EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Hall of fame h2h deki rakibim Eyup Ozkayayi tebrik ederim. Kendisi 217 puan aldi. Sanirim ilk 10'a girmistir. Kadrosunda hem Davies hem williams var. Hem de mike jamesi kaptan yapmis.

Teşekkür ederim.Sana denk geldiği için kusura bakma. Aslına bakarsan seni yenen takım benim en iyi 2.takımımdı ve halen öyle. Bu haftaki dünya sıralamasında ilk 10'a giremese de 32.sırayı aldı ki bu yıl yaptığım net en iyi derece. Derrick WILLIAMS'ı önündeki 2 uygun iç saha maçında 10-15 'er puan getirir umuduyla geçen hafta almış ve 15.4 puanından nasiplenmiştim ama bu hafta 38.5 yaptı hayvan:) Onu kaptan yapmazdım ama DAVIES'i bile yapsam sadece 3 puan artıyla 17.liğe fırlıyormuşum.Gerçi bu hafta çoğu takımıda M.JAMES'in kaptanlığına güvenmiştim ve beni yanıltmadığından pişmanlığım yok.Aslında takımda WOLTERS vardı ama işin tuhafı sakat olduğunu öğrenince son 5 dakika içerisinde yaptım değişiklikleri yeniden:pWOLTERS-CAMPAZZO yapmak dışında COLARIO-SIMON yerine RANDOLPH-MILUTINOV yapmam da bana artı puan getirdi.COLARIO bile 10 puan getirmişken takımdan kimseyi kesmek içimden gelmedi bu hafta. Kazanan takımı bozmayacağım;) Takımın bütçesi 14.42 milyon olmuşken umarım buradan yürünür:)

Son düzenleme:
Ben dukkani kapattim arkadaslar. Cuma gunu heyacanla 2 oyuncumun kac puan getirecegini beklerken ikisi de dinlendirildi Nate Walters ve Lojeski. 6 takimda birden Nate Walters , 3 Takimda Lojeski vardi.

Demek ki Onuralp Bitim ve arkadaslarini as kadroya alma vaktim gelmis :)

Titanigi son ana kadar terketmezdim ama uzerime sagli sollu buz daglari geldi ne yazik ki :(

Devam eden yarismacilara bol sans dilerim.

Ben dukkani kapattim arkadaslar. Cuma gunu heyacanla 2 oyuncumun kac puan getirecegini beklerken ikisi de dinlendirildi Nate Walters ve Lojeski. 6 takimda birden Nate Walters , 3 Takimda Lojeski vardi.

Titanigi son ana kadar terketmezdim ama uzerime sagli sollu buz daglari geldi ne yazik ki :(

Mehmet bey keşke bırakmasanız... Talihsizlik üzerinizdeki.

Mehmet Bey bence de devam edin. İşin eğlencesi zaten muhabbetinde, buraya yazan da sayılı insan kaldık. Daha üçte biri oynandı sezonun, düzelir zamanla. Lojeski ve Walters toplam 2.4 kredi imiş. Yerlerine iki oyuncu alırsınız olur biter.

Bu hafta çift maç haftası gene.
Çok şey değişebilir.
FB-CSKA
Barcelona-Oly
REal-Pana
CSKA-Efes
Baskonia-Barca gibi zevkli maçlar var.

Mehmet bey keşke bırakmasanız... Talihsizlik üzerinizdeki.

Mehmet Bey bence de devam edin. İşin eğlencesi zaten muhabbetinde, buraya yazan da sayılı insan kaldık. Daha üçte biri oynandı sezonun, düzelir zamanla. Lojeski ve Walters toplam 2.4 kredi imiş. Yerlerine iki oyuncu alırsınız olur biter.

Bu kadar yurekten sevenim varken bana dusen kanimin son damlasina kadar devam etmektir tabi ki :) Maksat oyun olsun. Artik zevkine takilacagim. Kizmayacagim ne olursa olsun asla kizmayacagim. -100 de gelse sinirlenmeyecegim :)

Valla oyunu hemen bırakmak yok Mehmet Bey sezon çok daha uzun. En azından haftanın en çok puan alan takımına oynarsınız..Ama emin olun ki bi kaç hafta iyi puan alsanız üst sıralara çıkarsınız. Çift maç haftası en şanssız olduğum haftalardır.. Bakalım yeni hafta ne gibi şanslar getirecek. Takımlarımla henüz ilgilenemedim. Umarım sakatlıksız bi hafta olur.

Sloukas son maç iyi getirse de pek rahat edemiyorum. Çıkamıyorum da alternatif yok güvenilir. Nedovicle Sloukas arasında kaldım. CSKA’ya iyi oynar gibi Ülker arenada ama Nedovic de süre aldığı maçlarda iyi puanlar getirmiş.
Mehmet bey ben iki maç arka arkaya iyi alınca ilk 15 e kadar girmiştim, bırakmak için erken :)

Sonunda Wilbekin'i çıkardım.Kadromda olduğu haftalarda sırasıyla 4 - 9 - 11 - 13 - 0 - 7 puan getirdi.Bakalım bu hafta ne yapacak ? 14 'ü aşarsa bile sinir bozucu olur benim için.

Nedovic dönüyormuş,ona heves etmiştim,aldığım hafta sakatlandı ve oynamadı.Bu sezonun kötü anılarından biride Nedovic benim için.

Simon'u çıkardım.Geçen hafta sürpriz beklentisiyle almıştım onu.Denedim ve olmadı.

Son olarak Huertel'i çıkardım.2 hafta kadromda kaldı,onuda düşük kredisinden dolayı sürpriz beklentisiyle almıştım.

Şimdi çift maç haftası,herkese başarılar,esas olan keyif almak,heyecanı yaşamak.

Ben genel olarak Pana’dan kimseyi almıyorum. Oyun şablonlarını ve yapılarını hiç beğenmiyorum. Tabi 0.99 alınabilecek bir risk ama alternatifleriniz kim onlar da önemli Ayhan bey. Madrid deplasmanında ben almazdım şahsen.

Calathes in alternatifileri olabilecek Larkin, Wilbekin, Llull var yakın fiyata.
Baskonia nın bu hafta 2 galibiyet çıkarması olası, o yüzden Shengelia ve Porier i acağım bazı takımlarıma
Maccabi de Johnny Obrient da sürpriz adayım Khimki ve Zalgiris (d) maçları için.
Gudaitis de Bayern ve Pana karşısında iyi getirebilir ama fiyatı malum.