10 Subat 2017 Barcelona - Galatasaray Maci Organizasyonu

Selamlar,
Net maliyetten ziyade masraf kalemlerini hesaplayabiliriz sanirim.
Pasaport ve Schengen vizesi olanlar otomatikman ciddi bir mali yukten siyrilarak basliyorlar zaten. Aksi taktirde yaklasik 1000 tl'lik bir harcama olacaktir.
Onun haricinde ise ucak bileti ve konaklama gideri mevcut.
Ucak biletini bazi arkadaslar Pegasus'tan cok ucuza aldilar, o kampanya sona erdi fakat yenisi baslayacaktir diye dusunuyorum, belli araliklarla oluyor cunku.
Konaklama icin ise aynen Turkiye'de oldugu gibi farkli butceler icin otel opsiyonlari mevcut, tamamen kisinin istegine bagli.
Yine de detayli bilgi alabilmek adina:
Ulasim konusunda: www.skyscanner.net
Konaklama icin ise: Booking.com: 1,041,871 hotels worldwide. 104+ million hotel reviews. tavsiye ediyorum.
Ben seyahat planlarimi bu iki site uzerinden yapiyorum genelde.

teşekkür ederim :)

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen aranıza katılmak bugüne kısmetmiş. Transfer döneminde, maç sonlarında ve boş zamanlarımda mutlaka foruma göz atıp değerli yorumlarınızı okurum. Salonda, ekran karşısında ve bazı deplasmanlarda takımın maçlarını kaçırmamaya büyük çaba sarf ederim. Euroleague fikstürü çekildiğinde Barcelona maçını Palau'da izlemeyi planlamıştım kendi kendime ama böyle bir organizasyon yapılması durumunda sizlere katılmayı çok isterim. Fakat bir konu aklıma takılıyor. Biletleri nasıl temin etmemiz gerekiyor? İnternet üzerinden araştırma yaptım ancak net bir sonuca ulaşamadım. Bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

Arkadaşlar bugün Pegasus'ta %50 indirim var.

Gidecekler değerlendirsin.

Çok uyguna geliyor gerçekten.

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen aranıza katılmak bugüne kısmetmiş. Transfer döneminde, maç sonlarında ve boş zamanlarımda mutlaka foruma göz atıp değerli yorumlarınızı okurum. Salonda, ekran karşısında ve bazı deplasmanlarda takımın maçlarını kaçırmamaya büyük çaba sarf ederim. Euroleague fikstürü çekildiğinde Barcelona maçını Palau'da izlemeyi planlamıştım kendi kendime ama böyle bir organizasyon yapılması durumunda sizlere katılmayı çok isterim. Fakat bir konu aklıma takılıyor. Biletleri nasıl temin etmemiz gerekiyor? İnternet üzerinden araştırma yaptım ancak net bir sonuca ulaşamadım. Bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

Onur Bey, bilet konusunda Savaş (Karadağ) arkadaşımız yardımcı olacak. Zaten gerek bizim kulüp gerekirse de Barcelona ile ikili ilişkileri mevcut.

Onur Bey, bilet konusunda Savaş (Karadağ) arkadaşımız yardımcı olacak. Zaten gerek bizim kulüp gerekirse de Barcelona ile ikili ilişkileri mevcut.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim Onur Bey. Umarım güzel bir deplasman geçiririz. Bu arada konaklama konusunda alternatif arayan arkadaşlar airbnb'nin sitesine göz atabilirler.

Biletimi aldım THY'den. Kalacak yere o ayın başında bakacağım.
Savaş bey biletleri ayarlayacağına göre herşey tamam demektir.

Ben maalesef gelemiyorum. Ayağımdan ameliyat oldum. 6 hafta sonra yeni yeni basmaya başlayabilecekmişim ki tam maç zamanına geliyor. Uçak bileti filan hazırdı yaznacak galiba :(

Böyle kötü bir basketbol takımını izlemek için değil Barcelona'ya Abdi İpekçi'ye bile gidilmez !!! Yazıktır bu ruhsuzlar için harcanacak paralara. Ama "maç bahane, Barcelona şahane" diyen arkadaşlara hayırlı yolculuklar ve iyi eğlenceler :)

Gelmeyi düşünüyordum,aklıma takılan sorular için yardım istemiştim ki Allaha şükür hiç kimse dönmedi ve gelmekten kurtuldum.Yardımlarınız için teşekkürler...

Selamlar,
Maca yaklasik bir ay kaldi.
Barcelona salonunun kucuk olmasi sebebiyle deplasman tarafinin talep ettigi bilet sayisini onceden bildirmesi onemli.
Kulup de bizden haber bekliyor.
Kesin olarak gelecekler arasindan bir liste yapip gonderecegiz.
Bu hafta sonuna kadar isminizi yazabilirseniz bu postun altina sevinirim.

İstanbul´a gelişlerimde hep söylemişimdir maç bahane, ortam kendine çekiyor. Bu seferki farklı bir deneyim olacak, buluşma noktası Barcelona.

Uçak konusundaki fobim hala mevcut ama beni de yaz Savaşım.

9'u gidiş 12'si geliş bileti hazır ama ben ayağımın üzerine basmam kesinlikle yasak olacak şekilde yatıyorum. 2 sene ameliyat günü bekle bula bula bu zamanı bulsun :(

Bilet almama rağmen kişisel sebeplerden maalesef gelemeyeceğim, takım çok umrumda değil de Savaş Abi'yle, Onur Abi'yle, diğer arkadaşlarla Palau Blaugrana'da omuz omuza olamamak üzüyor