Avustralya'ya gidiyorum.

Evet arkadaşlar, bundan yaklaşık 4 ay önce University of Melbourne'e burs için umutsuzca başvuruda bulunmuştum, eğitim danışmalığı şirketi aracılığı ile. 2 hafta önce bana geri dönüldü, başvurum kabul edilmiş. bu süreyi düşünmekle geçirdim, en sonunda karara varabildim.. nihayetinde, dünya sıralamasına her daim ilk 50 den giren bir üniversite gitmemek olmaz dedim. öğrenimimin geri kalanına Avustralya'da devam edeceğim. aslında, Avustralya'da üniversiteler şubat ayında başlıyor diğer ülkeleerden farklı olarak. fakat, 3 aylık bir ön eğitim ( dil ile alakalı ) söz konusu. o yüzden ekim ay'ının 24'ünde aranızdan uzunca bir süre ayrılmak zorunda kalıyorum. üniversite açılmadan eksiklerimi kapatmak zorundayım, internete girebileceğimi sanmıyorum. aslında 2 hafta düşünmemin tek nedeni; ne anne, ne baba, ne başka bir şey özlemi... Galatasaray'dan ayrı kalmak korkuttu beni. fakat bir şekilde üzerinden gelinecek, başka çaresi yok. ama Cimbomsuzluk zor olacak :( diyeceğim o dur ki : burada yazdığım sürece kırdığım, üzdüğüm kişiler var ise hepsinden özür diliyorum. bol bol şans dileyin bana :) gelecek güzel günlerde görüşmek dileği ile ...

not: başlık gereksiz bulunursa silinebilir.

Re: Avustralya'ya gidiyorum..

senin adına çok sevindim kaan,çok iyi bir karar vermişsin bence geleceğin için..
umarım herşey güzel olur..
şimdiden kendine iyi bak..

Güle güle abi :( Canım sıkıldı şimdi ya:(

Ama iyi bir eğitim alacağın için sevindim...!

Seni özleyeceğiz !

Kaan Can kardeşim hayırlısıyla gidip gelirsin inşallah.
Allah gönlüne göre versin.
Öğrenim hayatında başarılar diliyorum sana... :)

Kendine iyi bak.

Kaan abi senin gidişine üzülüyorum . Cünkü foruma üye olduğundan beri anlamlı yorumların ve gözlemlerinle resmen foruma damganı vurmustun . Hayatında sana basarılar dilerim

Not : Benimde Kasım ayında ABD'ye gitme ihtimalim var . Orada basketbol oynayacak ortam bulursam büyük ihtimal Kasımda bende gitcem

Doğru kararı vermişsin Kaan. İnşallah başarılı olursun. Galatasaray'ı da takma. Okulun bitsin bol bol izlersin :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Doğru kararı vermişsin Kaan. İnşallah başarılı olursun. Galatasaray'ı da takma. Okulun bitsin bol bol izlersin :)

Kaan Can döndüğünde Murat Hocalı takımımızı bol bol izler. :)
Değil mi Kerem Abi ? :p

Benimde seneye Viyana Teknik ihtimali var o yüzden seni anlıyorum.
Neyse bence hayatın için doğru bir karar vermişsin bu kararlılığını mezun olana kadar,her zorlandığın,vazgeçmeyi düşündüğün anlarda devam ettir.
Yolun açık olsun Kaan.

Esra
Turgay
Emin
Bayram
Kerem
Burak
Doğan
Okan
hepinize güzel dilekleriniz için canı gönülden teşekkürler.

not: Esra sana kırgınım.Turgay ne demek istediğini anladım.Türk'ün gücü diyorum, başka bir şey demiyorum:) Burağım her gidişin, bir dönüşü var gelecek bizim. görüşecez seninle. Kerem sana karşı mahcubum biliyorsun. Emin Amerika'ya git. çok büyük bir fırsat, kaçırma imkanın varsa.Bayram hep böyle pozitif ol. insanlar da sana baka baka senin gibi olmayı öğrenecektir. Bursa sana emanet :)Doğan, böyle bir ihtimal varsa mutlaka git. bana bulunduğun iyi dileklerin iki misli benden sana gelsin.Yunus ve Okan şeker gibi çocuklarsınız ikinizde. hep böyle devam edin, kendinizi bozmadan. yeriniz ayrı ben de.

Emin Doğanca' Alıntı:
Benimde Kasım ayında ABD'ye gitme ihtimalim var . Orada basketbol oynayacak ortam bulursam büyük ihtimal Kasımda bende gitcem

ABD'de basket oynayacak ortam bulamamak zor olan. Ayrica hayatinizla ilgili kararlari boyle minor seylere gore vermeyin, zamaninda ben yaptim pisman oldum, hep buyuk resime bakmayi unutmayin.

Kaan sana da hayirli olsun. Avustralyalilarin aksanlari cok terstir ama alisirsin insan herseye alisiyor. Internet uzerinden maclari da takip edebilirsin cok dert etme, sen kendi hayatina bak.