Pazartesi, Mart 8, 2021

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi

Puan Tablosu

Takımlar O G M A Y P
Galatasaray
Anadolu Efes
Banvit
Fenerbahçe Ülker
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş
TED Ankara Kolejliler
Tofaş
Royal Halı Gaziantep BŞB.
Erdemir
Trabzonspor
Aliağa Petkim
Mersin BŞB.
TÜRK Telekom
Olin Edirne
Uşak Sportif

Fikstür

1. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Uşak Sportif
Tofaş – TÜRK Telekom 
Aliağa Petkim – Banvit 
Beşiktaş – Erdemir 
Anadolu Efes – Galatasaray
Mersin Bşb. – Fenerbahçe Ülker 
Olin Edirne – Pınar Karşıyaka 
Aykon TED Ank. Klj. – Trabzon Basketbol
2. Hafta
Uşak Sportif – Aykon TED Ank. Klj.
Trabzon Basketbol – Olin Edirne
Pınar Karşıyaka – Mersin Bşb.
Fenerbahçe Ülker – Anadolu Efes
Galatasaray – Beşiktaş
Erdemir – Aliağa Petkim
Banvit – Tofaş
TÜRK Telekom – Royal Halı Gaziantep
3. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Aykon TED Ank. Klj. 
Tofaş – Erdemir 
Aliağa Petkim – Galatasaray
Beşiktaş – Fenerbahçe Ülker 
Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka 
Mersin Bşb. – Trabzon Basketbol 
Olin Edirne – Uşak Sportif 
TÜRK Telekom – Banvit
4. Hafta
 Uşak Sportif – Mersin Bşb. 
Trabzon Basketbol – Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka – Beşiktaş 
Fenerbahçe Ülker – Aliağa Petkim 
Galatasaray – Tofaş 
Erdemir – TÜRK Telekom 
Banvit – Royal Halı Gaziantep 
Aykon TED Ank. Klj. – Olin Edirne
5. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Olin Edirne
Tofaş – Fenerbahçe Ülker 
Aliağa Petkim – Pınar Karşıyaka 
Beşiktaş – Trabzon Basketbol 
Anadolu Efes – Uşak Sportif 
Mersin Bşb. – Aykon TED Ank. Klj. 
Banvit – Erdemir 
TÜRK Telekom – Galatasaray
6. Hafta
Uşak Sportif – Beşiktaş 
Trabzon Basketbol – Aliağa Petkim 
Pınar Karşıyaka – Tofaş 
Fenerbahçe Ülker – TÜRK Telekom 
Galatasaray – Banvit 
Erdemir – Royal Halı 
Gaziantep Olin Edirne – Mersin Bşb. 
Aykon TED Ank. Klj. – Anadolu Efes
7. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Mersin Bşb. 
Tofaş – Trabzon Basketbol
Aliağa Petkim – Uşak Sportif 
Beşiktaş – Aykon TED Ank. Klj. 
Anadolu Efes – Olin Edirne 
Erdemir – Galatasaray
Banvit – Fenerbahçe Ülker 
TÜRK Telekom – Pınar Karşıyaka
8. Hafta
Uşak Sportif – Tofaş 
Trabzon Basketbol – TÜRK Telekom
Pınar Karşıyaka – Banvit 
Fenerbahçe Ülker – Erdemir 
Galatasaray – Royal Halı Gaziantep 
Mersin Bşb. – Anadolu Efes 
Olin Edirne – Beşiktaş 
Aykon TED Ank. Klj. – Aliağa Petkim
9. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Anadolu Efes 
Tofaş – Aykon TED Ank. Klj. 
Aliağa Petkim – Olin Edirne 
Beşiktaş – Mersin Bşb. 
Galatasaray – Fenerbahçe Ülker 
Erdemir – Pınar Karşıyaka 
