2017-2018 Transferler ve Kadro Yapılanması

Bütçe ne kadar bilmiyorum ama geçen sezonki başarıdan ve bu sene EL'de oynayacağımızdan dolayı iyi bir bütçe bekliyorum. Zaten gelen isimler (Epoupa, Petronyte, yerliler) o kadar pahalı isimler değil. 1 yıldız alınabilir şu anki duruma göre.

Little bizim butcemize uygun degil. Isil bikere indirime gitmis bidaha indirmesini istemek ayip olur. Ben Isilin yerinde olsam yduye gidip Vanderslutla 20ser dakka oynarim 30 yasindan sonra dinlene dinlene hemde cebimi doldururum. Kalmasi buyuk fedakarlik olur. Hoca istedigi butce verildigi icin kalmayi kabul etti. Jeferson kalmaya daha yakin suan icin. Erkek arkadasi istanbulda bi takimda oynuyomus seneyede sozlesmesi varmis. Jefersonda bi sene uzatip erkek arkadasinin yaninda kalmayi istiyomus ama hala kesin bisey yokmus. Takima enerji katan Pinarin birakmasi kotu oldu. Cansunun aldigi para verdigi katkiya gore cok. Gitmesinde sorun yok. Bi yerli uzunu istiyomusuz ama butceyi zorluyomus. Istedigi paralarda ucmazsa alicaz yoksa almiycaz.

Little bizim butcemize uygun degil. Isil bikere indirime gitmis bidaha indirmesini istemek ayip olur. Ben Isilin yerinde olsam yduye gidip Vanderslutla 20ser dakka oynarim 30 yasindan sonra dinlene dinlene hemde cebimi doldururum. Kalmasi buyuk fedakarlik olur. Hoca istedigi butce verildigi icin kalmayi kabul etti. Jeferson kalmaya daha yakin suan icin. Erkek arkadasi istanbulda bi takimda oynuyomus seneyede sozlesmesi varmis. Jefersonda bi sene uzatip erkek arkadasinin yaninda kalmayi istiyomus ama hala kesin bisey yokmus. Takima enerji katan Pinarin birakmasi kotu oldu. Cansunun aldigi para verdigi katkiya gore cok. Gitmesinde sorun yok. Bi yerli uzunu istiyomusuz ama butceyi zorluyomus. Istedigi paralarda ucmazsa alicaz yoksa almiycaz.

O yerli uzun sanırım Tilbe.
Cansu ücretini indirip kalsın.
Moriah da kalırsa Işıl'ın kalmasına hiç gerek yok.

Adini soyledilerde unuttum. Bizde oynamamis daha once. Milli takimda oynayan genc yetenekli bi kizmis. Bizde oynamamis ozellikle genc bayan basketcileri pek tanimiyom. Cansuyu 2014 milli maclarinda baya izlemistim o zamanlar iyiydi ama bize geldiginden beri hem Ekremle hemde Malkovicle 10 kusur macini salonda izlemisimdir pek bi isik goremedim. Isil yerli oyuncu ve kaptan olarak bu takima herzaman lazim. 35ine geldiginde 10-15 dakkayi anca kaldirabildiginde bile yedekten gelip oynamali. Takimin onun ablaligina ihtiyaci var. 2014 onceside cok tartisiliyordu herkese cevabi sahada verdi. Isil iyi oyuncudur. 20 sayi 10 asist yapmaz ama baski yapar savunma yapar takimi oynatir takimi yonlendirir gencleri yeri gelir fircalar yeri gelir yureklendirir. Isil faydalidir. Basketbol izlemeye baslayali 20 seneyi gecti iyi oyuncuyu salonda bikac macini izleyip ikide idmanini gordummu anlayabiliyom artik. Gel sen beni dinle.

Zorla insana mesaj yazdırıyorsunuz şuraya! Hasta oluyorum bu kafaya. Boş boş konuşuyorsunuz Işıl gitsin, Cansu ücretini düşürsün falan. Kendinize gelin saçma sapan şeyler yazmayın. Cansu ne kadar alıyor biliyor musunuz? Seneye 3+2 kuralı geldiğinin farkında mısınız? Türk oyuncu piyasasından haberiniz var mı? Burda herkesin oyuncu değil dediği Deniz Çolakoğlu 300.000'e Mersine gitti gerisini siz düşünün.

