Bir şey Yapmalı !

Eğer Salı günü Valencia'yı yenemezsek gelecek sezon Avrupa'da olmayacağımız resmileşir.O zaman olacakları ne siz sorun ne ben söyleyeyin... :(

Yıllar geçmiş değişen birşey olmamış,9 yıl önce bir şey yapmalı diyormuşuz şimdi yenilmez armada için ses ver diyoruz,tek fark eskiden daha duyarlıymışız şimdi durum çok daha vahim,bu konuyada ilk mesajı rahmetli Mithat Duran abimiz yazmış : (

Sırf bu borçlar için bile Ergin Ataman Galatasaray üyeliğinden atılmalı.Emir Preldzic'in alacağı borçla Zach Auguste-Aaron Harrison-Marko Arapovic üçlüsünün toplam maaşı eşit.Sinan Güler'in alacağı geçen sezon Nigel Hayes'in aldığı maaşla eşit.Kepazelik.

Bu arada "özel haber" şeklinde Milliyet paçavrasında manşete çıkması çok komik olmuş.Basketbolu ve sosyal medyayı biraz takip eden birinin bu borçlardan haberi vardır.Sadece birebir miktarını öğrenemez.

Sırf bu borçlar için bile Ergin Ataman Galatasaray üyeliğinden atılmalı.Emir Preldzic'in alacağı borçla Zach Auguste-Aaron Harrison-Marko Arapovic üçlüsünün toplam maaşı eşit.Sinan Güler'in alacağı geçen sezon Nigel Hayes'in aldığı maaşla eşit.Kepazelik.

Bu arada "özel haber" şeklinde Milliyet paçavrasında manşete çıkması çok komik olmuş.Basketbolu ve sosyal medyayı biraz takip eden birinin bu borçlardan haberi vardır.Sadece birebir miktarını öğrenemez.

Fenerbahçe'liler Ergin Hoca'yı neden sevmez anlayabiliyorum da bizimkiler neden sevmez anlayamıyorum?
Sahiden sizin Ergin Hoca ile derdiniz ne?
20 küsür sene sonra şampiyon yapması mı?
Euroleague'de Çeyrek final oynatması mı?
Ergin Ataman size ne yaptı?

Fenerbahçe'liler Ergin Hoca'yı neden sevmez anlayabiliyorum da bizimkiler neden sevmez anlayamıyorum?
Sahiden sizin Ergin Hoca ile derdiniz ne?
20 küsür sene sonra şampiyon yapması mı?
Euroleague'de Çeyrek final oynatması mı?
Ergin Ataman size ne yaptı?

İnsanların Ergin Ataman’ı sevmek zorunda olduğunu sanmıyorum. Yani sevmemek için yeterince argümanımız var, sevene saygı duymakla beraber.