Basketbol , Bostancı Sahil ve Ali Emre

Evet bugün Ali Emre ile birlikte Bostancı Sahil' deydik. 2 güzel maç yaptık, her tarafım agrıyor :)

Oynadıgımız iki karsılasmayı da kazandık; özellikle ilk maçımızda Ali Emre' nin arkadası Oguz pota altını domine etti :)

Neyse konumuz tam olarak bu değil. Bugün Ali Emre çok güvendiği dış şutarına tezat bir görüntü çizip 11 de 1 üçlük isabette bulundu, sahada bizlere saç baş yoldurdu . Pek tabi 11 de 1 üçlük isabetle beraber tabi tam sayamadık ama yaklaşık 20 de 5 de ikilik yüzdesi vardı.

Ben yorum yapmak istemiyorum artık; benim gibi veteran bir basketbolcudan bile yemediği laf kalmadı. Ne diyelim :muhaha

Ali Emre' deki cevhere bir lafımız yok; gercekten çok yumusaşk ve seyretmesi keyifli bir basketbol stili mevcut ama bugün az kalsın her iki maçta da takımı yakıyordu :roll:

Ali Emre' Alıntı:
valla yakıyodum ya e napalım beni kenarda çürütenler utansın abi :D anca bu kadar yani ama şu yazı bi iyi geçirirsem varya :D ama Abi allahtan asistlerden kurtardım bugün gerçi asist yaptığım kişi kolayları kaçırıp zorları attı ama olsun :muhaha

eheh asistlerine laf yok zaten. Biraz yavas cekimsin pek iyi göremiyorsun sahayı ama olsun yaş daha genc :)

Bu arada o asistleri genelde sayıya ceviremeyen de bendim itiraf ediyorum eheh :) Dediği gibi kolayları kacırıp, zorları atmak bizim işimiz ;)
Biz zor pozisyonların adamıyız malum eheh yaşlandık, kondisyonsuz kaldık, ağırlaştık ( kg :p ) ama ölmedik . Kıskananlar çatlasın :muhaha

:atki
Darısı Bizim başımıza Kopup gelebilirsem Boludan Eski Toprak Arda abiyle bende çarpışcam artık :D ..

Basketbolu ; Seviyorum ,SEviyosun , Seviyo.. :atki

Arda'nın Ali Emre'ye :
-Bu pası verecegimi tahmin etmen lazımdı, neden orada degilsin ????
diye bagırdıgını duyar gibiyim ;)

Ali Emre 11 de 1 , Arda zaten sut bilmez .. Kimle oynadınız da yendiniz siz allahaskına? :muhaha

arsameia' Alıntı:
Arda'nın Ali Emre'ye :
-Bu pası verecegimi tahmin etmen lazımdı, neden orada degilsin ????
diye bagırdıgını duyar gibiyim ;)

Ali Emre 11 de 1 , Arda zaten sut bilmez .. Kimle oynadınız da yendiniz siz allahaskına? :muhaha

Pas için bagırmadım pek ama atamadıgı basketler icin epey söylendim :)

Şut a pek gerek kalmadı, biz drive adamıyız arsameia unuttun herhalde ;)
Bununla beraber Ali' nin arkadası Oguz bir hayli yüzdeli oynadı dış şutlarda.

Ali Emre' Alıntı:
o diyoloğun tam tersi oldu sevgili arsemia :D ben bekliyorum Arda abi halim kalmadı be oğlum diyodu hehehe :D ya Arda abi savunmamızdan bahsetmedi her nekadar atamasakta attırtmadık yani :D az attım ama öz attım kritik yerlerde hele ilk maç o kadar kaçırdım ama maçı kazandıran sayıyı attım o bana yetti hehehehe :muhaha :muhaha

Evet hehe savunmamız gayet iyidi. Oğuz' la beraber arka alanda kuş uçurtmadık ;) Ön taraf ise evlere şenlikti maalesef :muhaha
Topu vuran geçti mübarek :D

Ikinci maçtaki savunmamız da fena degildi, kolpadan yüzümü tutup topa şut çekmem de güzel bir estantaneydi hehe ama maçı kazandıran olay oldu :)

