Basketbol: Subeden Haberler

3 aylık hapis cezası doping yapmakla verilmez...

Arabasının arkasında 3.dereceden steroid(Aynı zamanda uyşturucu madde de sayılan) şişeleri ve şırıngalarla yakalanmış.

Daha ne olacak?

The 7-foot, 265-pound junior missed the first seven games of last season while recovering from back surgery. He also missed the entire 2000-01 season because of a shoulder injury.
Adam zaten sakatlıklarla da boğuşuyor. İnşallah iyi olur ama Onursal çok doğru demiş. Günü kurtarmak bunlar. Tabiki pota dibine bir uzun takviyesi yapmamız şart. Ama bu Slocum'un yerine herkese paraları günü gününe ödense çok daha iyi olabilirdi(kızlar dahil). Tabiki yanlış birşey yapmış ama Amerika'lı oyuncular arasında çok yaygın birşey bu. Bir ara Portland Trailblazers'da bu tip işlerden ceza almayan adam yok gibiydi. Efsane yaptığımız Lloyd Daniels da çok fazla "efendi" bir kişilik değildi.

Şaşmadım! Halil Ünerlik bir oynucu, ciddi bir gang olabilirler...Yanlarına da daniels'I getiririz jaobsonu gönderip.. ooohhh...

Ya beyler adam iyi oynasında hapis filan artık hikaye.Adı kötü olaya karışmayan bir Amerikalı basketçi fazla bulunmuyor.Bu oyunu Amerika'da insanlar kötü olan hayatlarını düzeltmek için oynuyorlar.Yani öyle iyi aile çocukları oynamıyor.

Bu arada Telekom Davenport u almis.Hep ismi dilimin ucundaydi ne zamandir.Sanirim cem ve levent size anlatmaya calisiyordum.Ferreira Davenportun bir iki gomlek alti diye.
Ahh ahh..
Davenport ne kadara gitti acaba Telekoma.

Kötü örnek,örnek değildir...

Daniels uyuşturucu ya da doping kullanıyor diye diğerlerinin de bunu yapmasını uygun görmek hiçbir mantıkla bağdaşmaz.O zaman niye uğraşıyoruz ki,madem hoş görülecek bütün takıma silme doping yapalım.Nasıl olsa bütün Amerikalı'lar yapıyor.Bizim neyimiz eksik?

slocum noldu gecmıs gecmıste bıze yararlı olsun yeter !kım var lıstede barı bjk macın akadar gelse bı yabancı pivot

Slocumu istatistiklerine bakarak getirmisler.Bu sabika olaylarini daha dun ogrenmisler.
---------------------------------------------------------
Yazık cidden yazık. Adamın adını google a yazar yazmaz işlediği suç ve aldığı cezayşla ilgili tonla haber geliyor. Biz oturduğumuz yerden ilk günden öğrendik sabıkasını bizimkiler adamı Türkiyeye getirdikten sonra öğrenmişler. Allah bilir forumdan okumuşlardır.

Şubenin idarecileri ne işe yarar? Hiç mi soruşturmazlar getirdikleri adamı? Cidden şu forumdan bir ekip oluştursak bu ahmaklardan daha iyi yönetir şubeyi.

Hatta soyle soyliim diger oyuncularin haberi bile yoktu.Iyi degil diye gidicek filan dediler.

Parasizlik ortami iste.Davenport dedim.Menejeri bizi biliyor.Neden gelsin dediler.

Galatasaray Basketbol Şubesi, yabancı oyuncu transferi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Şube yetkilileri, önümüzdeki hafta sonu, denemek üzere 1979 doğumlu, 2.13 boyundaki Amerikalı Justin Rowe?u Türkiye?ye getirtiyor.

Macaristan?da ve Phoneix Suns?ta oynayan Rowe, halen CBA Takımları?ndan Yakima Sun Kings?in kadrosunda. Basketbol Şubesi İdari Menajeri Tubari Genç sitemize yaptığı açıklamada, Justin Rowe ile anlaşılması halinde bu oyuncunun TBL?nin 11. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe maçında forma giyeceğini belirtti.

Ayrıca Şube?den yapılan açıklamaya göre, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Emel Çabukoğlu, Basketbol Şubesi?nden sorumlu Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Vezdenar Üyesi Derya Taşdelenler?e çalışmalarında yardımcı olmaya başladı.

---