2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Şu bağlar, bağlamaz bölümüne bir açıklık getirmek istiyorum. Gsbasket forum bünyesine attığımız çizik dahi Önder Abi'yi bağlıyor. Kerem Aktürkoğlu'nun paylaşımı Galatasaray'ı doğrudan bağlıyor. Ultraslan'ın da isim haklarını Galatasaray Store'da kullanılabilmesi adına kulübe devrettiği ortamda yaptığı açıklama Galatasaray'ı bağlıyor. Dünya'yı da bu gözle görürsek sorumluluk-sorumluluğa tabi olmamaya dair modelleme yapıcı bir biçimde gelişir derim naçizane.

Dünya'da 2010'ların ikinci yarısından bu yana; yaklaşık 10 yıldır kitaplar kitaplıktaki raflara düzenli şekilde yerleşiyor, uyuyan hücreler uyanıyor, aktörlerin analizleri nispeten zemine yerleşiyordu. Öyle bir mekansal bağlamda çatışma çıktı ki kilit aktörlerin hepsini yeniden maske kullanmaya, siyaset ve söylem-söylev temelli reflekslere itti. Durulanan su yeniden bulandı.

Yaser Arafat ve El Fetih diyerek, çözüm işaret ederek noktalıyorum. İlk 100 soruya cevabım bu şekilde olacaktır.

Futbol sadece golden ve asisten ibaret degil. Birde topsuz oyun var.

Kerem baskiyla, rakipe presiyle bu oyunda cok önem arz ediyor.
10 Numaraya Teteyi koyarsan Bayern hic zorlamadan defanstan güle güle oynaya cikar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bayern Münih'e karşı deplasmanda ancak bu kadar oynanır. Allah nazardan saklasın.

Hakem, Davis'e ikinci sarıyı vermedi. Adi herif ya.

İcardi ve Kaan çıkmasaydı keşke. İcardi demek savunmanın çıkmaması yerinde kalması demek. Onu çıkarıyorsun savunma rahatlar. Birde Kaan çıktı, Sergio girdi. Sergio demek defansif zaaf demek. Çok büyük risk aldı Okan hoca.

En azından Nelsson'u kazanacağız diye Sanchez-Abdülkerim ikilisini bozmayacağını anlamıştır Okan hoca. Keşke Kazımcan girseydi. Ahh Okan hocam ah. İnşAllah takımı maça çok iyi hazırladığın gibi oyunu da iyi okuyabilirsin artık. Canın sağ olsun😔

En azından Nelsson'u kazanacağız diye Sanchez-Abdülkerim ikilisini bozmayacağını anlamıştır Okan hoca. Keşke Kazımcan girseydi. Ahh Okan hocam ah. İnşAllah takımı maça çok iyi hazırladığın gibi oyunu da iyi okuyabilirsin artık. Canın sağ olsun😔
Futbol böyledir. Bir korner olsa Nelsson kafayla o kornerden gol atsa kahraman ilan edilirdi :)

Yenilmek beni üzmüyor önemli olan her sene Sampiyonlar Liginde yer alabilmek. Öyle 3-4 senede bir degil.

----------------Muslera------------
Boey Davinson Apo Kazımcan
Toreriara Kaan
Ziyech 《 》 Tete Zaha
İcardi

Hatay Karşısında bu formatı denemekde fayda var

Haftasonunki Konya ile Bugunkü Konya arasındaki fark
Kerem Aktürkoğludur
Galatasaray'lı bu kafada olduğu müddetçe daha çok devam ederler böyle.
Hadi ordan!
Aradaki farkı söyleyeyim.
Kaleci bize karşı panterdi. Bugün evci kediye dönüştü.
Bize karşı 8 9 kişi kale önünde beklediler. Bugün savunmayı orta sahada kurdular.
Bugün ilk 11 oynayan stoper Kahraman ve forvet Gedikli ilk kez 11 oynuyor.
Sizde yiyin efendim, sizde yiyin!

Galatasaray'lı bu kafada olduğu müddetçe daha çok devam ederler böyle.
Hadi ordan!
Aradaki farkı söyleyeyim.
Kaleci bize karşı panterdi. Bugün evci kediye dönüştü.
Bize karşı 8 9 kişi kale önünde beklediler. Bugün savunmayı orta sahada kurdular.
Bugün ilk 11 oynayan stoper Kahraman ve forvet Gedikli ilk kez 11 oynuyor.
Sizde yiyin efendim, sizde yiyin!
iyi yabanci oyunculari yedek birakmis bide :D