Ali Emre' Alıntı:
Sende batırdın bizi iyicene yaaa :D ohoooo :D veteranım diyip kaç bütün yükü bize at olmazki ama Başkan dediğim gibi önümüzdeki maçlara bakıyoruz artık :D

Kobe Bryant olsan yaranamazsın Arda'ya takım arkadasıyken ;)

Her yerim ağrıyor, düşünün artık nasıl mücadale ettiğimi :)

Ayıptır söylemesi güzel drive larım vardı eheh ve tabi özellikle Ali Emre' ye koydugum screen leri baska kim koyabilirdi bilmiyorum artık :muhaha

Yaşlılık Kötü şey.. :D
Acaba bende böylemi olucam yaşlanınca :?

:atki :atki :atki

Ali Emre' nin basketbol hayatını bitirmeye kararlıyım :kop

ARTILARI :

1 Gerçekten çok estetik, izleyene keyif veriyor.
2 Asist yeteneği vasatın üzerinde
3 Şut stili gayet iyi, yine estetiğe geleceğiz ama estetik yönü çok fazla :)
4 Birebirde rakibini geçerse, drive ları genelde etkili ve sayı ile sonuclanıyor.

EKSİLERİ :

1 Birebirde 3-4 hareket sonrası rakibini gecmeye calısıyor ki cok yanlıs
2 Kilo sorunu olmamasına ragmen nedense ayakları bir hayli yavas
3 Asist vermeyi seviyor ama genelde sahayı tam olarak göremiyor.
4 Sıçrama kalibiyeti üzülerek söylüyorum ki zayıf
5 Kat etmeye meyilli forvetlerin hareketlerini pek sezemiyor.

Neyse şimdilik bu kadar yeter eheh :muhaha

alooooo

yrnda yapalım :muhaha

Ali Emre ii oynar laf yok kardeşime
ee nede olsa alt yapı sağlam pamukspor :kop

yrnda yapalım bost. da
sora koko fln da yapalım Arda başkan ısmarlar :D

Tequila' Alıntı:
alooooo

yrnda yapalım :muhaha

Ali Emre ii oynar laf yok kardeşime
ee nede olsa alt yapı sağlam pamukspor :kop

yrnda yapalım bost. da
sora koko fln da yapalım Arda başkan ısmarlar :D

Bugün saat 16.00' da aynı yerde ;)

ben telefondan çekerim de net olmas tabi

oynamam ztn ben foto çekerim :D

olum Ali Emre walla AB yasaklasa bile ben ewde yapar yerim kokoreç
kokoreç bu hayatın anlamıdır yaa :muhaha

kokorec konusunda son8una kadar katılıyorum of of burad kokoreccı de yok sosisli satan yerde yok uyuz oluyorum yahu !!!
neyse siz idmanlarınız iyi yapın az kaldı gelince karşımda rakip olsun :p

Arda abi geldi de ne yazacaz :roll:

Ben her zamanki oyunumu oynadım, istikrarlı devam ediyorum diyebiliriz ;) Bir RETİRED BASKETBALL PLAYER olarak bu kilo, kondisyon, hız ve zıplama dezavantajlarıyla daha iyisini yapacak varsa buyursun. Ali Emre "veteran" diyor zaten :)
Birşeyler var ama dimi Ali eheh geçmişin izleri belli oluyor arada sırada ;)

Maçlara gelirsek; yine mensubu olduğum tüm takımlar maçlarını kazandı :muhaha
Ali Emre ise bana karşı oynadığı bir karşılaşmayı kaybetti

Bugün dünün aksine savunmada iyi değildik; hücumdaki gayretlerimizle maçları aldık. Evet hücum deyince akla Ali Emre geliyor; bugün 20 de 13 üç sayı isabetiyle maça damgasını vurdu. Özellikle de savunmada çok kötü olduğumuz kritik anlardaki üç sayılık basketleri takımımıza hayat verdi :)
Drive ve asistlerinin de hakkını yememek lazım; bugün savunmada olmasa da hücumda takıma büyük katkı sağladı. Bana verdiği o asist i ise unutmak mümkün mü :)

karsida olmasa size katilirdim da 1.90 boyumla
oraya basket maci oynayip avrupa yakasina donmek heleki aksam saatleri bir ölüm oluyor..