2024-2025 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

💊Eski Açık Özel | Galatasaray Çağdaş Faktoring, yerli oyuncu transferinde Ayşe Cora, Gökşen Fitik, Ayşegül Günay Aladağ, Derin Erdoğan ve devşirme statüsündeki Quanitra Hollingsworth’ü kadrosuna kattı.

Hangi Avrupa kupasında oynayacak bu takım? Euroleague için wild card almamızın değerlendirmeye tabi tutulmasını geçtim, Euroleague'de final oynayabilecek potansiyelimiz olabilir bu yazın ardından. Avrupa spor organizasyonlarını yönetenlerin, Rus takımlarına uyguladıkları ambargoda bir değişim olacağını öngörmemek üzerinden yazıyorum elbette.

Fb Julie allamend ,Johhannes ve Gabby'i bitirmiş. Avrupalı kadrosu baya güçlü oldu hiç amerikalı almasalar bile yine eurolig için en büyük favori.
Umarım biz avrupa ve ab pasaportlu oyuncular için geç kalmış olmayız. Yvone anderson falan çözelim bari.
Allemand, Johannes isimlerinin bittiği yazıldı twitterda filan ama Gaby'i şimdi gördüm. Çok iyi ABDliler alsak bile şu Avrupalı kadrosunun önüne geçebilecek takım yok doğruysa. Bildiğim kadarıyla Milic'i de tutmak istiyorlar ki Allemand, Johannes, Gaby, Messeman, Milic gereksiz bile iyi bir Avrupali kadrosu.

Galiba eurocup'ta olucaz bu sene,öyle olursa zaten getirmek imkansıza yakın oluyor.
Para veya koç olsa'da vizyon hep aynı şube'de.
Bu sene bile eurolig fırsatı vardı istemediler. Eurocup'ı kazanınca büyük başarı diye pazarlayacaklar ama fb yine eurolig'i alınca bi anlamı kalmıyor. Neyse Allah Ekrem hoca'ya kolaylık ve sabır versin şimdiden.

Galiba eurocup'ta olucaz bu sene,öyle olursa zaten getirmek imkansıza yakın oluyor.
Para veya koç olsa'da vizyon hep aynı şube'de.
Bu sene bile eurolig fırsatı vardı istemediler. Eurocup'ı kazanınca büyük başarı diye pazarlayacaklar ama fb yine eurolig'i alınca bi anlamı kalmıyor. Neyse Allah Ekrem hoca'ya kolaylık ve sabır versin şimdiden.
Hocanın da Eurocup'ı tercih ettiğini düşünüyorum maalesef. Bu bütçeyle de EL oynama şansımız olurdu eğer hoca orada olalım deseydi bence ama hocanın daha kolay bir kupa şansı olduğu için Eurocup'ı tercih ettiğini düşünüyorum.

Fenerbahçe 'yi baz almasak daha doğru olacak. Adamlar yıllardır aşırı meblağlar harcıyor ve oluşturdukları birikimli bir yapı var. Mali açıdan ekstra sponsorlara rağmen açık veriyorlar. Futbol dışı branşlarda Fenerbahçe kadar harcayamayiz. Anlamlı mantıklı bütçeler koyamıyorduk ve olanı da kötü yönetiyorduk bazen. Ama artık dişe dokunur bütçeler koyuyoruz önemli olan bunu doğru harcamak. Butce olarak Fenerbahçe seviyesine çıkmak değil.