NBA 2016- 2017 Sezonu - Sayfa 2
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
NBA 2016- 2017 Sezonu isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    15.Mayıs.2007
    Mesajı
    4,613
    Konusu
    47
    Teşekkür ve Beğeniler
    Embiid'i izleyemedim ama namını duyuyorum,Jokic guard kadar asist ortalaması yapıyor sanırım,Gobert'in geçenlerde 20'nin üzerinde ribaunt yaptığını anımsıyorum,Dwight Howard Orlando'dayken çok iyiydi,Valanciunas çok iyi bir pivot

Benim Nba'de ilk favori oyuncum David Robinson'du,o zamanlar küçük bir çocuktum,sonra Kevin Garnett oldu,şimdi A.Davis'i izlemek hoşuma gidiyor ayrıca Karl Anthony Towns'ı çok beğeniyorum

Takım olarak Sacramento'yu severdim Divac'lı,Peja'lı yıllar,sonra Minnesota oldu takımım,sonra Boston,şu aralar yeniden Minnesota heyecan vermeye başladı

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    06.Haziran.2015
    Mesajı
    741
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Cousins -Davis ikilisini beraber izlemek?

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    16.Ekim.2011
    Mesajı
    1,440
    Konusu
    0
    Mekan
    izmir
    Teşekkür ve Beğeniler
    Add Deniz Dilli on Facebook
    Alıntı Göksel Akar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cousins -Davis ikilisini beraber izlemek?
    Bence hornetts yanlış yapmış. Davisi beş gibi kullanıp çevresini donatmalılardı. Ömerin kontratından kurtulmaları lazımdı. Ayrıca Cousins enterasan karakter sağı solu belli olmaz. Kısa oyuncular ligde kritik, bir takımın tavanını bence biraz kısalar belirliyor. Sanki Anthony Davise yazık olacak...

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    06.Haziran.2015
    Mesajı
    741
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Deniz Dilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hornetts yanlış yapmış. Davisi beş gibi kullanıp çevresini donatmalılardı. Ömerin kontratından kurtulmaları lazımdı. Ayrıca Cousins enterasan karakter sağı solu belli olmaz. Kısa oyuncular ligde kritik, bir takımın tavanını bence biraz kısalar belirliyor. Sanki Anthony Davise yazık olacak...

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ömer den kurtulmanin planını yapmışlardır .Davis 5 oynamak istemediği için zaten böyle bir takas yaptılar tabi bu extra oldu da 😀 Okaforu da kovaladılar baya .Davis de baya memnun olmuş durumdan Cousins da memnundur bence Divac lanetinden kurtulduğu için .Robinson-Duncan ikilisinin 2017 modeli olabilecekler mi bakalım .Ama dediğin gibi Holiday ve Moore hariç kısa kalmadı ,şimdi de Jones u takas pazarına çıkarmışlar kısa için de ne alabilirler muamma .

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    21.Ocak.2007
    Mesajı
    315
    Konusu
    0
    Mekan
    istanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Kaan Şencan On Twitter Add Kaan Şencan on Facebook
    Cousins - Davis düşüncesi bile ürpertici. Günümüzün en iyi 5 uzununu saymak istesek kesin bu iki ismi sayarız. Tabii uyum nasıl olacak ve kısalardan nasıl katkı alacaklar muamma ama bu ikiliyi yanyana görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Ayrıca All-Star hafta sonunu geride bıraktık. Gördüğüm en vasat haftasonlarından biriydi belkide başıydı. Hiçbir etkinlik vasatı aşamadı. Geçen sene bir yükseliş trendi oluyormu acaba demiştik ama maalesef bu sene çakıldık. Şimdi 2-3 gün takas pazarının hareketleneceğini düşünüyorum. Bakalım kimler takım değiştirecek, neler olacak.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    15.Mayıs.2007
    Mesajı
    4,613
    Konusu
    47
    Teşekkür ve Beğeniler
    Benim gibi uzun oyuncuları seven biri için heyecan verici bir olay,bakalım nasıl olacak sonuçları

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    17.Ağustos.2012
    Mesajı
    386
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Davis zaten bu seneki asıl formunu bulduğundan beri 5 oynuyor. Günün basketbolunda 2 dış şutu olan uzunu Avrupa'da bile bulmak zor, hele NBA'de korkutucu bir lüks oldu. Cousins için de sistemde bir şey değişmeyecek, sadece Koufos gibi bir kalasın yerine Anthony Davis gibi NBA'in şu an en değerli 5 adamından birinin yanına gitti. Sacramento için kötü hamle değil bence. Bedavaya gitti diyen var, Gasol takasından sonra en büyük soygun diyen var. Cousins Sacramento'dan gitmek isteyen bir yapıda gözükmüyordu ama Kings gibi rezil bir organizasyonda bile tutulamayacak kadar sorunlu bir karakterdi. Herif sadece son 1 ay içinde bir bar kavgasında Matt Barnes'la bir kadına şiddet uyguladı, sonra da soyunma odasında gazeteci tartakladı. Pelicans da çok matah bir organizasyon değil ama hiç yoktan onca leşten sonra kendi kalibresinde bir oyuncu bulacağı takıma gitti. 100 kiloluk Ty Lawson'dan katkı beklenen bir ortamdan sonra Batı'nın ciddi kadrolarından biri olacak Pelicans'a gitmek onun için iyi hava değişimi bence. Tabii Ömer ve Ajinca'ya verdikleri kontratlar Cousins'in gelişiyle biraz daha can sıkmıştır. Cousins'a karşı gönderdikleri 3 adamdan 2'si çaylak kontratı alıyordu bir de. Ama gelen hazineye bakınca böyle bir risk alınmalıydı zaten. Karakter olarak çok çalkantılı olmakla beraber, ortalama bir organizasyonu iyi bir franchise çevirebilecek kalitede adam Cousins. Davis'le hemen hemen akran olmaları, aynı kolejden gelmeleri de ayrı avantaj tabii. Ben iyi olacağını umuyor ve düşünüyorum Cousins'ın Pelicans'ta. Top paylaşımı biraz da olsun becerip Cousins da takımı savunmada satmazsa Golden State'e tırnaklarını yedirir bence bu ikili. Bitmiş takımdan 1-8 eşleşmesini keyifli kılabilecek bir ikili çıktı. Adam Silver için de bu günler güzeldir bence.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    21.Nisan.2014
    Mesajı
    64
    Konusu
    36
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    21 yaşında ki Devin Booker Phoenix formasıyla Boston'a tam 70 sayı attı !

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    21.Nisan.2014
    Mesajı
    64
    Konusu
    36
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ve Beklenen oldu Russell Westbrook 41.triple-double'ını yaparak Oscar Robertson'ın rekorunu egale etti.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    18.Şubat.2013
    Mesajı
    2,977
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    NCAA finalinde North Carolina, Gonzaga'yı 71-65 yenerek 6. defa şampiyon oldu. Meraklıları için maçın geniş özeti ve full kaydının linkleri:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş