Avustralya'ya gidiyorum.

Re: Avustralya'ya gidiyorum..

Güle güle abi kendin için en iyi olanı yapmışsın.Bu arada gittiğin yerde Kewell'ın memleketi haa :p

Benim için şaşırtıcı bir karar oldu doğrusu. İstanbul´dan İzmir´e oradan Avustralya´ya. Bakalım bundan sonraki durak neresi : )

Kaan, umarım verdiğin karar seni pişman etmez yepyeni ufuklara yelken açarsın...

Tebrikler Kaan Abi. Senin için umarım en iyisi olur. Nasıl olsa Galatasaray her zaman burda. Dönünce özlemini giderirsin...

Hepimiz biliyoruz ki mâlum iş olanaklarının az olduğu bir ülkede yaşıyoruz.Üniversite mezunu olmak bile artık yetmiyor.Bu işin Kpss'si var cartı var curtu var...

Avustrulya'nın,Türkiye şartlarına göre daha çok iş olanağı var. Hem Avustrulya'nın nüfusu kaç?

Çok iyi bir şans Kaan abi tebrikler. Umarım her şey gönlünce olur. Başarılar güle güle git...

Cem
Okan
Erdal
Semih
Mustafa
Yılmaz
Semih
Onur abi
Uğur
Burak
hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Evet Cem kardeşim bunların hiç ingilzce konuşur gibi bir halleri yok. ama zamanla alışacağımı umut ediyorum :)
Onur abi bu son durak artık. bir daha ki otobüs 2 yıl sonra geçer, belki de hiç geçmez...
Burak nüfus 21 milyon diye hatırlıyorum. yani nüfus yoğunluğu çok az olan bir ülke. refah seviyesi yüksek. yaklaşık 7 üniversitesi dünya sıralamasında ilk 100'de. kendi halinde bir ülke yani.
Diğer kardeşlerime bir kez daha teşekkür ediyorum güzel dilekleri için.

Geleceğin için büyük bir şans en doğru karar vermişsin.
Yalnız sen ordayken kim düzeltecek benim yanlışlarımı. :)

Kaan Can Garip' Alıntı:
gençlik haydi kendinize iyi bakın.

yolculuk bu gece.

görüşmek üzere.

herşey gönlünüzce olsun..

Eee ustam Demir almak günü gelmiş bu limandan kendine çok iyi bak...
ultrAslan ultrAslan oley :)

Kaan Can Garip' Alıntı:
gençlik haydi kendinize iyi bakın.

yolculuk bu gece.

görüşmek üzere.

herşey gönlünüzce olsun..
İyi yolculuklar Kaan Abi...
Umarım hayallerini gerçekleştirebilirsin. Herşey dilediğince olsun...
Tekrar aramıza dönem temennisi ile...

melbourne1.jpg

Kaan şu an Melbourne 'de..

Gittikten sonra Türkiye 'ye dönerken en fazla ayağımı sürttüğüm yerlerden biridir orası, cenneti yaşarken görmektir adeta..

Jet-Lag 'dan çıkabilmişse, etrafta gördüklerinden ( manzara, binalar, sürekli spor yapan insanlar, muhteşem kızlar vs.. ) ötürü halen başı dönüyordur şimdi Kaan 'ın..

Umarım Rialto 'ya çıkarak gsbasket.org için mavinin yeşille bol-bol seviştiği bu muhteşem şehirden birkaç resim çeker Kaan 'ımız..

Kaan abi şuan da hem çalışıp hem de okuyor orada...
Bu yüzden de çok fazla girebileceğini sanmam fakat fırsat bulduğunda gireceğine eminim...
Avustralya'lıların aksanı ile ilgili komik bir hikaye duydum..
Savaş sırasında Avustrlya'lı asker düşmana doğru koşarken
- Did you come to die >>Sen ölmeye mi geldin?<< demiş düşman.
(Avustralya aksanında bugüne tudey demezler de bildiğimiz tuday derlermiş)
Avustralya'lıda cevap verir:
-No, I come yesterday :):):):