Banvit – Trabzon Basketbol 
TÜRK Telekom – Uşak Sportif
10. Hafta
Uşak Sportif – Banvit 
Trabzon Basketbol – Erdemir 
Pınar Karşıyaka – Galatasaray
Fenerbahçe Ülker – Royal Halı Gaziantep 
Anadolu Efes – Beşiktaş 
Mersin Bşb. – Aliağa Petkim 
Olin Edirne – Tofaş 
Aykon TED Ank. Klj. – TÜRK Telekom
11. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Beşiktaş 
Tofaş – Mersin Bşb.
Aliağa Petkim – Anadolu Efes
Fenerbahçe Ülker – Pınar Karşıyaka 
Galatasaray – Trabzon Basketbol 
Erdemir – Uşak Sportif 
Banvit – Aykon TED Ank. Klj. 
TÜRK Telekom – Olin Edirne
12. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Beşiktaş 
Tofaş – Mersin Bşb.
Aliağa Petkim – Anadolu Efes 
Fenerbahçe Ülker – Pınar Karşıyaka 
Galatasaray – Trabzon Basketbol 
Erdemir – Uşak Sportif 
Banvit – Aykon TED Ank. Klj. 
Aykon TED Ank. Klj. – Erdemir
13. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Aliağa Petkim 
Tofaş – Beşiktaş
Pınar Karşıyaka – Trabzon Basketbol 
Fenerbahçe Ülker – Uşak Sportif 
Galatasaray – Aykon TED Ank. Klj. 
Erdemir – Olin Edirne 
Banvit – Mersin Bşb. 
TÜRK Telekom – Anadolu Efes
14. Hafta
Uşak Sportif – Pınar Karşıyaka 
Trabzon Basketbol – Royal Halı Gaziantep
Aliağa Petkim – Tofaş 
Beşiktaş – TÜRK Telekom 
Anadolu Efes – Banvit 
Mersin Bşb. – Erdemir 
Olin Edirne – Galatasaray
Aykon TED Ank. Klj. – Fenerbahçe Ülker
15. Hafta
Royal Halı Gaziantep – Tofaş 
Trabzon Basketbol – Uşak Sportif
Pınar Karşıyaka – Aykon TED Ank. Klj. 
Fenerbahçe Ülker – Olin Edirne 
Galatasaray – Mersin Bşb. 
Erdemir – Anadolu Efes 
Banvit – Beşiktaş 
TÜRK Telekom – Aliağa Petkim
16. Hafta
Uşak Sportif – Royal Halı Gaziantep 
TÜRKTelekom – Tofaş
Banvit – Aliağa Petkim 
Erdemir – Beşiktaş 
Galatasaray – Anadolu Efes 
Fenerbahçe Ülker – Mersin Bşb.
Pınar Karşıyaka – Olin Edirne 
Trabzon Basketbol – Aykon TED Ank. Klj.
17. Hafta
Aykon TED Ank. Klj. – Uşak Sportif 
Olin Edirne – Trabzon Basketbol
Mersin Bşb. – Pınar Karşıyaka 
Anadolu Efes – Fenerbahçe Ülker 
Beşiktaş – Galatasaray
Aliağa Petkim – Erdemir 
Tofaş – Banvit 
Royal Halı Gaziantep – TÜRK Telekom
18. Hafta
Aykon TED Ank. Klj. – Royal Halı Gaziantep
Erdemir – Tofaş 
Galatasaray – Aliağa Petkim
Fenerbahçe Ülker – Beşiktaş 
Pınar Karşıyaka – Anadolu Efes 
Trabzon Basketbol – Mersin Bşb. 
Uşak Sportif – Olin Edirne 
Banvit – TÜRK Telekom
19. Hafta
Mersin Bşb. – Uşak Sportif 
Anadolu Efes – Trabzon Basketbol
Beşiktaş – Pınar Karşıyaka 
Aliağa Petkim – Fenerbahçe Ülker 
Tofaş – Galatasaray
TÜRK Telekom – Erdemir 
Royal Halı Gaziantep – Banvit 
Olin Edirne – Aykon TED Ank. Klj.
20. Hafta
Olin Edirne – Royal Halı Gaziantep
Fenerbahçe Ülker – Tofaş
Pınar Karşıyaka – Aliağa Petkim 
