Basketbol Süper Ligi 8. Hafta | Galatasaray Nef - Fenerbahçe Beko

Rakibin soktuğu, bizim sokamadığımız atışlar, yaptığımız saçma top kayıpları falan var ya; hah onlar hep bütçe/kalite farkından kaynaklı işte. Ne kadar ekmek, o kadar köfte.

İyi izledin mi Erden Timur? Sen git, futbol takip et. Şovmen!
Erden Timur kadar taş düşsün başınıza. Bu kafayla ona şovmen buna yönetici bozuntusu diyerek bu bütçelerle daha çok debeleniriz.

Erden Timur kadar taş düşsün başınıza. Bu kafayla ona şovmen buna yönetici bozuntusu diyerek bu bütçelerle daha çok debeleniriz.

Erden Timurdan önce ne bütcelere oynuyordu bu sube demi. Erden Timur geldi kücülmeye gitti
Burda bazi kisiler akil tutulmasi yasiyor gibi yada bizim aklimizla alay ediyorlar.

Erden Timurdan önce basketbol resmi hesabindan adam akilli paylasim bile yapilmiyodu be.

Bu laflari edin sonra niye kimseye subeye destek olmuyor.

Erden Timurdan önce ne bütcelere oynuyordu bu sube demi. Erden Timur geldi kücülmeye gitti
Burda bazi kisiler akil tutulmasi yasiyor gibi yada bizim aklimizla alay ediyorlar.

Erden Timurdan önce basketbol resmi hesabindan adam akilli paylasim bile yapilmiyodu be.

Bu laflari edin sonra niye kimseye subeye destek olmuyor.

İyi, gidin halay çekin basketbol resmi hesabından paylaşım yapılıyor diye.

GS basketbolunun en büyük düşmanı sizin gibi vasat sevicilerdir, bu köhne zihniyettir.

Son düzenleme:
Yalakalığın kadar senin başına taş düşsün. Bu şakşakçılıkla devam, playoffa katılabilirse takım konvoya çıkarsınız vasat seviciler.. Meydanı sizin gibilere bırakmayacağız.
Sen ben yanlarına bırakmasak ne olacak? Önemli olan yetkisi olup bizim gibi düşünen birinin yanlarına bırakmamayı kafaya koyması. Yoksa gariban taraftar ağıt yakar durur her sene olduğu gibi.

Yalakalığın kadar senin başına taş düşsün. Bu şakşakçılıkla devam, playoffa katılabilirse takım konvoya çıkarsınız vasat seviciler.. Meydanı sizin gibilere bırakmayacağız.
Klasik hastalıklı kafa bu hiç değişmez. Eleştirdiğine karşı çıkarsan yalakasın,desteklediğini eleştirirsen hainsin. Bi Galatasaraylı siz varsınız burda gerisi onun bunun yalakası şakşakcısı vasat yanlısı. Bu son cevabım olur bundan sonra size cevap vermeyi bile zül addederim. Kalın sağlıcakla.

İyi, gidin halay çekin basketbol resmi hesabından paylaşım yapılıyor diye.

GS basketbolunun en büyük düşmanı sizin gibi vasat sevicilerdir, bu köhne zihniyettir.
Ağıt konuşuyorsun dilinln kemiği yok sakin olalım, bu arkadaşların hiçbiri Galatasaray düşmanı değil vizyon katabilecek yöneticiler arıyoruz Erden Timur'da bu yöneticilerden. Geçen sene gördüklerimiz bizi daha büyük beklentilere soktu. Bu yıl başkan tarafından önceliği futbol Şubesi olduğundan yeterince ilgilenemiyor belli ki ama bizzat izlediği ve gerçekten oyun genelinde iyi oynamamıza rağmen oyuncu defolarımız yüzünden kazanamadığımız Fener maçında bir fikir sahibi olabilmiştir. Umarım şu takıma bir 4 birde sağlam pozisyonunun fiziksel özelliklerini taşıyan 5 numara alınabilirse boyalı alandaki defolar azalacaktır. Ben Ndour ve Ristic'e razıyım bu hamleler üstteki güçlü 2 euroleague takımarını çok ciddi rahatsız edecektir.

Ağıt konuşuyorsun dilinln kemiği yok sakin olalım, bu arkadaşların hiçbiri Galatasaray düşmanı değil vizyon katabilecek yöneticiler arıyoruz Erden Timur'da bu yöneticilerden. Geçen sene gördüklerimiz bizi daha büyük beklentilere soktu. Bu yıl başkan tarafından önceliği futbol Şubesi olduğundan yeterince ilgilenemiyor belli ki ama bizzat izlediği ve gerçekten oyun genelinde iyi oynamamıza rağmen oyuncu defolarımız yüzünden kazanamadığımız Fener maçında bir fikir sahibi olabilmiştir. Umarım şu takıma bir 4 birde sağlam pozisyonunun fiziksel özelliklerini taşıyan 5 numara alınabilirse boyalı alandaki defolar azalacaktır. Ben Ndour ve Ristic'e razıyım bu hamleler üstteki güçlü 2 euroleague takımarını çok ciddi rahatsız edecektir.
Ristic'e ilgimiz var mı ki? Ayrıca Ndour hala kulüpsüz durumda mı?

Katılmıyorum. 2 Eurolegue takımının şu anki kadro kalitesi ve form durumuna bakarak bu takımlar ile başa baş mücadele etmek şu an için çok zor. Ndour ve Ristic gelse de bu durumun değişeceğine inanmıyorum.