Şu forumdan kendi oyuncusuna düşman, nefret edenler bir türlü temizlenemedi gitti. Hemde Fenerbahçe'yi finalde yenip alınabilecek en büyük kupayı almış bir takımın sayfasında!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cansu ücretini düşürsün falan. Kendinize gelin saçma sapan şeyler yazmayın. Cansu ne kadar alıyor biliyor musunuz? Seneye 3+2 kuralı geldiğinin farkında mısınız? Türk oyuncu piyasasından haberiniz var mı?
Cansu kizimizda ozaman tesisleri sadece idman icin kullansin. Kendi oyuncumuzu rencide etmemek icin bisey yazmiyoz suraya ama oda basketbola odaklanip aldigi paranin hakkini versin. Galatasaraya geldiginden beri surekli geriliyo. Ilk periyotta kipkirmizi kizariyor 10 dakka oynayacak kondisyonu yok. Sezon basinda millet tesislerde kondisyon idmani yaparken o tesislerde napiyordu acaba. Gitsin haketmedigi paralari baska kuluplerde alsin. Ydu para dagitiyor onlardan alsin. Bu kulubun parasini bosa harcamasin. Bu sezon bize katkisi Denizin yarisi bile degil.

Zorla insana mesaj yazdırıyorsunuz şuraya! Hasta oluyorum bu kafaya. Boş boş konuşuyorsunuz Işıl gitsin, Cansu ücretini düşürsün falan. Kendinize gelin saçma sapan şeyler yazmayın. Cansu ne kadar alıyor biliyor musunuz? Seneye 3+2 kuralı geldiğinin farkında mısınız? Türk oyuncu piyasasından haberiniz var mı? Burda herkesin oyuncu değil dediği Deniz Çolakoğlu 300.000'e Mersine gitti gerisini siz düşünün.

Şu forumdan kendi oyuncusuna düşman, nefret edenler bir türlü temizlenemedi gitti. Hemde Fenerbahçe'yi finalde yenip alınabilecek en büyük kupayı almış bir takımın sayfasında!

Yaşınız benden büyük.
O yüzden ben size saygı çerçevesinde cevap vereceğim.

Bundan sonra mesaj yazmadan size sorar sonra gönderirim.

Hangi cümleden oyunculara düşman olduğumu çıkardınız anlamış değilim.

Guard bölgesine Ayşegül ve Epoupa transferleri zaten yapılmış. Moriah da kalırsa ne diye fazla ücret ayiralım ki bu bölgeye ? Işıla vereceğimiz parayi 2.kıta dışına veririz. Bundan bahsettim ben. Yoksa Işıl'ı çok severim. Bizim canımızdır.

Cansu konusunda ise pek bir gelişme gösteremedi hücum konusunda. Yanlış duymadıysam ücretini arttırmak istiyor kalmak için. Çünkü Yakın Doğu ona iyi para teklif etmiş. Biz Yakın Doğu ile bütçe konusunda atışamayız. Onlar karar veremeyiz. Bu yüzden ücretini indirecekse kalsın dedim.

Burda hepimizin çabası Galatasaray.
Ne oyuncuların ne de armanın düşmanı olan kimse yok bu forumda.

Kalp kirmamak lazım.
Muhabbet fedaisi olmak lazım.
Kalın sağlıcakla...

Haklısın kardeşim Ayşegül ve Epo Işıldan çok daha iyi oyuncular o yüzden Işılın kalmasına gerek yok!

Işıl karşıtlığı tavan yapıyor son günlerde enteresan gerçekten , kendi değerlerimizi ne kadar kolay harcıyoruz , yazık.
Geçtiğimiz sezon maçlarını takip edip Işıl'a gerek yok demek bana çok sağlıklı bir yorum gibi gelmiyor.

Kadroda 12 yabancı serbest olduğu zaman Işıl takımdan gidebilir. Bunun haricinde tartışılacak bir konu değil, saçmalamayın.
Kaldı ki Euroleague kazanan takımın kaptanı olarak bu takımda her zaman yeri vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ve yine Işıl'a saydırmalar başlamış. Arkadaş ben yıllar önce yüzüne söyledim git kendini bu keşmekeşten kurtar. Kız gitti bugün gitsin diyenler geri gel dedi.

Kendimi ifade edemedim sanırım.
Epoupa ve Ayşegül alındı. Moriah da kalırsa guard bölgesi için yeter bu 3 isim. Bundan dolayı Işıl gitsin dedim.
Yoksa Işıl bizim canımızdır. Kazanılan 2 kupada da emeği büyüktür. Türkiye'nin açık ara En başarılı guard'ıdır.
Bütçe sıkıntısı çekiyorken aynı bölgeye 4 isim olmasın istediğim için Işıl gitsin dedim.
Işıl düşmanı oldum çıktım bi mesajdan dolayi.
Şaka gibi ya..

Koca Galatasaray'da sevdiğimiz içimizden biri dediğimiz kalan tek tük oyuncudan biri ve birileri bütçe az diye göndermek istiyor. Dalgamı geçiyorsunuz???

Ben gondermek istediğim için YDÜ'ye gitti zaten.
Şaka mısınız ?

Herkes senin gibi düşünmüyor tabi. Sahada 2 yerli oyuncu kuralı geldiği için milli takımın oyuncu kurucusunu almak istemeleri gayet doğal. Sen ve senin kafandakiler yüzünden futbol takımının hali ortada. Kalite iyice düşüyor, elindeki en iyi yerli oyuncuyu gönderelim diyorsun!