BCL 6. Hafta | PAOK Mateco 79-85 Galatasaray Ekmas

11 sayıyla yendigimiz takdirde 2. olacağız ve Tofaş ile eşleşeceğiz. 10 sayı ve altında bir galibiyet yada maglubiyette ise 3. olacağız ve derthona/murcia'dan birisi ile eşleşeceğiz. derthona ile eslesiriz büyük ihtimal murcia son maçını da kazanır lider cikar. Hapoel'in Benfica'yı kesin yenecegini ve bizim mevcut halimizi göz önüne alırsak prestij maçı diyebiliriz bu maça.

Bu guardlarla işimiz zor Walden Radebaugh Bost üçü de kötü.

Son 5 dk tikanmisken McCormack Halilovic yanyana denenebilirdi içeriden oynamak adına.

Drentha maçlarında işimiz zor.

Göksenin macin en kritik anında 0/2 çekti dönüşü basket yedik ne ikili averaj kaldı elde ne başka bir şey. isin kötüsü ikisi de çembere zor yetişti. Erdal avcı'ya savaş kaybeden adam bu takımın kaptanı olamaz. iğrendim bu sene bundan ve buğrahan'dan.

En kritik anlarda serbest atış özürlü Göksenini oyunda tutmak, topu ona vermek nedir, 1 top kaybı, 1 boş üçlük kaçırma ve 2de 0 serbest atışla son 1 dakikaya damga vurdu elimize gelen şansları bir bir heba etti yazık şu maç en az 15lik maçtı..

Göksenin macin en kritik anında 0/2 çekti dönüşü basket yedik ne ikili averaj kaldı elde ne başka bir şey. isin kötüsü ikisi de çembere zor yetişti. Erdal avcı'ya savaş kaybeden adam bu takımın kaptanı olamaz. iğrendim bu sene bundan ve buğrahan'dan.
Maçı izlemedim. Ne yaptı bilmiyorum. Ama yıllardır aynı şeyi söylüyorum. Göksenin yarın kovulsa takımın kaybedeceği hiç bir şey yok. Aksine hak etmediği halde Milyonlarca TL alan bir kazmadan kurtulur.

Önce Göksenin sonra Mitrovic ve sonrasında Halilovic - Buğrahan ikilisi gönderildikten sonra beyaz sayfa açabilir takım. Ama bu sayfa Hakan Demir gibi vasat altına demir atmış koçlarla kirletilmemeli. Kaliteli yabancı koç gelmiyorsa altyapıdan koçla bu sezonu tamamlayalım.

Yeboah bu sene turnuvanın en iyi 5'ine bile seçilebilir takımı biraz daha taşırsa. garip bir şekilde BCL'de aşırı iyi bir oyun koyuyor ortaya aşırı aşırı iyi hemde. maşallah diyelim.