2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

En buyuk saldırı, karsındaki savunmasız olunca gerceklesir.... Yonetim olmayınca(iç karısıklık) son derece dogal seyler..Imparator'da tek basına ne yapsın...Seçime kadar boyle gidecek.

Şampiyonluk maçı bu. Dayanın Mustafa Cengiz'e rağmen, kusup kacan yoneticilere ragmen...Kaleci Okan'a helal olsun..Israr edilmeli. Fatih hocam olmasa su an ( Hamzalar falan ) heralde 1 puan bile alamazdık ligin ilk haftasından beri. Yeni yonetime hediye edeceğiz sampiyonlugu hayırlısı ile devre arası 3-4 transferle.

Kazandık. Ama Hakeme rağmen kazandık. Falcao'nun gördüğü kartlarda, Erzurumlu futbolcuların teatral yetenekleri harika maşallah. Geçen hafta Etobo, bu hafta Marcao ve Falcao'nun hatalarıyla az kalsın yeniliyorduk. Yine de ortada iyi bir futbol yok. Erzurum'u yenmenin daha kolay bir yolu olmalı.

Falcao'nun atıldığı pozisyonda hiçbir şey yok.Ya bu hakem maçı hiç mi takip etmiyor ? Nasılsa VAR uygulaması mevcut diye artık hakemler iyice saldılar.Kötü maç yöneten hakemler yerlerini rezalet maç yöneten hakemlere bıraktılar.
Bizim aleyhimizede söyleyeyim,gözünün önündeki net penaltıyı bile görmüyorsun.Seyirci yok bir şey yok niye bu kadar pozisyonları yorumlamada vasatsınız ?

Hâlâ Terimcilik yapma peşindeler, bu zihniyetteki taraftara bu takım fazla bile. Ne zaman Terim yerine Galatasaray desteklenirse, o zaman bir şeyler değişir belki.

Milan Ancelotti’yi, Barça Guardiola’yı, Madrid Zidane’ı yolluyor, buralarda hâlâ biatçılık. Yazık!

Hâlâ Terimcilik yapma peşindeler, bu zihniyetteki taraftara bu takım fazla bile. Ne zaman Terim yerine Galatasaray desteklenirse, o zaman bir şeyler değişir belki.

Milan Ancelotti’yi, Barça Guardiola’yı, Madrid Zidane’ı yolluyor, buralarda hâlâ biatçılık. Yazık!
Varsa Terim yerine hoca oneriniz degerlendirebilir klup..Abdullah Avcı-Okan Buruk-Tolunay ve Hamza umarım degildir. Eh..Yurt dışından hoca getirmekte maaliyetli ve Turk basını ve sporuna uygun degil.. O zaman ölene kadar Terim diyorum. Bir gunde kral olmadık,bir gunde tahttan inmeyiz. Yonetim bugune kadar ne yapmış hocanın isteklerine karşı ilk burdan baslamak lazım.. Yonetici adayı aramak daha elzemdir. Ayrıca Şenol Gunes'in milli takımı nasıl rezil,kepaze ettiği tum dunyada ortada. 10 kişil Sırbistanı yenemeyen milyon eurolu yıldızlar kadrosuna sahip takım..Irfancan ile , Efecan ile baslayan Senol Gunes... Cengiz'i kenarda tutan Senol Gunes.. Bu ulkede Imparator'a gelene kadar milyonlarca haksız iş yapan spor adamı denen ( ama olmayan ) kişiler var. Sonunda cıkıyor Villareal-Leipzig 3-5 atıp evine gonderiyor.

Bence kendini atan oyuncuya sarı verilseydi daha doğru olurdu. Adam zaten Falcao'dan 10 cm filan uzundur, utandı da yüzünü değil göğsünü tuttu. Neyse, bir şekilde kazandık. Kötü top oynadık, diğer takımlar da kötü oynuyor. Ligin kalitesi zaten pek iyi değildi ama bazen halı sahada biz daha organizeyiz diye düşünüyorum.

Oyunu ileride çok sıkıştırıyoruz. Bugün pozisyon vermedik ama goller dışında pozisyona da giremedik. Falcao'nun çok az golcünün atabileceği golü getiren vuruşu olmasaydı işimiz daha zordu.

Son düzenleme:
Varsa Terim yerine hoca oneriniz degerlendirebilir klup..Abdullah Avcı-Okan Buruk-Tolunay ve Hamza umarım degildir. Eh..Yurt dışından hoca getirmekte maaliyetli ve Turk basını ve sporuna uygun degil.. O zaman ölene kadar Terim diyorum. Bir gunde kral olmadık,bir gunde tahttan inmeyiz. Yonetim bugune kadar ne yapmış hocanın isteklerine karşı ilk burdan baslamak lazım.. Yonetici adayı aramak daha elzemdir. Ayrıca Şenol Gunes'in milli takımı nasıl rezil,kepaze ettiği tum dunyada ortada. 10 kişil Sırbistanı yenemeyen milyon eurolu yıldızlar kadrosuna sahip takım..Irfancan ile , Efecan ile baslayan Senol Gunes... Cengiz'i kenarda tutan Senol Gunes.. Bu ulkede Imparator'a gelene kadar milyonlarca haksız iş yapan spor adamı denen ( ama olmayan ) kişiler var. Sonunda cıkıyor Villareal-Leipzig 3-5 atıp evine gonderiyor.

