Almanya Maçı 11´iniz

Re: Almanya maçı 11iniz

Rüştü-Sabri-Mehmet Topal-Gökhan Zan-Hakan Balta-Hamit-Mehmet Aurelio-Ayhan-Uğur Boral-Gökdeniz-Semih...
Bu benim 11'im olurdu...

Re: Almanya maçı 11iniz

Hani diğer maçlarda böyle bir başlık görsem yadırgamazdım ama şimdi biraz traji komik geldi. Zaten 14, yedek kaleciyi saymazsak 13 oyuncu ile maça çıkabileceğiz. Eğer sakatlık vb bir durum yaşarsak kaleciyi normal oyuncu olarak sokabiliriz.

Yaşadığımız bu sıkıntıda hakemlerin bize karşı ucuz kart çıkarmasının etkisi var ancak aday kadronun da doğru seçilmediği aşikar.

Komik bir başlık olmuş :) kaç kişi kaldık ki... Gokdeniz banko oynayacak. Su sorular sorular sorulabilir:
- Servet'in futbol hayatını bitirme pahasına Terim Servet'i sahaya surer mi? ( Sanırım, evet. )
- Servet oynayamazsa stopere M.Topal'ı ceker mi? ( Sanmıyorum, ne yapar eder Servet'i oynatırlar )
- Sol kanada Ugur Boral mı, Ayhan Akman mı?
- Kazım Kazım'ı Terim oynatır mı, oynatırsa hangi mevkide? ( Buyuk ihtimal oynatır )

bu maçın taktiği filan yok çıkın ve oynayın denecek biz de çıkıp oynayacağız...taktik yapacak adam yok...
takımda bu oyuncular kaldı
rüştü
tolga
hakan balta
gökhan zan(aslında sakat)
mehmet topal
sabri
hamit
aurelio
ayhan
kazım
uğur
gökdeniz
mevlüt
semih

ben olsam hakan baltayı stopere çekip uğur u sol bek yapardım yani
rüştü
sabri gökhan hakan uğur
hamit aurelio mehmet ayhan gökdeniz
semih
mevlüt ve kazım da yedek

_____________________Rüştü______________________

Sabri_____M. Topal_________Gökhan________H.Balta___

____________________ Aurelio_______________________

Hamit________________Ayhan_______________U.Boral___

_____________________Gökdeniz______________________

______________________Semih ________________________

Ayhan'dan da kötü haber gelmiş. Maç gününe kadar yetişmesi zormuş. Üstümüzde ne var anlamadım!!!

A Milli Takım'da Tuncay Şanlı, Arda Turan, Volkan Demirel ve Emre Aşık cezalı oldukları, Emre Güngör ve Nihat Kahveci ise sakatlıkları nedeniyle Almanya'yla oynanacak yarı final mücadelesinde forma giyemeyecekler.

Milli takımda ayrıca Servet Çetin, Emre Belözoğlu, Tümer Metin ve Ayhan Akman'ın da sakatlıkları nedeniyle Almanya karşısında oynamasının çok zor olduğu bildiriliyor.

1 yedek kaleci 1 de yedek oyuncu ile çıkacağız aman tanrım :p tolga zengin :p :p :p ortasahayı toparla

Alman basını, çeşitli haber ve yorumlarla, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası yarı finalinde çarşamba günü yapılacak Almanya-Türkiye maçına çok geniş şekilde yer verirken, ''B.Z'' gazetesi, ''Almanya'nın 80. dakikada 4-0 önde olmasının yeterli olmayabileceği, ancak bir 5-0'ın finale çıkma anlamına gelebileceği'' değerlendirmesi yaptı.

Herkes ''ÇILGIN TÜRKLER''DEN KORKUYOR
:kop :kop :kop :kop :kop :kop :kop :kop

Alman basını geçmişte olduğu gibi Çılgın Türkler´den korktuğu için değil Türk Milli Takımının havaya girip ben son 10 dakika oynayarak da Alman´ları yenerim rehaveti yaratabilmek için bu tür haberlere yer veriyor.

Umarım millilerimiz ve teknik kadro bu oyuna gelmez.

UEFA, Tolga'ya izin verdi!
Euro 2008'de yarı final maçında Almanya ile karşılaşacak olan Millilerimiz'de sakat ve cezalı futbolcuların çokluğu nedeniyle kadro kurmakta zorlanırken UEFA'dan Tolga açıklaması geldi. UEFA, üçüncü kalecimiz Tolga'nın defansta ya da orta sahada oynayabileceğini belirtti

Okan BAKIR' Alıntı:
UEFA, Tolga'ya izin verdi!
Euro 2008'de yarı final maçında Almanya ile karşılaşacak olan Millilerimiz'de sakat ve cezalı futbolcuların çokluğu nedeniyle kadro kurmakta zorlanırken UEFA'dan Tolga açıklaması geldi. UEFA, üçüncü kalecimiz Tolga'nın defansta ya da orta sahada oynayabileceğini belirtti
:) :) :)
Halimize bak. 23 kişilik kadroda geriye kimler kaldı?

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":278h9wfu]UEFA, Tolga'ya izin verdi!
Halimize bak. 23 kişilik kadroda geriye kimler kaldı?[/quote:278h9wfu]

sen istermisin bide tolga 90+1 oyuna girsin 90+2 de bi kafa gölü hop finaldeyiz bak o zaman sen cümbüşe valla şike yapıyorlar die bizi turnuvadan atarlar :kop :kop :kop :kop :kop

Neden UEFA'dan özel izin alınıyorki Tolga'nın ortasaha yada defans oynaması için :?.Artık kalecilerde bir oyuncu sayılıyor ve istediğin yere koyabilirsin.Hadi eskiden olsaydı 10+1 oluyordu o +1 de kaleci oluyordu.Yani kaleci diğer oyuncular gibi sayılmıyordu.Ama şimdi kalecide diğer oyuncular gibi sayılıyor.Tolga için izin almak bence gereksiz ama bununla ilgili bir kural veya vs varsa ve birisi beni bilgilendirirse sevinirim.Çünkü gerçekten merak ediyorum bu konuyu.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Neden UEFA'dan özel izin alınıyorki Tolga'nın ortasaha yada defans oynaması için :?.Artık kalecilerde bir oyuncu sayılıyor ve istediğin yere koyabilirsin.Hadi eskiden olsaydı 10+1 oluyordu o +1 de kaleci oluyordu.Yani kaleci diğer oyuncular gibi sayılmıyordu.Ama şimdi kalecide diğer oyuncular gibi sayılıyor.Tolga için izin almak bence gereksiz ama bununla ilgili bir kural veya vs varsa ve birisi beni bilgilendirirse sevinirim.Çünkü gerçekten merak ediyorum bu konuyu.

Kimse resmi bir yazıyla izin almadı sadece fatih terim düzenlediği basın toplantısında şakayla karışış tolga ya orta sahada görev vermeyi düşünüyorum tabi kurallar doğrultusunda dedi
ve bu söylem dem seonra uefa resmi sitesinde bi bildiri yayınladı

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":2ng3rl02]UEFA, Tolga'ya izin verdi!
Halimize bak. 23 kişilik kadroda geriye kimler kaldı?[/quote:2ng3rl02]

Forvet oynaması yasak mı :D