Avrupa Şampiyonuyuz !

Re: Engelsiz Aslanlar - Finaldeyiz

:p geçilecek engeller arannıyorr..
itina ile engeller aşılır... :p 8)

ŞAMPİYON CİMBOMBOM'UM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
İSTERSEN DONATALIM DÖRT BİR YANI BAYRAKLARLA
İSTERSEN ÇINLATALIM DÖRT BİR YANI ŞARKILARLA
İSTERSEN EĞLENELİM DAVULLARLA ZURNALARLA... :p :p

Sezonun ilk Şampiyonluğu geldi, darısı diğer branşlara :)

Güç Yürekten Gelir Teşekkürler Sedat'ın Aslanları
Şimdi Galatasaray Taraftarı kendi kendini sorgulamalı Lincoln transferi mi yoksa Arma İçin aşılacak en büyük engelleri aşan Takımını yüreğine basbak mı ister?
Bence ikincisi Havalanına gelmeyen fenerli olsun!!!

Herkesin beklediği şey gerçek oldu ŞAMPİYON OLDUK inşallah diğer branşlarda aynı başarıları göstereceğiz.O kadar mutluyum ki haberi Onur abimden alınca sevinç çığlıkları attım yine en içten duyguları yaşatan takımımıza minnetarım gerçekten.En güzel şeyi onlar hak ediyorlar.Teşekkürler engel tanımayan gerçek ASLANLAR!

ENGEL Mİ ? ODA NE !!! BU SEVDA ENGEL TANIMAZ.. Namağlup şampiyonuz hemde ilk kez katıldığımız bir turnuvada, 3.yılımızda Avrupa'nın en büyüğüz..

Belki burası yeri değil ama yinede gelecek olanlar için uyarı yapayım ;

"İstanbul'daki taraftarlarımızı bu akşam saat 19:45'de İstanbul'a gelmesi beklenen sporcularımızı havaalanında karşılamaya davet ediyorum."

ADNAN POLAT.

KARŞILAMA BUGÜN.. !!!!!

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUS..

http://www.galatasaray.org/basketbol/te ... r/1005.php

Barış Çamur' Alıntı:
ENGEL Mİ ? ODA NE !!! BU SEVDA ENGEL TANIMAZ.. Namağlup şampiyonuz hemde ilk kez katıldığımız bir turnuvada, 3.yılımızda Avrupa'nın en büyüğüz..

Belki burası yeri değil ama yinede gelecek olanlar için uyarı yapayım ;

"İstanbul'daki taraftarlarımızı bu akşam saat 19:45'de İstanbul'a gelmesi beklenen sporcularımızı havaalanında karşılamaya davet ediyorum."

ADNAN POLAT.

Yarın değil mi ya?

KARŞILAMA BUGÜN.. !!!!!

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUS..

http://www.galatasaray.org/basketbol/te ... r/1005.php

B_1032_tek_san_7_B.jpg

Sedat İncesu: "Sevinçliyiz, Mutluyuz, Gururluyuz"

Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Remzi Sedat İncesu, sitemize yaptığı özel açıklamada, şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür ederken, bu kupanın Galatasaray camiasına ve tüm Türkiye?ye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

?Daha takımı kurarken kendimize koyduğumuz hedefe bu kadar kısa sürede ulaşmak müthiş bir sevinç, mutluluk ve gurur yaşattı bize. Takımımızı kurarken Özhan Canaydın Başkanımız ve Sinan Kalpakçıoğlu ile oturup konuştuğumuzda bu hedefi kendimize koymuştuk. Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı olarak hem bu hedefe ulaşmak, hem sözümüzü tutmuş olmak bize müthiş bir sevinç ve gurur yaşattı.

Tabii ki hiçbir şey göründüğü kadar kolay olmadı. Takım halinde, herkesin emeğiyle buralara geldik. Çünkü Avrupa?da Tekerlekli Sandalye Basketbolu uzun yıllardır oynanıyor ve işin açıkcası aramızda 50-60 yıllık bir Tekerlekli Sandalye Basketbol kültürü farkı var. Biz kurulduğumuzdan bu yana geçen 3 senede bu farkı kapattığımız gibi Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olduk. İlk kurulduğumuzda 1000 takım arasındayken bugün 1. takımız. Bu büyük bir gurur.

Bu şampiyonlukta emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum. Sporcularımın hepsinin teker teker gözlerinden öpüyorum. Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğumuz bütün Galatasaray camiasına ve Türkiye?ye hayırlı uğurlu olsun.?

http://www.galatasaray.org/basketbol/te ... r/1032.php

sen gururlu olmayacaksında kim gururla olacak sedat hoca
cimbombom aşkıyla öğrendim sevmeyi öpeyim uğruna ÖLMEYENİ.

Başta şubenin kurulmasından bu yana büyük emeği geçen Sedat Hocamız, Yavuz Kocaömer ve Sinan Kalpakçıoğlu olmak üzere tüm takımımıza, malzemecisinden istatistikçimiz Akın Göl´e kadar herkese sonsuz teşekkürler.

Siz bizim yüzümüzü güldürdünüz umarım bir Fenerbahçe galibiyetine 50.000 $ prim veren Galatasaray Yönetim Kurulu da sizin yüzünüzü güldürür.

Engelsiz Aslanlarımızı yürekten kutluyorum. Sporun hangi branşında olursa olsun söz konusu olan olay avrupadan kupa getirmekse bunu sadece GALATASARAY yapabilir.