Evet, dünyada hoca kıtlığı var. Koca Galatasaray bir kişiye muhtaç. Terim olmazsa siz de Galatasaray’ı bırakırsınız bu mantıkla, bir bağınız kalmıyor çünkü. Aziz dönemi fb taraftarı zihniyeti de böyleydi. En son ne zaman takımın bir oyun planı olmuş, en son ne zaman rahat bir maç izlemişiz, en son ne zaman avrupada maç kazanmışız söyleyin de öğrensin millet. Egoyla, evlatçılıkla, sıkışınca oyuncu satmakla, maç bitmeden sahayı terk etmekle yürümüyor işler.

Hala sahada bir futbol göremiyorum. Kanatlar vasat altı, orta saha vasat, organizasyon yok. Kaleci hatasından atılan bir gol ve Falcao’nun bireysel yeteneği ile herkesin atamayacağı klas bir gol... Yoksa yine halimiz dumanmış koskoca Erzurumspor’a karşı😄
Şu Giuliano bizde olacak vasıfsız Belhanda’nın yerine...

Fatih hocamızın : Taraftara sozum var, icerden dısarıdan olan bitenın farkındayım sozu gibisi yok.. Her gelişinde kopartıldı. Ozhan Canaydın doneminde yasananlar, Unal Baskan doneminde yasananlar(Eleman muhabeti).. Su bir gercek ki, hoca bizlere soz verdiği için son guc dayanarak ilerliyor. Seçimlerin Ocak-Subattan ziyade yarın yapılmasını o kadar istiyorum ki, acilen devrilmeli bu yonetim. Yarın gitmeli.

Beyler yine rezil oyun ve olağanüstü bir şutla kazanılmış bir maç!

Şu oyunu analiz etmek ve teknik yönüne deyinmek yerine imalı mesajlar vermek, şu akil bazı taraftarları susturmak, gazlamak ve maçtaki kötü oyunun üstünü örtmek ile biz nereye geleceğiz?!

Hala yan pas ve geri pas yaparken sanki 95.dakika oyunu oynuyoruz; Gerardın takımı, Benfica genç takımların dinamik oyunu, hızlı hücumu, anında pozisyona girme düşünce yapısı Terim üzerinde hiç etki bırakmamış, hala eski kafa ve eski oyun...

Şu bu oyuncuyu alırsak şampiyon oluruz ya da Terim olmasa şöyle oluruz diyen arkadaşlar var, Allah aşkına şu pasif ve ilkel oyun modeli günümüzde kaldı mı, Terim'den başka teknik adam yok mu?

Tez zamanda göze hitap eden hızlı, sonuç üreten bir takım görmek umudu ile.

Hızlı takım herkesin isteği,hoca herkesden daha fazla çok istiyor... Peki hızlı ureten aktif bir takım için bu oyunculara sahip yapıyı almayan yonetim ise, Babel'in bu yapısı ile..Terim ne yapsın?

Bence en kısa zamanda yönetim değişsin. Sonra başarısızlık devam ederse takımı komple değiştirmek gerekiyor. Yine mi olmadı? O zaman taraftarları değiştirelim.

Tüm bunlara rağmen problemler sürüyorsa ligi değiştirelim. Fatih Hoca pas oyunu oynatmak istiyorum diyordur ama aslında hızlı oynayalım demek istiyordur. Gerekirse anlayış tarzımızı değiştirelim, İtalyanca öğrenelim.

Alanya Karagümrük maçını izliyorum; pozisyonlar, organize ataklar, verkaçlar, boşa kaçmalar, alan değiştirmeler, hızlıca dikine basit oynamalar... Şunların 10’da 1’ini bile yapmıyoruz. Ne bir taktiğimiz var ne bir oyun planımız. Bahsettiğim takım isimleri Barcelona Liverpool falan da değil...

Hızlı takım herkesin isteği,hoca herkesden daha fazla çok istiyor... Peki hızlı ureten aktif bir takım için bu oyunculara sahip yapıyı almayan yonetim ise, Babel'in bu yapısı ile..Terim ne yapsın?
O yüzden Terim'in istediği oyuncuları değil o'nun istediği tip oyuncuları alacaksın Kaka'yı istiyordu çünkü bir kere aklında kalmıştı. Oysa istediği dönem Kaka çok ciddi bir sakatlık yaşamıştı. Babel transferine isyan ettiğini duydunuz mu hiç? Çünkü kendi istedi bu transferi.
Damadı menajer olan kişi bu işlerden uzak durmalı.

Ryan Babel konusunda Terim hocamız kendi istedi ama olmadı. Ryan Babel meğerse herkesi kandırdı,yanılttı. Guvenenleri kendine paragoz,alırım paramı giderim mantıgı ile meger hareket ediyormus.Paranı al iyide,oyna biraz.

Ryan Babel konusunda Terim hocamız kendi istedi ama olmadı. Ryan Babel meğerse herkesi kandırdı,yanılttı. Guvenenleri kendine paragoz,alırım paramı giderim mantıgı ile meger hareket ediyormus.Paranı al iyide,oyna biraz.
Çünkü Ryan Babel youtuber olma derdindeydi. Hiç mi soruşturmadı? hiç mi Beşiktaş'ta oynayış şeklini seyredip Babel'in ne olduğunu çözemedi? Ryan Babel Beşiktaş'da bunu oynuyordu. Orada da hızlı değildi sadece mesafesini kısaltılar ve ceza sahasına daha çok girmesine yardım ettiler. Fatih Terim ne yazık ki tam yeni oyun kurdu dedik hemen bozdu. Arda Turan gereksizi için yönetimle kavga etti. Bize ne senin elini öpmesinden?