2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Valla ayakları kafasından önce giden bir adamın 10 numara oynaması da ne bileyim. Yıllardır izliyoruz.

Açıkçası biraz da beğendiğim için takım da istiyorum😄 kanatlar da oyuncu çok olduğu içinde 10 numara oynar. Hemde en az Belhanda kadar oynar buna eminim.

Bu arada Mariano'nun şu sözleşmesine bakar mısınız?
Sevr Antlaşması kadar ağırdır şu anlaşma.
Bizde Cenk Ergün'e transfer sihirbazı dedik 😏

Ekli dosyalar

• IMG_20190818_224003.jpg
    IMG_20190818_224003.jpg
    107.2 KB · Görüntüleme: 10
Belhanda 10 numara oynamıyor. Yani en azından 4-3-3te 10 numara yok. Yıllardır izlediğim Shaqiri kanatlarda ve LPool’da sağ içte oynuyor. Alacak 20-30 milyonunuz varsa alabiliriz Shaqiri’yi pek ala.

Belhanda 10 numara oynamıyor. Yani en azından 4-3-3te 10 numara yok. Yıllardır izlediğim Shaqiri kanatlarda ve LPool’da sağ içte oynuyor. Alacak 20-30 milyonunuz varsa alabiliriz Shaqiri’yi pek ala.

Kiralama yöntemi ile Baron Şükrü halleder.
Şaka bir yana kiralama dışında zor bir transfer.
Ama ben Belhanda'nın maç seçmesine, takımı bazen eksik bırakmasına tahammül edemiyorum.
Ücreti bu kadar fazla iken ve sözleşmesi sona ermeden keşke iyi bir fiyata satabilsek...

Falcao için Cuma imza töreni varmış her kanal haber geçti. Konya maçında sahada olacakmış muhtemelen. Nzonzi ilk 11 e girecek, Feghouli oynayacak, Fatih hoca takımın başına geçecek ve Falcao da sahada olursa güzel bi sezona merhaba açılışı yaparız. Çünkü genelde kaybederek başladığımızda pek iyi şeyler olmuyor o sezon.

En son 11-12 sezonunda kaybettik ilk maçımızı olimpiyatta başakşehir'e 2-0.Muslera, fazlaca eleştirilmişti hatta 3 yada 4.hafta Karabük'te kırmızı kart görmüştü. Bu takım kağıt üzerinde açık ara favorisi bu ligin eğer ki kenar yönetimi takımın başında olabilirse ki Fatih Hoca'nın kenarda olmadığı son 10 maçta 3 galibiyet alabilmişiz.

O yüzden kafayı çok takmamak lazım Denizli maçına.

Bu sene şampiyon olmak istiyorsak 70 li puanlar yetmeyecek gibi. 80 puanları bulmalıyız.
Kendi sahamızda mağlubiyet görmeden 15 galibiyet 2 beraberlik 47 puan alsak. 80 puana 33 puan kalıyor. Yani deplasmanda en kötü 11 galibiyet 6 mağlubiyet alsak bile yetiyor. 1 mağlubiyet gitti. Kaldı 5 mağlubiyet hakkımız.
Biz yeter ki kendi sahamızda geçen sene ki gibi fazla puan kaybetmeyelim.
Fatih Hoca ve takımımıza güveniyorum. Ama Tff ve hakemlere de dikkat etmemiz lazım.

Tuttomercato'nun haberine göre İtalyan ekibi Fiorentina, futbolcumuz Yuto Nagatomo ile ilgileniyor.
Keşke olsa ama bakalım.
Yerine de Laxalt olsa ne güzel olur...

Galatasaray, KAP'a yaptığı açıklamada Kostas'ın €1.25M karşlığında PSV'ye kiralandığını açıkladı. Galatasaray da Kostas'a 2019-20 sezonu için €1.95M ödeyecek.

Şimdi sorum şu: Alacağımız 1. 25 milyon euro FFP'ye dahil mi? 🤔

Dahil. O yüzden maaşını ödeyeceğiz zaten

Süper haber bu o zaman.
Dün yaşanan bir olaya değinmek istiyorum.
Adamların başkanı Sturridge ile 1 saat önce fotoğraf verdi. 1 saat sonra açıkladılar. Bizimkiler bi fotoğraf verdi üzerinden ay geçti transfer yok ortada malesef.
Adamlar resmen yöneticilerimize'' foto ne zaman atılır ve transfer nasıl yapılır'' dersi verdi.
Umarım yöneticilerimiz bu durumdan haberdardır ve gerekli dersleri çıkarır...

