2023-2024 Sezon Öncesi Hazırlık Dönemi

McCowan Çin'e transfer olmuş.
Bu arada Marina hoca da fb ile sözleşme uzatmıştı ama gelen yüksek teklife hayır diyemedi. Aynısı McCowan için de geçerli.
Tabi burada yönetimin herhangi bir hatası olduğunu düşünmüyorum.
Futboldaki Arap takımları gibi basketbolda da Çin takımları piyasayı alt üst etti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kerem abi biraz önce yazdı.
McCowan Çin'e transfer olmuş.
Bu arada Marina hoca da fb ile sözleşme uzatmıştı ama gelen yüksek teklife hayır diyemedi. Aynısı McCowan için de geçerli.
Tabi burada yönetimin herhangi bir hatası olduğunu düşünmüyorum.
Futboldaki Arap takımları gibi basketbolda da Çin takımları piyasayı alt üst etti.

Kadın basketbolunda Mccowan harici Çin'e giden önemli bir isim oldu mu son yıllarda ? Ben Asya kıtasında kadın basket liglerini çok az takip ediyorum,genellikle Çin'de Çinli kadın basketçiler oynuyordu sanki.

Bu hiç iyi olmadı zaten Türk oyuncu sıkıntısı yaşıyorduk. Geçmiş olsun koca sezon boşa gidecek. Mc Cowan u takımda tutarım diyerek takımda kalan Alper Durur da lütfen Mc Cowan ile beraber gitsin.

Kadın basketbolunda Mccowan harici Çin'e giden önemli bir isim oldu mu son yıllarda ? Ben Asya kıtasında kadın basket liglerini çok az takip ediyorum,genellikle Çin'de Çinli kadın basketçiler oynuyordu sanki.
Benim bildiğim Marina ve McCowan haricinde Çin'e giden olmadı ama pek emin değilim bu konuda. Çin ligini pek takip etmediğim için hangi takım kimi transfer etti bilmiyorum.

Daha önce burada da belirttim. Bence kalani brown, mccowan'dan daha iyi bir oyuncu. Zaten wnba'de ayni takimdalar ve brown, takimina daha fazla katki sagliyor. Keske onu devsirebilsek daha fazla sevinirim. Ama o da İsrail'deki takiminda saygi goruyor o yuzden ikna etmesi zor

Daha önce burada da belirttim. Bence kalani brown, mccowan'dan daha iyi bir oyuncu. Zaten wnba'de ayni takimdalar ve brown, takimina daha fazla katki sagliyor. Keske onu devsirebilsek daha fazla sevinirim. Ama o da İsrail'deki takiminda saygi goruyor o yuzden ikna etmesi zor
Kesinlikle ama bu saatten sonra bu sene devşirme için yeterli zaman yok sanırım

Merak etmeyin bugün kazanırız Alper'e rağmen. Beşiktaş'ta 5 oyuncu var.. Bunada yenilirse artık diyebilecek bişey yok.