2009 NBA'de Kim Şampiyon Olur ?

Şampiyon Kim Olur ?

• A) Boston Celtics

Oy: 0 0.0%
  • F) Doğu Konferansı Diğer (Açıklayınız)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
Arkadaşlar sezon başladı , bakalım bu sezon ki favoriniz hangi takım ? İlk oy benden ve son bombamız Allen Iverson'lı (A.I) kadromuzla tabi ki Detroit Pistons.Ankette ki diğer seçeneğini işaretleyen arkadaşlar lütfen hangi takım olduğunu bizimle paylaşsınlar ki , belki sezonun süprizini GSbasket.org forumu patlatır değil mi ?

Allah aşkına yapma Göker Abi son bomba Iversonmuş =)
Balonu kasdılar Detroit'e Denver ise dağılmaya meğilli takımını bir anda Billupsla toplayacaktır.

Benim favorilerim;

Kalbimden geçenler San Antonio-Clevland finali,

Beynimden geçen Lakers-Boston finali.

Burak Iverson nicki sana birşey hatırlatıyor mu ?
Eeee tabi yeni arkadaşlara 3.5 yıl önce ki Iverson sevgini nasıl balona benzettiğini açıklasan pls ;)

3.5 sene önce Iverson 29.5 yaşındaymış ve performansının en üst düzeyindeymiş.
Gelelim bu günlere süper bir kurgusu ve birbirine alışkanlığıyla sürekli övünen Detroit'in en önemli parçası Denver'da bir türlü dikiş tutturamayan Iversonla değişiyorsa ve sen bundan mutlu oluyorsan, Benchten katkı veren Mcdyess gidiyorsa ve sen seviniyorsa geçmişe değil 1 yıl sonra Mayıs'ta tekrar görüşelim ;)

Gerçi o zaman da Kötü gün dostu edebiyatıyla burada olursun abi ;) Şaşırmam ;)

denver ın şampiyon olmasını isterim ama olamayacağını biliyorum.

detroit,san antonio,lakers

bu üçlüyü şampiyonlukta diğer takımlara göre daha avantajlı görüyorum.

Geçen senenin finalistleri olan Boston ve Lakers yine bir adım önde duruyorlar. Fakat New Orleans oldukça iyi bir basketbol oynuyor ve onlara sempati duyuyorum. Spurs bu sene Ginobili'siz iyi gitmiyor. İşleri oldukça zor. Detroit AI hamlesi ile bir kan değişikliği yarattı. Bu takastaki tek dezavantajları kısa vadede McDyess gibi bir oyuncuyu kaybetmiş olmaları. Yoksa AI'dan alınacak verim ve sene sonundaki yapılacak hamleler konusunda iyi bir takas oldu onlar için... Utah, Cavs de işin içinde olacaktır...
Tahminime gelirsek yine bir Lakers-Boston finali gözüküyor. Benim süpriz takımım ise New Orleans Hornets...

şampiyon belli aslında..soru Şampiyon, 2 finali kimle oynar olmalıydı bence 8)

ilk finali NOH ile , ikinci finali Boston ile oynar şampiyon olur..takım ismi zikretmeye gerek yok.. 8)

La Lakers şu an için en formda takım batı finalini New Orleans Hornetsla oynarlar.
Nba finalini ise Boston Celticsle oynarlar.
Ama gönlümden geçen ise taraftarı olduğum PHX SUNS umarım 2 sene önce bizden çalınan şampiyonluğu elde ederiz.Çok zor olmasına karşın lige çok iyi başladık.

Ankete oy veren 13 kişi , mesajla görüş belirten 10 kişi , geriye kalanlar demek ki şampiyon belli ikinci kim başlığı için oy kullanacaklar :oops:

Philadelphia 76ers ...

Nba'i takip etmeye başladığımdan beri hep Philadelphia'ya sempati besledim..Açıkçası şehirin ismide çok hoşuma gidiyor :)

Böyle birşeyin olması çok çok zor olsada Philly'mizin şampiyon olacağına inanıyoruz ( pensylvania halkı olarak =) ) playoff oynamak bile kafi =)

İçimden Sacramento Kings demek geliyor ama olamayacağını bende biliyorum maalesef. :(

Kobe faktörü ile Los Angeles Lakers bu sene, geçen yıl dünya tarafından gazlanan Boston Celtics dahil olmak üzere tüm takımları ezer,geçer,şampiyon olur. 8)

Sürpriz adaylarım ise Phoenix ve New Orleans...