Erden Timur’un neyi beğenilmiyor anlamıyorum.Adam iyi bir Galatasaraylı ve hem futbolda hem basketbolda elini taşın altına koymuş durumda. Bu sene basketbol ile ilgilenmemiş ağırlığı futbola vermiş durumda ama sponsorluğu hala duruyor ve olası sponsor bulma durumunda aynı parayı vereceğini ve isim hakkından vazgeçeceğinide söyledi. Zihniyet derken bu suçlama bir kişinin omuzlarınamı yükleniyor?
Erden Timur çok çok iyi bir Galatasaraylıdır ve desteklenmesi gerekiyor. Yıllarca yönetimimizde ne fosilller gördük eleştirdiğiniz adamın tırnağı etmez ….

Ndour Japonya'da, Ristic de İspanya'daydı en son.

Yani daha önce de ifade ettim. Sürdürülebilir olmayan, bir kişinin cebine bakacak bir büyümeyle gidilecek bir yol yok. 2 yıl gider 3 yıl gider bu kurla. O kişi çekildiği anda yine içeriye gireceğiz ve bu sefer de yine toparlamaya çalışacağız.

Bu yıl son transferlerle birlikte 4 milyona yaklaştık. Hedefimin biraz altında da olsa BCL oynarken kabul edilebilir bütçe. Problem doğru kullanılamaması.
Açıkçası hepimizin daha yüksek bütçeler görmek istediği aşikar, hakkımız da var ancak gidilen yoldan memnunum. Euro'nun 19'a dayandığı yerde en azından elimizdeki oyunculara bir ödeme sıkıntısı yaşatmayıp o zamanlara tekrar dönmüyoruz.

Maalesef ne var canım versinle bu iş olmuyor. Daha önce de ifade ettim. Bu kurlarda, bu organizasyonlarda sponsorluk imkansız. Fenerbahçe'nin Efes'in de sponsorları yok ufak tefek sponsorluklar dışında. Bu konuda Erden Timur'a haksızlık edildiğini düşünüyorum.

Ristic konusunda da ufak bir değinmek gerekirse, biz onu alırsak Fenerbahçe ve Efes'le rekabet etmek için değil, BCL'de istediğimiz yere ulaşmak için alacağız.

Toplamda az para harcanmadi. Yunus dışında net-verimli yerli hamlesi gelmedi tamam ama bu tarihte yerliyi nasıl alacaksın. Hummer bu takımın as oyuncusu olmamalı Floyd belki hiçbir zaman istenilen düzeye gelemeyecek. Takımı bugün için sınıf atlatmak çok zor çok maliyetli hatta yerli oyuncu olmadığı için nerdeyse imkansız.

BCL 'de Mahir yerine bir yabancı uzun alınır hepsi o. Yapılmalı mı evet illa isimli pahalı biri olmasına gerek yok dalga geçtiğimiz Carmichael bile Mahir'den verimli olacakmış BCL için.

Bu arada ek küçük küçük sponsorluk bulunabilir tabi samimi Galatasaraylı yönetici bulunursa. Metin Ozturk sponsor getirecekti Doğa Sigorta vs. ne oldu? Yönetici kadrosuna eklemeler şart idari ve teknik olarak, scout sistemi karar vericiler kısmı bu sezon çuvalladı. Bilinmedik oyuncu almamamıza rağmen. Sözde garantici bir mantıkla kadro kuruldu.

Son düzenleme:
Ndour Japonya'da, Ristic de İspanya'daydı en son.

Yani daha önce de ifade ettim. Sürdürülebilir olmayan, bir kişinin cebine bakacak bir büyümeyle gidilecek bir yol yok. 2 yıl gider 3 yıl gider bu kurla. O kişi çekildiği anda yine içeriye gireceğiz ve bu sefer de yine toparlamaya çalışacağız.

Bu yıl son transferlerle birlikte 4 milyona yaklaştık. Hedefimin biraz altında da olsa BCL oynarken kabul edilebilir bütçe. Problem doğru kullanılamaması.
Açıkçası hepimizin daha yüksek bütçeler görmek istediği aşikar, hakkımız da var ancak gidilen yoldan memnunum. Euro'nun 19'a dayandığı yerde en azından elimizdeki oyunculara bir ödeme sıkıntısı yaşatmayıp o zamanlara tekrar dönmüyoruz.

Maalesef ne var canım versinle bu iş olmuyor. Daha önce de ifade ettim. Bu kurlarda, bu organizasyonlarda sponsorluk imkansız. Fenerbahçe'nin Efes'in de sponsorları yok ufak tefek sponsorluklar dışında. Bu konuda Erden Timur'a haksızlık edildiğini düşünüyorum.

Ristic konusunda da ufak bir değinmek gerekirse, biz onu alırsak Fenerbahçe ve Efes'le rekabet etmek için değil, BCL'de istediğimiz yere ulaşmak için alacağız.

Bekara eş boşamak kolay derler ya hani, E.Timur'un yıllık 80 milyon liralık katkısını beğenmeyenler, en çok biz düşünüyoruz şubeyi diyenler ceplerinden koysunlar geri dönüşümü olmayan yıllık 150-200 milyon lirayı görelim ne kadar Galatasaray basketbolunu düşündükleri. Nihayetinde burası da forum işte, üye olduğunda yazabiliyorsun, dilin kemiği yok

Bide bu Erden Timur daha cok futbolla ilgileniyo elestirisi var. Ne alaka anlamadim?

Erden Timur zaten sponsor olarak parayi koyuyor. Daha ne yapsin? Transfer edicek oyunculari omu secsin?

Daha Galatasaray NEF birlikteliligin ikinci yili bu. Evet bu sezon kadro planlamasinda oyuncu transferinde hata yapilmis olabilir. Teoride düsündükleri plan pratikte tutmadi belliki. Önemli olan hatalarindan ders cikarabilmek ve ayni hatalari bir daha yapmamak.