2010 Teknosa Türkiye Kupası (Adana)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Erdal arkadaşımla tüm çabalarımıza rağmen Telekom aptallığından kaybetti :p Yalnız Erdal'ı tebrik etmek lazım, yanında ki teyzeye rağmen çok iyi destekledi Telekom'u :ehue Sonuç istediğimiz gibi olmasa da gitmemize değdi. Hem mücadele iyiydi hemde Hüseyin Beşok'u dünya gözüyle izlemiş olduk :) Final için dünden bilet alacaktım nasılsa Efes finale kalır diye ama olmadı malesef :(

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
Dün Erdal arkadaşımla tüm çabalarımıza rağmen Telekom aptallığından kaybetti :p Yalnız Erdal'ı tebrik etmek lazım, yanında ki teyzeye rağmen çok iyi destekledi Telekom'u :ehue Sonuç istediğimiz gibi olmasa da gitmemize değdi. Hem mücadele iyiydi hemde Hüseyin Beşok'u dünya gözüyle izlemiş olduk :) Final için dünden bilet alacaktım nasılsa Efes finale kalır diye ama olmadı malesef :(

Tek başıma fenerlilerle başa çıktım her sarı dediklerinde kırmızı dedim şansıma sırf fenerlilerin içindeydik ama genede kafa tuttuk bizden bu kadar :)

Sen ne işe yararsın Efes ya... 1 haftada duman etti seni ülker.

Biz olsaydık bu kupada final hiç uzak değildi. Hatta seyirci desteğini de arkamıza alıp finalde ülkeri yenerdik.

efes ergin atamana fazla geliyor.Yani avrupanın en iyi kadrolarından biri elinde ama oynattığı su oyuna bak,yazık..

James Baron'ın attığı hiç bir sayı kolay sayı değildi. :shock:
Chris Lofton bile bu kadar zor şutları sokamıyordu. :shock:

31-28 Mersin önde.

Giricek'in reaksiyonuna öküzün trene baktığı gibi bakıp İnanç'a teknik faul çalmak da kolay iş değil.

Aynı anda Tanjevic'e teknik faul de veremediler. Yani verdiler de Mete Babaoğlu'yla beraber karşılıklı.

Turgay Demirel'in Federasyon başkan'ı olduğu Basketbol'da bir kupa kazansan ne olur kazanmasan ne olur,Eurolig'te yarı final oynarsın başarıdır ama Turgay Demirel'li Türk Basketbolunda ha kupa almışsın ha hiçbirşey alamamışsın ne önemi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...