10 Ekim Cuma Göztepe'de Basketbol Oynuyoruz - Herkes Davetli

10 Ekim Cuma akşamı Göztepe parkının yanındaki sahalarda basketbol oynayacağız. İşimizden çıkıyoruz, akşam ter atmak için Göztepe'de buluşuyoruz. Saat 20:00'de başlayacağız oynamaya, saha açık ama ışıklandırmalı, belki ödetmesine maç yaparız belki de 10 ytl zaten saati, hep beraber veririz.

Katılacak arkadaşlar yazsın lütfen. En azından 6 kişi olmalıyız.

Ben başlıyorum.

1- Arda "ARdaQue" Ezer
2- Ömer "WILT THE STILT" Horzum

Evet, buyrun. Yanlız ben kötü oynuyorum, gelemem gibi bahaneleri kabul etmiyoruz. Bizim de çok iyi oynadığımız söylenemez.

Ömer malesef gelemem cuma 21:00 benim basket macım var

büyük ihtimalle bende gelirim.site dışı birini getireyim mi?
NOT:irtibat için numaramı oyuncu veritabanı bölüm açıklamasında telefon numaram var.

Cuma Ankara yolculuğu var belki ilgisizliğin nedeni bu olabilir. Şahsen Ankara'ya gitmeyecek olsam ben gelirdim.
1.80 boy 73 kilo sert savunmamla canınızdan bezdirirdim sizi. :)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Cuma Ankara yolculuğu var belki ilgisizliğin nedeni bu olabilir. Şahsen Ankara'ya gitmeyecek olsam ben gelirdim.
1.80 boy 73 kilo sert savunmamla canınızdan bezdirirdim sizi. :)
Şamil abi asıl 1.75 boyla ben seni hayattan bezdirirdim:))Artık trende bezdiririm:)İnşallah gelecek zamanda geleceğim böyle organizasyonlara.Çünkü bu sene gerçekten boş zamanım var:))

bi aksilik çıkmazsa %95 geliyorum ama site dışından birini getiriyorum.
NOT:Hiç kalıplı değilim ama sizinle tanışmak için oynarım.

Şimdi dışarıdan geldim; hafif hafif yağmur yağmaya başlıyordu. Umarım yarın bu tarz problemlerle karşılaşmayız.

Biraz önce burada (Tuzla' da işyerindeyim.) sağanak şeklinde bir yağmur vardı ama şimdi kesildi. Oynayacağımız zaman yağmıyor olsa bile yerlerin kuru olması gerekli. Malum dışarıda oynuyoruz.

Göztepe civarlarından anlık hava ve yol durumunu verecek bir arkadas yok mudur?

Başkan;

Göztepe E-5 kenarındaki ( medical park ın yanı ) işyerimden dakika ve skor bildiriyorum;

14.35 itibari ile herhangi bir yağmur yok,çim ve kum pist normal, yalnız hava bulutlu.. Yağması sürpriz olmaz..

Tekrar merkeze dönüyoruz..