Avrupa Şampiyonuyuz !

Re: Champions Cup'a Yaklaşırken

Yavuz abi malesef gidememiş İspanya'ya ama haber gelirse bana mesaj atacak ben de paylaşacağım. Şu anda bir gelişme yok ama.

Galatasaray 69-55 Dre. Team Onlus Taranto

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, İspanya'da yapılan Şampiyonlar Ligi Final maçlarının ilkinden zaferle ayrıldı.

Bugün Türkiye saati ile 14:30'ta başlayan ve kısa süre önce tamamlanan karşılaşmada takımımız İtalya Lig'i 2. ve turnuvanın iddialı ekiplerinden AS Dream Team Onlus Taranto'yu 69-55 mağlup etti.

Takımımızda Özgür Gürbulak 21, Ferit Gümüş 15 ve Justin Eveson 21 sayı ile galibiyetimizde önemli pay sahibi oldular.

1. Periyot: 21-17 (Galatasaray)
2. Periyot: 44-25 (Galatasaray)
3. Periyot: 62-42 (Galatasaray)
Maç Sonuç: 69-55

helal olsun aslanlarim benim, aksam ki maçi da alir gruptan çikmayi buyuk olçude garantileriz 8)

Serdar Abi skoru bildirdiğinde, kimin kazandığını sormama gerek yok değil mi dedim. Türkiye´den sonra Avrupa´da da bileği bükülemez takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Armamızı hem Türkiye´de hem Avrupa´da en iyi şekilde temsil ettikleri için Engelsiz Aslanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

aslanlarım benim helal olsun hepinize.şov daha yeni başlıyor.keşke sedat hoca gece nete girdiğinde şurayada bişeyler karalayabilse ya.

Engelsiz Aslanları tebreik ediyorum. Engellei tek tek aşıp Avrupa Şmapiyonluğuna koşuyorlar şu sıralarda 2. maçını oynuyor ASLANLARIMIZ kalbimiz onlarla beraber bu maçıda alıp gruptan çıkma younda önemli bir adım atacağımıza inanıyorum. Yanlız 20 saatte 3 maç oyuncular bunu nasıl kaldıracak Allah yardımcıları olsun.

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Takımımızda Özgür Gürbulak 21, Ferit Gümüş 15 ve Justin Eveson 21 sayı ile galibiyetimizde önemli pay sahibi oldular.
tucek ve haidarinin skorerlerde ismi gecmemesi bana 20 saatte 3 maç oynanacak olması ile çok alaklı bir durum gibi geldi.sanırım sedat hoca kadronun derinliğini en faydalı şekilde kullanmaya calışıyor. tbrk engelsiz aslanlar..

googledan arama yaptim belki suanki skoru fln gosteren bi yer vardir die
ama malesef bisey bulamadim