Ne fotoğrafmış be. Ne kadar çok takılıyorsunuz bunlara. Fotoğrafın manası Falcao ile anlaştıksa yalan yanlış bir şey yok. Kendisiyle anlaştık. Bunu bilmeyen yok sanırım.
Evet sızması hata ama bunun görüşmelere, transfere filan olumu ya da olumsuz etkisi olduğuna hiç inanmıyorum.

Ne fotoğrafmış be. Ne kadar çok takılıyorsunuz bunlara. Fotoğrafın manası Falcao ile anlaştıksa yalan yanlış bir şey yok. Kendisiyle anlaştık. Bunu bilmeyen yok sanırım.
Evet sızması hata ama bunun görüşmelere, transfere filan olumu ya da olumsuz etkisi olduğuna hiç inanmıyorum.

Nasıl yok Allah aşkınıza.
Bak İbrahim Seten neler yazmış.
✅ bugün-yarın kap beklemeyin..
✅ falcao da bi’ kaç gün daha gelemez..
✅ monaco slimani’den sonra bi’ golcü daha alana kadar falcao’yu vermeyeceğini g.saray’a iletti..
✅ ahmet bulut monaco’da..
✅ görüşmeler sürüyor..

Adamlar bahane üstüne bahane uyduruyor. Neden bonservis alabilmek için. O fotoğraftan sonra dönüşü olmayacağını onlar da biliyor.

Bu saatten sonra Falcao gelse bile ne kadar mutlu oluruz bilmiyorum. Gına geldi artık.
Yönetim Malesef kendini çok zor duruma düşürdü.

Gerek maliyeti, gerek bonservissiz almaya çalıştığımızdan ötürü bu transferin uzaması normal, olmaması da can sağlığı denir ama bu yönetim işi şova döküyor. Beni kızdıran nokta o. Adam sana Falcao ne durumda diyor sen çıkmış Monaco ile iyi ilişkilerimiz var, futbolcu alış-satışında öncelik vereceğiz birbirimize falan diye saçmalıyorsun.

Bu yönetim sözde her kuruşa değer veriyor ama 6 ay önce aldığımız 13 milyon euro'luk forvetin geldiği nokta ortada, keza kiraladığımız Mitroglou'nu dahi 750 bin euro (FFP anlaşmasından dolayı bonservis olarak alıp maaş olarak ödeyeceğimiz tutar hariç) vererek gönderdik. TS'nin Sturridge'yi getirmesi, bizim Falcao'yu almamızdan daha zor bir iş olsa da adamlar olumlu-olumsuz duruma rağmen süreci profesyonelce yürüttü. Bu kulübün profesyonellik eksiği var ve böyle olmaya da devam edecek.

Nasıl yok Allah aşkınıza.
Bak İbrahim Seten neler yazmış.
✅ bugün-yarın kap beklemeyin..
✅ falcao da bi’ kaç gün daha gelemez..
✅ monaco slimani’den sonra bi’ golcü daha alana kadar falcao’yu vermeyeceğini g.saray’a iletti..
✅ ahmet bulut monaco’da..
✅ görüşmeler sürüyor..

Adamlar bahane üstüne bahane uyduruyor. Neden bonservis alabilmek için. O fotoğraftan sonra dönüşü olmayacağını onlar da biliyor.

Bu saatten sonra Falcao gelse bile ne kadar mutlu oluruz bilmiyorum. Gına geldi artık.
Yönetim Malesef kendini çok zor duruma düşürdü.

İbrahin Seten yazdıysa tamam. Yahu fotoğraf olmasa adamlar bilmiyor mu bizim oyuncu ile görüşüp anlaştığımızı? Menajerleri, yöneticiler neyin pazarlığını yapıyor haftalardır?
Fotoyu gördüler bunlar vazgeçemez dediler bizi oyalıyorlar. Bu kadar basit değil.