#35 Bahar Çağlar

Ceyhan Belediyesi'nin ve Ümit Milli Takımımızın en önemli yıldızı Bahar Çağlar'ı renklerimze katmış bulunmaktayız.

Kulübümüz için hayılı olsun.

Kaynak: gsbha :)

Re: Bahar Çağlar Galatasaray'da

Arda Sen işini biliyorsun :) :) Hayırlı Olsun bu sene Şampiyon Görecez sizi :)

Erman Kunter'e benzemesin Arda :)

Hoşgeldin bahar :p

Çok önemli bir transfer, belki de en kritiği. Çok kilit rol oynayacak Bahar rotasyonda. Hem topu yere vurabilen, adamını geçebilen, topu kendi potasıdan alıp diğer potaya kadar götürebilen iyi bir orta ve üç sayı çizgisi gerisi şutu olan, vasat üstü sırtına alıp dönerek bırakibilen bir oyuncu. Çok kilitti çok. Fener'e kaçıncı "hadi oradan biz alırız işte böyle" dediğimiz oyuncu sayısını unuttum ama herşey daha da güzel olacak.

Teşekkür emeği geçenler.

Hoşgeldin Bahar ;)

Ne mutlu sana ki genç yaşta şampiyonluk yaşayacaksın ;)

Yapacağı katkıyla bayan basketbol takımımızda "Bahar Havası" estirmesini diliyorum ...

Ooo mükemmel haberler gelmeye devam ediyor.Sıra geldi yabancılara .Hoşgeldin Bahar Çağlar

Bu transferin bizim için ne kadar yararlı olduğuna herkes katılıyordur zaten.Öte yandan ben Bahar Çağlar için de Cem Hoca'yla çalışmanın son derece pozitif olacağını düşünüyorum.Umarım uzun süreli bir sözleşme imzalayabilmişizdir.

Bu akşam basketdergisi.com'da çıkan haberden sonra benim de rahat değil açıkçası.

Hayırlı olsun.Bu transferle birlikte hedeflerimizin ne kadar büyük olduğunu gösterdik belki de , gerekli olan türk rotasyonu sağlanmış oldu.Kaliteli yabancılar zaten gelecektir ondan bir şüphem yok.Benim için önemli olan türklerin kalitesiydi o da sağlanmış oldu.

İşte beklediğim transfer... Hoşgeldin Bahar... Bu sene de aslanlarımızın yanında olalım... Artık dolsun şu trübünler... Bakın yönetim üzerine düşeni yapıyor... Sıra bize geldi... Bu arada umarım maçlar yine Ayhan Şahenk'te olur. Orası bana çok yakın. Gerçi bizim için farketmez tabi...

Çok iyi bir transfer daha :) Bayan takımında yüzlerin gülmesi çok iyi :) Hoşgeldin Bahar. İnşallah başarılı olursun senden çok şeyler bekliyoruz...