2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Galatasaraylı olmanın en keyifli yanı 30 günlük transfer döneminin ilk 28 günü safi yatış yapmak ve çıkan bütün haberlere kolpa diyip transfer haberi yapanlara küfür etmek. Galatasaray'ın genlerinde son 2 gün transfer yapmak olduğu için ilk 28 günü 0 merak ve 0 stresle takip ediyor insan. şimdi şu iki gün inen inene olur, kaplar havada uçuşur.

Ünal Aysal döneminde böyle bi sosyal medya gürühü olsaydi vay halimize. Devre arasinda 35 yasinda Drogba Interde kadro disi kalmis Sneijder alinirmi diye yangin yapip yönetim istifa yazarlardi.

Yada Italyada yilin bidonu secilmis Felipe Meloyu nasil alirsiniz diye tag acilirdi.

Devre arasinda 32 yasindaki Nagatomuyu transfer ettik solbeke. Bizi sampiyon yapmisti o sene.
O dönem iç saha maçlarında giden herkes Reira, Sneijder Drogba ya çıkan homurtuları hala unutmamıştır...

Eğer gelen 60 milyon euro ile borç kapatacaksak transfer yapmasak da olur. Sadece bunu çıkıp açık açık söylesinler ve twitter yangıncı taraftarın gazına gelmesinler. Yeter ki seneye de CL'de oynayalım.
Bankalar birliği anlaşması nedeniyle %50 si geliyor yani 30 milyon yönetim sanki devre arası bedelsiz veya kiralama önümüzde ki sezon ise Zaniolo dan gelecek bonservis, Abdülkerim, Kerem ve Nelson ve Barış Alper'in satılması ve şampiyon olursak oradan gelecek gelir ile takımı kurmayı düşünüyor.

Sampiyon yapmis gol krali olmus Gomis 6M Euroya Arabistana gönderdik.

32 yasindaki yedek Forvet Bakambu 5M Euro arti 5M Euo bonusla Real Betise :)

Pazarlikta Yöneticinin ne kadar fark ettigini umarim anlamisizdir.

Bankalar birliği anlaşması nedeniyle %50 si geliyor yani 30 milyon yönetim sanki devre arası bedelsiz veya kiralama önümüzde ki sezon ise Zaniolo dan gelecek bonservis, Abdülkerim, Kerem ve Nelson ve Barış Alper'in satılması ve şampiyon olursak oradan gelecek gelir ile takımı kurmayı düşünüyor.
aynen öyle. yaz aylarinda Galatasaray bonservisiyle oyuncu alabilecek konumuna gelecek. Nasil Fenerbahce 15M Cengize 10Fred 10Szmaynzki verip aldiysa sezon sonunda bizde böyle bir operasyon olucak.

Tek korkum baska bir yönetim veya yönetici gelipte bu paralarin üstüne konup sacma sapan transferler yaparmi diye.

Iki senede bir secim Türkiye sartlarinda cok gereksiz.

Bu sene +100 milyon euro gelir var ve daha da artacak. En kötü ikinci olup yine şampiyonlar ligi zorlarız. Şikeci takımı nasıl kolluyorlar görüyoruz. İlla pahalı transferler yapmaya gerek yok.

14 Aralik 2023 gunu “sol bek transferini en kisa surede halledecegiz” diyen yonetim su an parali muhabirlerine “Galatasaray’in Avrupa Ligi’ndeki sol beki Baris Alper olacak” haberlerini pompalatiyor.Yazik.

Yönetim isteseydi Ridvan Yilmaz veya Levent Mercani transferlerini bitirirdi. Nasil biterdi Ridvan icin 5-6M Bonserivs veya Levent Mercan icin Karagümrükün istedigi 3M Bonservis verip transfer edilirdi.

Bu oyuncular bu paralari etmez.

Mustafa Cengiz Baskan isteseydim Irfan Canida alirdim, Mert Hakanida alirdim ama Galatasarayin önünü karartmam demeci adam rahmetli olduktan sonra degere bindi ve büyük baskan diye anilmaya baslandi.

2 Transferimizin Resmi KAP Açıklaması Geldi.

Carlos Vinicius

Kiralık : 6 ay
Kiralama Bedeli : 600 bin €
Maaş : 600.000 €

Serge Aurier

Bonservis : 6 ay
Bonservis Ücreti : 100 bin €
Maaş : 600 bin €+ 150 bin € ( imza ücreti)

Serge Aurier’de şöyle bir durum var. Oyuncunun sene sonunda sözleşmesi bitiyordu nottingham forestla. 6 ay sonra bonservisi elinde olacak

Gerek yok zaten kasmaya. 3 günde bir maç oynuyoruz rölantiye almaları gayet normal. Zamanı bitirsinler kazasız belasız.
Dönem öyle bir dönem değil maalesef. Averajda gerideyiz ve böyle maçlarda hep kazara bir gol olur, sonrası cehennem. At 3.golü öyle takıl o zaman. 2-0 her zaman problem olmuştur. Hata yapma lüksün yok ayrıca.

Dönem öyle bir dönem değil maalesef. Averajda gerideyiz ve böyle maçlarda hep kazara bir gol olur, sonrası cehennem. At 3.golü öyle takıl o zaman. 2-0 her zaman problem olmuştur. Hata yapma lüksün yok ayrıca.
Ne averajı kardeşim? İçerde kazanmadıktan sonra averajın ne önemi var? İçerde 1-0 kazansak bile averaj falan hikaye oluyor isterse 100 tane gol atsınlar.