Trabzon Basketbol – Beşiktaş 
Uşak Sportif – Anadolu Efes 
Aykon TED Ank. Klj. – Mersin Bşb. 
Erdemir – Banvit 
Galatasaray – TÜRK Telekom
21. Hafta
Beşiktaş – Uşak Sportif
Aliağa Petkim – Trabzon Basketbol 
Tofaş – Pınar Karşıyaka 
TÜRK Telekom – Fenerbahçe Ülker 
Banvit – Galatasaray
Royal Halı Gaziantep – Erdemir 
Mersin Bşb. – Olin Edirne 
Anadolu Efes – Aykon TED Ank. Klj.
22. Hafta
Mersin Bşb. – Royal Halı Gaziantep 
Trabzon Basketbol – Tofaş
Uşak Sportif – Aliağa Petkim 
Aykon TED Ank. Klj. – Beşiktaş 
Olin Edirne – Anadolu Efes 
Galatasaray – Erdemir 
Fenerbahçe Ülker – Banvit 
Pınar Karşıyaka – TÜRK Telekom
23. Hafta
Tofaş – Uşak Sportif 
TÜRK Telekom – Trabzon Basketbol
Banvit – Pınar Karşıyaka 
Erdemir – Fenerbahçe Ülker 
Royal Halı Gaziantep – Galatasaray
Anadolu Efes – Mersin Bşb. 
Beşiktaş – Olin Edirne 
Aliağa Petkim – Aykon TED Ank. Klj.
24. Hafta
Anadolu Efes – Royal Halı Gaziantep 
Aykon TED Ank. Klj. – Tofaş
Olin Edirne – Aliağa Petkim 
Mersin Bşb. – Beşiktaş 
Fenerbahçe Ülker – Galatasaray
Pınar Karşıyaka – Erdemir 
Trabzon Basketbol – Banvit 
Uşak Sportif – TÜRK Telekom
25. Hafta
Banvit – Uşak Sportif 
Erdemir – Trabzon Basketbol
Galatasaray – Pınar Karşıyaka 
Royal Halı Gaziantep – Fenerbahçe Ülker 
Beşiktaş – Anadolu Efes 
Aliağa Petkim – Mersin Bşb. 
Tofaş – Olin Edirne 
TÜRK Telekom – Aykon TED Ank. Klj.
26. Hafta
Beşiktaş – Royal Halı Gaziantep 
Mersin Bşb. – Tofaş 
Anadolu Efes – Aliağa Petkim 
Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Ülker 
Trabzon Basketbol – Galatasaray
Uşak Sportif – Erdemir 
Aykon TED Ank. Klj. – Banvit 
Olin Edirne – TÜRKTelekom
27. Hafta
Galatasaray – Uşak Sportif 
Fenerbahçe Ülker – Trabzon Basketbol
Royal Halı Gaziantep – Pınar Karşıyaka 
Aliağa Petkim – Beşiktaş 
Tofaş – Anadolu Efes 
TÜRKTelekom – Mersin Bşb. 
Banvit – Olin Edirne 
Erdemir – Aykon TED Ank. Klj.
28. Hafta
Aliağa Petkim – Royal Halı Gaziantep 
Beşiktaş – Tofaş
Trabzon Basketbol – Pınar Karşıyaka 
Uşak Sportif – Fenerbahçe Ülker 
Aykon TED Ank. Klj. – Galatasaray
Olin Edirne – Erdemir 
Mersin Bşb. – Banvit 
Anadolu Efes – TÜRK Telekom
29. Hafta
Pınar Karşıyaka – Uşak Sportif 
Royal Halı Gaziantep – Trabzon Basketbol 
Tofaş – Aliağa Petkim 
TÜRK Telekom – Beşiktaş 
Banvit – Anadolu Efes 
Erdemir – Mersin Bşb. 
Galatasaray – Olin Edirne 
Fenerbahçe Ülker – Aykon TED Ank. Klj.
30. Hafta
Tofaş – Royal Halı Gaziantep 
Uşak Sportif – Trabzon Basketbol
Aykon TED Ank. Klj. – Pınar Karşıyaka 
Olin Edirne – Fenerbahçe Ülker
Mersin Bşb. – Galatasaray
Anadolu Efes – Erdemir 
Beşiktaş – Banvit 
Aliağa Petkim – TÜRK Telekom

 

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.