Basketbol @Goztepe Parkı (21 Kasım Cuma saat:20.00)

21 Kasım cuma akşamı yani bu akşam saat 20.00' de Göztepe Parkı' nda yeni yapılan ışıklandırmalı açık hava basketbol sahaları nda bulusuyoruz. Haftasonu soguktan ve kar dan bahsediliyor ama bu aksam icin hava ve sahalar basketbol oynamaya musait goruluyor.

Şu an için toplam 6 kişi görülüyoruz. Tüm ilgilileri bekleriz ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Arda abi rezil olmak istemiyorum. O topu almayayım elime :)

Rezil olacak birsey yok. Hicbirimiz super degiliz. Takmayın kafanıza böyle seyleri. Maksat kaynasmak olsun ...

Levent seni de yazdım 7 kisi olduk ;)

Valla eger ki yagmur basladıysa yandık. Ben su anda Tuzla tarafındayım ve hava kapalı da olsa henuz burada yagmur yok.

Ne diyelim; acık havada oynayacagımız icin eger ki yagmur olursa maalesef aksama evlerimizdeyiz :(

Evet simdi eve geldim; burada da yagmur, camur v.b. gibi olumsuzluklar gorunmuyor.

Saat 20.00' de Goztepe Parkı' nda bulusuyoruz.

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":13flsqbw]Arda abi rezil olmak istemiyorum. O topu almayayım elime :)

Rezil olacak birsey yok. Hicbirimiz super degiliz. Takmayın kafanıza böyle seyleri. Maksat kaynasmak olsun ...

Levent seni de yazdım 7 kisi olduk ;)[/quote:13flsqbw]

Ben hariç mükemmel değilsiniz tabii. :)

Herşey kötü, resmen iki kişi oynuyoruz. 10 - 3 gerideyiz, 11 son. Que hadi kazanalım diyoruz ve kazanıyoruz. İşte budur.

Pizza söylemiştik, geç geldi, onu arkadaşlara bırakmak istemedim, bu yüzden gelemedim izlemeye :)

Kış kendini göstermeye başladı. Haftaya salonu ayarlayın da artık salonlara geçiş yapalım.

Ben gün geçtikçe şişiyorum, bazen ayağımı kaldırmakta zorluk çekiyorum desem yeridir :p Nerede eski Arda :)