2011-2012 Futbol Takımı Formaları

Nike imajina yakismayacak formalar.En azindan gercek parcaliyi yapmalari gerekirdi.Sari forma en iyisi ama Turk Telekom yazisi kirmizi olmali.Siyah forma yapmak kimin fikri cok merak ettim.

2j0gt47.jpg

Sarı forma ile bu alınır.

Parçalı forma zaten klasik..Bu oluyor yani daha farklı olabilir mi olabilirdi tabiki ama klasik olarak bu..Sarı forma çok nostaljik olmuş aklımda hep M.United maçındaki formamız aklıma geliyor Kubilay Arif Tugay Bülent vs..Siyah forma bilmiyorum kazımda gördüğüm içinmi ama fena yakışmış..Kırmızı şeridin yanına sarı şerit olsaydı eğer belki daha güzel olurdu ama genel olarak formalar hoşuma gitti..en azından olumsuz bir hisse kapılmadım.

siyah çok kötü gerçekten antreman forması gibi bunun için nike la anlaşmalarına gerek yoktu bende yapabilirdim o dizaynı, sarı forma çok sade ve asil duruyor parçalı hep aynı zaten nike ablemi formalara daha yakışmış ayrica

Bir şey dikkatimi çekti
Resmi sitedeki Forma lansmanı fotoğraflarındaki 26.fotoyu gördünüz mü?
Arka plandaki resim bir şeylerin habercisi gibi...
İnşallah.......

Benim uzun zamandır içimden geçirdiğim birşey vardı,hatta son birkaç gün ben olsam sarı forma yapardım diyordum,bugün formaları görünce bu bakımdan sevindim,sarı formaları beğendim ama parçalı ve siyah formaları hiç beğenmedim bari çubuklu forma yada düz kırmızı forma yapsalardı.

Galatasaray'ın eski maçlarını izliyordum geçenlerde bir kanalda,oradada sarı formalarımız vardı onları görüncede içimden geçirmiştim sarı forma yapılsa diye,güzel oldu

Formalar sıradanlıktan dökülüyor. Yan ürünler biraz daha kaliteli olmuş. Elmander'in giydiği ceket ve Kazım'ın tanıttığı lacoste tarzı tişört sade ama hoş.

Aylarca yaratılan hava düşünüldüğünde çok çok kötü ama ilerleyen yıllarda oldukça tatminkar üretim ve tasarımlar ortaya çıkmasını bekliyorum.

bugün gidip baktım açıkçası parçalı bence iyi öyle çok büyük beklentiye girmiyorum ilk sezonda o yüzden parçalı forma alıcam.. siyah formada arkada kırmızı numarasız yazısız olunca fena değil ama biraz daha uğraşılabilirmiş siyah forma üzerinde önden geçen bir şerit olabilirmiş uyumlu birşey yaratılabilirdi çok sıradan kalmış.. sarı forma storelarda yok daha ama futbolcular üzerinde gördüğüm kadarıyla en beğendiğim forma oldu o da çıkınca alıcaklarım arasında.. ayrıca t-shirtler arasında çok beğendiklerim oldu en çok etkiyi t-shirtler üzerinde göstermişler..

Sarı ve Parçalı forma güzel olmuş. Siyah formaya değinmeyeceğim zira ben onu forma sınıfına bile koymam. Bildiğin pazardaki taklit Nike... GS arması basmışlar üzerine...

Yalnız yakından gördünüzmü bilmiyorum ama Siyyah forma o kadar da kötü değil ben dün gidip baktım gayet güzel geldi bana, ilk fotolardan bende beğenmemiştim. Yakından bakmak görmek farklı.

3 forma da rezalet. Çakma formalardan farkı yok.Hatta bu sene bire birini çok rahat yapacaklar.Siyah formayı gördükçe iştahım kaçıyor.Antremanda bile giyilmez.
Adidas ile kıyaslanamaz. 3 çizgisi yetermiş..

Bugün, siyah formayı çok yakından görme şansı buldum. Giyen insanları da gördüm ayrıca. Tam bir rezalet, açık ara ligin en kötü forması olmaya adaydır. Armayı sök üzerinden, tam bir paçavra, al toz bezi yap. İnanamıyorum hakikaten Türkiye'nin en büyük kulübüne bu formayı nasıl yakıştırdılar, uygun gördüler..

Arma konusu da ayrı bir mevzu. Geçen yıl forma üzerindeki arma ile bu yılki forma üzerindeki armaya bakarsak farkı göreceğiz. Bu pazar mallarını Gs Store'a soktular ya diyecek lafım yok !

Bugün, siyah formayı çok yakından görme şansı buldum. Giyen insanları da gördüm ayrıca. Tam bir rezalet, açık ara ligin en kötü forması olmaya adaydır. Armayı sök üzerinden, tam bir paçavra, al toz bezi yap. İnanamıyorum hakikaten Türkiye'nin en büyük kulübüne bu formayı nasıl yakıştırdılar, uygun gördüler..

Arma konusu da ayrı bir mevzu. Geçen yıl forma üzerindeki arma ile bu yılki forma üzerindeki armaya bakarsak farkı göreceğiz. Bu pazar mallarını Gs Store'a soktular ya diyecek lafım yok !

Adidasta arma ve yıldızlar yapıştırma ve rezaletti. Bu sene en azından dikişli olmuş.

Kumaş kalitesi falan nasıldı?Ben de almayı düşünüyordum da sen böyle diyince ikilemde kalmadım değil :)