Torunlarınıza anlatacağız müthiş bir başarı hikayesi, Kelsey Bone geri geldi!

Malumunuz son günlerde herkesin beklentisi, genç erkek takımından oyuncu alarak idmanlarını yapabilen Sarayın Sultanları için takviye yapılması. Kabaca bir hesap yaparsak, sezonun geride kalanı için alınacak oyuncuya vereceğiniz rakam aylık 50.000 Dolar’dan toplasan 3 ay için 150.000 Dolar olur ki çok iyi bir oyuncu parasıdır bu rakam. Malum kıta dışı hakkımız olduğu için, böyle iyi ve boşta bir oyuncu bulmak zor olmasa gerek.

Son gün, son saatlere kadar bekledik ve sonra twitter’da bazı olaylara şahit olduk. Yöneticilerimiz Cem Kinay, Ural Aküzüm ve müthiş koordinatörümüz Murat Özyer, başarısız yönetim yüzünden giden Kelsey Bone’u geri gelmeye ikna ettikleri için twitter’da kutlama yapıp şampanya patlatıyorlardı adeta. Görünce önce gözlerime inanamadım, fakat gelen tepkileri okuyunca bu zavallı durumun gerçek olduğunu kavrayabildim. Sonra aklıma kulübü ikna edilen ve maddi imkanlar sıkıntılı olduğundan Galatasaray için sezon sonuna kadar para almadan oynarım diyen Işıl Alben’i almayan ve üstüne  kulübü izin vermedi diye açık açık yalan söyleyen Murat Özyer gelince, gayet normal karşıladım artık mevcut durumu. Kelsey Bone’u geri getirmek, kendisi için torunlarına anlatılabilecek müthiş bir başarı hikayesi.

Capture

Şu saatten sonra Ekrem Memnun ve kızlar ellerinden geleni yapacaklar. Yanlarında sadece taraftar desteği olacak maalesef. Zira şube üstünde söz sahibi olan insanların amaçlarının ne olduğu hakkında ciddi şüphelerim var. Yapılan ve yapılmayanlar destekten çok köstek olmalarını sağlıyor çünkü! Ama bu insanlar olası gelebilecek başarılar sonrasında TV’lerde boy gösterip, posterlere girmekten hiç gocunmayacaklar. Yazıklar olsun!

Yoruma kapalı.

İlginizi Çekebilir

Özel Röportaj | Efe Güven

Antrenörlük hayatınız nasıl başladı? Galatasaray ile yollarınız nasıl kesişti? Antrenörlük…