#12 Kerem Gönlüm

Re: Kerem Gönlüm bize yakışır!

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Efes Pilsenli Kerem Gönlüm, hangi büyük takıma yeşil ışık yaktı.

Spormax'te yeni yayınlanmaya başlayan Basketbol Ailesi programının ilk konuğu olan Kerem Gönlüm ilginç açıklamalar yaptı.

Daha önce Avrupa'da basketbol oynamayı planladığını belirten Kerem sezon sonunda sözleşmesi sona ereceğinin altını çizerek, "Basketbolda seyirci çok önemli. Onlarla oynamak, onlarla beraber mücadele etmenin keyfi çok başka. Benim de sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Açıkçası bir kulüp takımında forma giymeyi çok istiyorum. Galatasaraylı olduğumu da herkes biliyor. Seyircisi olan bir takımda o coşkuyu yaşamayı düşünüyorum" diyerek Galatasaray Cafe Crown'a yeşil ışık yaktı.

http://www.basketdergisi.com/haber_deta ... 566&tur=38

adam bu açıklamayı yaptığına göre iki tarafta birbirine zorluk çıkarmaz....

ahmet dedehayıra özel mesaj mı atsam ne yapsam...ama biliyordur...

Ahmet Dedehayira bence yazmak anlamsiz.Yerine Yalcin Granit gibi basketbolun cigerinden,kalbinden kisiler gelirse o zaman bu takım ciddi girisimlerde bulunur!

artık Keremde sıkıldı her maçı deplasman havasında oynamayı.sözleşme uzatacağını zannetmiyorum :)

şimiden söz kesmeliyiz Kerem le

adam böyle şeyler söylüyosa bizm almamamız ayıp olur elinde olsa kendisi sözleşme imzalıyacak KEREMİ ALIRSAK POTA ALTI MÜTHİŞ OLUR

bazı arkadaşlar şimdi Keremide istemez :)

Cemalinde onunda şutu yokya. bir takımda iki tane şutu olmayan oyuncunun olması saçma derler!

evet Kerem orta mesafeden şut kullanmıyor, ama serbest atışı fena değil bir 5 numaraya göre.

Kerem herkes ister.
Ahmet Dedehayır alabilir mi ?
Kerem Gönlüm, Galatasaray'a kazandırılmalıdır, ön sözleşme yapılmalıdır.Onun bizi para için Kaya gibi, Kerem Tunçeri gibi satmayacağına eminim.

Bence Keremin gelmesi önemli ama yinede bizi çok etkilemez ben cevherin,kerem tunçerinin,tutku açığın,serkan erdoğanın bu kelimeleri kullanmasını çok isterdim...

Bu haber sevindirici... Hüseyin Beşok ile iyi bir ikili oluşturabilir ayrıca yapılacak olan iyi bir 4 numara transferlede uzun süreli bir anlaşma olursa bu takımın sırtı yere gelmez.