Askere Gidiyorum

Topic üçüncü sayfaya kadar gerilemişti :)
Demek ki Askerlik bitmek üzere ...
Artık 25 günün kaldı son çarşı iznine çıktığında daha da az günün kalmış olacak 8)
Evde boşluğun dolmuyor ( maçları tek başıma izleyince tadı çıkmıyor , fikir çatışmalarımızı bile özledim :) )
Son günler geçmez derler ama ben geçer diyorum ne de olsa askerliğim senden fazla sayılır ...

Bugün sondan önceki çarşım ve şafak 12'den sonra güzel memleketim Edirne (22) ;)
Mesajı okuyunca şaşırmadım desem yalan olur :roll:
Demek Gerçek Aslan kardeşimin bilmediğim düşünceleri de varmış
Neyse az kaldı ama , şuna gerçekten inandım ki SON günler geçmiyor , sanki zaman geçsede günler geçmiyor hatta askerde buna ''şafak şıkıştırıyor'' diyorlar ... Yalanda değil ama ;)

Göker AKEL' Alıntı:
Bugün sondan önceki çarşım ve şafak 12'den sonra güzel memleketim Edirne (22) ;)
Mesajı okuyunca şaşırmadım desem yalan olur :roll:
Demek Gerçek Aslan kardeşimin bilmediğim düşünceleri de varmış
Neyse az kaldı ama , şuna gerçekten inandım ki SON günler geçmiyor , sanki zaman geçsede günler geçmiyor hatta askerde buna ''şafak şıkıştırıyor'' diyorlar ... Yalanda değil ama ;)
Az kalmış abi... Sayılı gün çabuk geçer derler... :)

Bugün itibari ile torunlarım olan 323. kısa dönemlerde geldi ;)
Şimdi biraz nasihat verme zamanı geldi ...
Ne de olsa alt devrem gelmiş.

Eve gelmene 12 gün kaldı :) ...
Bakalım sen eve geldiğinden sana kim nasihat verecek merak ediyorum :)
Basketbol başta olmak üzere Voleybol , F1 , Cinema Review gibi konular da kapışalım istersen ... Unutmadan bir de tek pota maç ...
Karşılaşacağın kişi de ( Korver + Shumpert + Spencer ) karışımı bir 2 numara ... :)
Burası İstanbul , Kıbrıs'a benzemez :) ( dikkat et alırım anahtarını )
Çok uzun oldu farkındayım ama idare et bir daha Askere gitmeyeceğine göre nostalji yaparız ileride ;) ...

Korver pardon Saygın kardeşim , voleybol , F1 ve diğerleri bekliyebilir ama tek pota maç için bende sabırsızlanıyorum.Helede askerde ki yükselen form grafiğim ile artık pota altında da kapışırız (- 8 cm boy farkına rağmen)
Doğan , tabiki sohbetlerimize (Jazz & Memo) kaldığımız yerden devam edeceğiz ama benim gelmeme üzülenlerde var , sözüm mecliste dışarı forumdan içeri (bir iki tane klavye delikanklısına tabi ! )
Bu sözü acemilikte duymuştum şimdi sıra bende :p
Şafak 12 den sonra ne pepsi , ne fanta , sadece 7 gün ... Başka YOK !!!

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
Korver pardon Saygın kardeşim , voleybol , F1 ve diğerleri bekliyebilir ama tek pota maç için bende sabırsızlanıyorum.Helede askerde ki yükselen form grafiğim ile artık pota altında da kapışırız (- 8 cm boy farkına rağmen)
Doğan , tabiki sohbetlerimize (Jazz & Memo) kaldığımız yerden devam edeceğiz ama benim gelmeme üzülenlerde var , sözüm mecliste dışarı forumdan içeri (bir iki tane klavye delikanklısına tabi ! )
Bu sözü acemilikte duymuştum şimdi sıra bende :p
Şafak 12 den sonra ne pepsi , ne fanta , sadece 7 gün ... Başka YOK !!!

Nba bölümünün bu kadar sıkıcı geçmesinin sebebi Göker abimin eksikliği ta biki, bana sıkıcı geliyor. Eskiden olsa tartışma bile olsa vakit geçiyordu şimdi bakıyorum Philledilpia'lılar işgal etti Nba bölümünü :) ...Yanlış anlaşılma olmasın sizle alakası yok sıkıcı olmasının.

Göker abi sana burdan şarkı gönderiyorum;

''GsBasket sana küsmüş haberin olsun '' Erdal Merdan :(

Saygılar...

Doğan ve Burak iyi dilekleriniz için eyvallah ...
Hem sezonuda kaçırmadan geliyorum (NBA ve BBL)
22 Eylül sabah saat 07:30 iştima biter , The Matrix geri döner ;)

Şafak , ne ay , ne gün , ne de saat ...
Şafak ''Doğan Güneş'' ;)
Bugün kamufulajları çıkarttım , bavulu koparlayıp , akşama veda kaldı (baklava , kola)
Sabah ''Hürgeneral'' olarak teskeremi alıyorum , darısı kalan arkadaşlara ...

Onur Hocam , Can , Doğan'ım iki gözüm , Bayram tekrardan teşekkürler ;)
Hayırlısı ile vatan borcumuda yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile sevdiklerime kavuştum ...
Doğan yalnız sana kötü bir haberim var ! Artık ''Kısa Dönem'' askerlik 2010 yılından itibaren kademeli olarak kalkacak :( ve herkes 12 ay yapacak ama mesaj desteği için sözüm söz ...
Eve geleli 1 saat oldu ama yemekti , sohbetti anca foruma bakabildim (bundan iyisi de olamaz herhalde)
Şimdilik askerlik fotolarını bulamadım ama yarın güzel bir albüm yapacağım söz

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
Onur Hocam , Can , Doğan'ım iki gözüm , Bayram tekrardan teşekkürler ;)
Hayırlısı ile vatan borcumuda yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile sevdiklerime kavuştum ...
Doğan yalnız sana kötü bir haberim var ! Artık ''Kısa Dönem'' askerlik 2010 yılından itibaren kademeli olarak kalkacak :( ve herkes 12 ay yapacak ama mesaj desteği için sözüm söz ...
Eve geleli 1 saat oldu ama yemekti , sohbetti anca foruma bakabildim (bundan iyisi de olamaz herhalde)
Şimdilik askerlik fotolarını bulamadım ama yarın güzel bir albüm yapacağım söz

Eyvallah abi napalım devlete 12 aylık borcumuz varsa öyle öderiz ;)
Foruma ve MSN'e tam randıman dönemeni bekliyoruz artık.

n564691529_795418_8239.jpg

Tamamdır Doğan , The Matrix is come back.Do not worry men ;)
NBA sezonu içinde 35 günümüz var.