Allstar Maçını Hangi Takım Kazanır ?

All Star maçını hangi takım kazanır ?

• Doğu ( East )

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Yarın gece maç var malum her ne kadar amaç şov olsa bile bir takımı desteklemek maçı daha çekici hale getirebilir ;)
Bu amaçla açtım bu konuyu maçı sizce kim kazanır kimin kadrosu daha düzgün ve kazanmaya yakın duruyor ;)

Doğu'nun kazanacağını düşünüyorum. Wade-LeBron ve pota altında KG-Hoawrd yeterli olacaktır. Olası bir aksilikte devreye Ray Allen ve Pierce girer... ;)

İlk beşlere baktığımızda Doğu üstün,Benchlere baktığımızda Batı daha üstün olan taraf.Kaan Kural ın aksine kim kazanırsa sürpriz olmaz bence.Ama Doğuya verdim oyumu.

AllStar_TableHeaders_East.jpg

1 * Allen Iverson (Detroit)
3 * Dwyane Wade (Miami)
23 * LeBron James (Cleveland)
5 * Kevin Garnett (Boston)
12 * Dwight Howard (Orlando)

2 Joe Johnson (Atlanta)
20 Ray Allen (Boston)
33 # Danny Granger (Indiana)
34 Paul Pierce (Boston)
2 # Mo Williams (Cleveland)
34 # Devin Harris (New Jersey)
9 Rashard Lewis (Orlando)
Head Coach: Mike Brown (Cleveland)

AllStar_TableHeaders_West.jpg

24 * Kobe Bryant (L.A. Lakers)
3 * Chris Paul (New Orleans)
21 * Tim Duncan (San Antonio)
1 * Amare Stoudemire (Phoenix)
11 * Yao Ming (Houston)
41 Dirk Nowitzki (Dallas)
32 Shaquille O'Neal (Phoenix)
7 Brandon Roy (Portland)
7 Chauncey Billups (Denver)
16 Pau Gasol (L.A. Lakers)
30 David West (New Orleans)
9 Tony Parker (San Antonio)
Head Coach: Phil Jackson (L.A. Lakers)

Kadroları paylaşayım buna göre kararlarını değiştirmek isteyenler olabilir :)

Doğu'nun ilk 5 , batının ilk 5'ine göre daha bir şirin duruyor ..

Fakat batının yedekleri çok iyi iş çıkartabilir , çok güzel oyuncular var ..

Kaan Kural'ın da dediği gibi kim kazanırsa kazansın süpriz birşey olmayacak ..

Oyum Lebron'lı Doğu ya :) :)

Doğu karmasında beş numara oynayacak yedek yok,dört numara oynayacak oyuncu da tam var diyemeyiz çünkü Lewis normalde üç numara oyuncusu ama zorunluluktan ötürü Orlando'da o pozisyonda oynuyor ve bu All Star'da dört numarada oynayacaktır..Doğunun bana göre en büyük avantajı ise Garnett ve Howard dışında bütün oyuncuların üç sayı tehlikeleri var..Özellikle Ray Allen,Granger gibi oyuncular alışırlarsa yağmur gibi yağabilirler..Mesela geçen yıl Ray Allen'ın 18 dakikada 28 sayı üretip bunun 15'inin üçlüklerden olması durumu anlatıyor..

Batıda ise işler iyi görünebilir çünkü derin bir rotasyona sahipler..Shaq,Gasol,West gibi iyi potaaltı rotasyonları var..Keza geçen yıl Brandon Roy iyi performans sergilemişti.Aynı performansı bu yıl da sürdürebilir.Tabi C.Paul da asist patlaması yapabilir bu arada eğer içeriye bol bol top indirirse..

Sonuç olarak gönlüm Doğu demekte lakin mantığım Batı bir adım önde diyor..

Kadro olarak Doğu daha klas duruyor ama Batı bu maçı alır.Çünkü Doğu'da gerçek bir pivot diyebileceğimiz bir adam yok.Ama Batı'da Gasol olsun,Yao olsun,Shaq'ı olsun Doğu'nun pota altını yerle bir eder.Bu yüzden oyum batıya.