BCL 2. Hafta - Hapoel Jerusalem 99-96 Galatasaray Ekmas

Gerçekten bundan kötüsünü yaşar mıyız dediğimiz her şeyi yaşıyoruz. 4 teknik faul nedir? Martin’i çok mu aradık? Bin tane sorunun cevabı şubeyi yönetenlerde. Onlar da sorumluluk almıyor. Bu akşam yastığa kafalarını koyup nasıl uyuyacaklar? Paol maçı kazanacak hiç bir şey yapmadık, bugün de kaybetmek için çok şey yaptık. Bu takım bitmiştir, iflah olmaz bu sene.

Walden denen şaklabanın Aliağa maçından sonra bu maç 2 oldu. 2'dir son toplarda sıçıp batırıyor. Kafatasının içinde beyin olsa böyle yapmaz, kaz beyinli eleman.

Yeboah'ın, İsmet'in ve Radebaugh'un emeklerine yazık oldu. Zvezdan Mitrovic'le ve Turgay Zeytingöz'le geçirilen her gün bizi daha da geriye çekecek. Zaman geçmeden neşter vurulmalı.

O kadar yanlış bir takım kuruldu ki. Ne doğru düzgün oyun kurucusu. Ne adam gibi şutörü. Nede sağlam bir beş numarası var. Şimdi de neresinden tutarsak elimiz de kalıyor. Efes galibiyeti gözünüzü boyamasın. Onların da bambaşka sorunları var. Ama bu takım bu sene bize kahır olacak. Çok belli..

yemin ediyorum kafama ağrı girdi düzgün düşünemiyorum çevremdeki insanların kalbini kırmamak için odama kaçtım akıl sagligimi koruyamiyorum bu takım yüzünden.

15 sayi ondeyken, iyi giden takimi bozdu, bozmayi da gectim adamlar cok da efor sarfetmeden geri gelirkdn bir kere bile mola almadi. Aldigi teknik fauller sacma sapan isler. Teknik alacaksan adam gibi alacaksin ki sonradan ise yarasin. O kadar ciliz teknik fauller aldi ki; hakemleri etki altina alip da, karsi takimin bir itirazina bile teknik aldiramadi. Macin kirilma anlarini konusmak gereksiz, macin oraya neden geldigini konusmak lazim.

3 senedir turnuvadaydık birisinde ilk grupta sonuncu olduk diğer ikisinde de ilk gruptan lider çıkıp 2. grupta sonuncu olduk. 3 senedir bclde hedef f4 diye bizi öpüyorlar. bu sene 4. sene, ilk grupta 0/2 çektik. muhtemelen sonuncu kapatırız burayı. play in falanda kovalamaz bunlar. yemin ederim lanet gitsin ya Allah çarpsın iğreniyorum hepinizden, emeği geçenlerden fitil fitil çıksın kuruş hakkımız varsa. yazık. biz şimdi sıkıntıdan uyuyamayız ama bunlar bost'u koç istedi diye haber yaptırır satılıklara, yollarını bulurlar.

Kısa skorer ve pg olarak son dk aldığın 34 yaşındaki Bost bugün olmadı. Kalın ama sert ve atlet olmayan Jarell kullanımı zor bir uzun ve takımın en pahalı oyuncusu. Parasına değmez.

Hackins'in ribaund üstünlüğüne çare bulamadık o size da oyuncumuz yok.

4 kısalı 5 oynayacaksan o tek uzun rolünü iri olmasına rağmen Sadık yapamıyordu biraz fazla ısrar etti. Randolph Johnson gibi iri uzunlarla Göksenin Yeboah eşleşmeli Radebaugh değil.

Yeboah'ın performansı boşa gitti.

Zvezdan Mitrovic:

"Bugün sahada olup bitenler tek kelimeyle iğrençti. Açıkça söylüyorum, iğrençti. Buradan FIBA'nın başındaki kişiye sesleniyorum, turnuvanızda nelerin yaşandığına bakmalısınız.

Bugün maçın sonucuna oyuncular değil, hakemler karar verdi."

Demiş hoca..

Zvezdan Mitrovic:

"Bugün sahada olup bitenler tek kelimeyle iğrençti. Açıkça söylüyorum, iğrençti. Buradan FIBA'nın başındaki kişiye sesleniyorum, turnuvanızda nelerin yaşandığına bakmalısınız.

Demiş hoca..
Haksız tek kelimesi yok. 4 teknik yedik, 4 sayı eder. biz bugün 3 sayıyla mağlup ayrıldık maçtan. Birisi Galatasaray sözlükte çok güzel yazmış, asker eğlencesi gibi maçtı biz figüran görevi gördük diye. hakikaten öyle oldu.

Zvezdan Mitrovic:

Demiş hoca..
Haksiz degil, tamamen art niyetli ve tek tarafli bir yonetim vardi. Bize calinan bir kac hucum faul, karsi tarafa calinmayan teknik fauller. Bu baska bir tarafa, takimi da cok kotu yonettigini de soylemek lazim. Pota altimiz yok, delik desik. Pivotsuz neden mac oynamak zorundayiz? Mola zamanlamalari, teknik faul zamanlama ve sekilleri hep hataliydi. Macin iyi yanlari Yeboah’in performansi ve zaman zaman yaptigimiz savunmaydi.

gece zaten zehir oldu bide üstüne yan branşlar kapatılsın temalı yorumlar yazan beyinsizleri görüyorum iyice tırlatıyorum. bu taraftara her şeyin en kötüsü mustehak yemin ederim. ben ömrümde ezeli rakibine herhangi bir branşta bu kadar ezilip kıyameti koparmayan bir taraftar grubu görmedim. Galatasaray taraftarindaki genişlik öldürüyor beni.

Hakemler kötü eyvallahda..
Giden Takımı rotasyon diye bozan hoca!
Oyuncu ile maç içinde tartışıp kovan hoca!
Gereksiz transferler yapan hoca !
Bir önceki takıma kaybetmemizdeki,sebepde Hakemlermiydi avrupada?
Hocaya eleştirim bunlar.

Şampiyonlar Liginden çekilirim bu sene bitince ,bir daha bu organisazyona dahil olmam Yönetim yerinde olsam.

Son düzenleme:
Zvezdan Mitrovic:

Demiş hoca..
Şu konuda çok haklı benim aklıma şu geliyor mesela Rusya Ukrayna'ya girdiğinde Uefa ve Fifa turnuvalarında resmen Ukrayna Milli ve kulüp takımları kollandı resmen bugünde resmen İsrail takımı olan Jerusalem kollandı tamam oyun olarak kötüydük belli zamanlarda ama maç boyunca bağırıp çağıran rakip takım bencine teknik çalınmazken bizim ilk tepkimizde faul çalındı.