ABVL | Nilüfer Belediye - GALATASARAY

Re: AEVL | Nilüfer Belediye - GALATASARAY

24 saat icinde 2 maca mi cikacagiz?

Edit: Bayan maciymis :) Baslik AEVL yerine ABVL diye düzeltilirse bu gibi yanlis anlasilmalarin da önüne gecilmis olur:)

arkadaşlar bu maç bursa Atatürk spor salonunda mı oynanacak yoksa nilüfer spor salonunda mı oynanacak ona göre maç gitmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Onur Özmen' Alıntı:
arkadaşlar bu maç bursa Atatürk spor salonunda mı oynanacak yoksa nilüfer spor salonunda mı oynanacak ona göre maç gitmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

kardeş maç önce atatürk spor salonundaydı şimdi nilüfer belediyesi salonuna alınmış bende şimdi gitmeyi düşünüyorum ama bu salonu bilmiyorum biliyosan tarif edermisin üçevler civarınday mış heykelden nasıl gideriz....gs basketi temsilen ordayız...

Ayhan Çelebi' Alıntı:
[quote="Onur Özmen":35lsyjyu]arkadaşlar bu maç bursa Atatürk spor salonunda mı oynanacak yoksa nilüfer spor salonunda mı oynanacak ona göre maç gitmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

kardeş maç önce atatürk spor salonundaydı şimdi nilüfer belediyesi salonuna alınmış bende şimdi gitmeyi düşünüyorum ama bu salonu bilmiyorum biliyosan tarif edermisin üçevler civarınday mış heykelden nasıl gideriz....gs basketi temsilen ordayız...[/quote:35lsyjyu]
Bende maç Atatürk spor salonunda olsaydı gidecektim.nilüfer belediyesi spor salonunun nerede olduğunu bende bilmiyorum.

3-0 yenilmisiz. 3. setteki skor 16-5 mis 2. teknik molada. Kac kac bitti bilmiyorum ama yazik bu kadar da ezilinmez.

hadi be dagılmıs takım bursa takımını ınceledım bıraz bu sene iyi kadro kurmuslar ama bu mazeret olamaz cok agır yenılgı bu ..bu arada lıgde nilüfer ve dengi takımlara gökhan hocanın zamanında ılk kez boyle agır yenilgi alıyoruz 3-2 lık maclar var ama bu agır oldu....

baktım takıma bu sene gecen senelere gore daha iyi kadro kurmuslar ama bu bizi böyle yenecek kadar degıldır diye umuyorum.. bu arada 4 mac 3 yenılgı oldu.....

Oyunculardan tek tek ifade alinip bir rapor halinde yönetime sunulup gerekli yaptirimlar uygulanmalidir. Böyle bir sonuc olamaz.