BCL Play-ins | Galatasaray Ekmas 95-89 Basket Derthona

4.5 numara alinmasi bence daha dogru olur.Sezon basindaki gibi degiliz.Bost ve Prepelic’in katilimiyla kisa yaraticiligimiz ve yari saha oyunu sorunumuz cozuldu.Ama Mitrovic belli ki Samet’i kullanmayacak.O yuzden Martin’in de sakatligini dusunerek bir 4.5 numara almak en dogrusu gibi.Pota altinda hem nicelik hem nitelik anlaminda eksigiz cunku.Gonul ister ki iki pozisyona da oyuncu alalim ama mumkun degil tabi.

Hücum yine de yeterince akmıyor. Maç sonlarını kritik anları plansız zorlamayla oynuyoruz.
Prepelic muhteşem oynuyor.
Prepelic McCormack farkı Ömer Yalcinkaya 'nın az sayida yaptığı doğru işlerden oldu hakkını vermek lazım.

yav bu kulüp, kiraladığı otobüsün şoförünün içkili olması sebebiyle otobüsü bağlatılan, bu sebepten ötürü Mitrovic'in idmanını iptal etmek zorunda olan bir kulüp. Mitrovic burayı fazlaca ciddiye alıyor. koç gömesim gelmiyor artık. Zaten toparladı kendisini boş anticiliğe gerek yok bence. kotuyken kötü dedik toparlayinca toparladı diyince dönek olmazsınız merak etmeyin.

Takıma tebrikler, çok umrumda değil ama muhtemelen bir transfer yapılacak. Ama bir yabancıyla yolların ayrılması gerekiyor sanırım 7 sınır olduğundan. Topun ağzında Walden ve Halilovic var. Walden'in gidişi daha yakın geliyor ama 1 mi alınır 4,5 mu alınır onu bilemiyorum.
Abi eğer sadık'ın sürelerini uzun tutucaklarsa 1 alırlar ama sadık savunmadaki defosu sıkıntı.
Hoca walden'ı baya oynattı bence halilovic'ten çıkarlar,bide walden'ın maaşı daha yüksek zor biraz. Samet falan hiç oynamıyor ,bence bi 4.5 kerry blackshear tarzı bi adam bulmak lazım hattta direk o lazım bize😂.

yav bu kulüp, kiraladığı otobüsün şoförünün içkili olması sebebiyle otobüsü bağlatılan, bu sebepten ötürü Mitrovic'in idmanını iptal etmek zorunda olan bir kulüp. Mitrovic burayı fazlaca ciddiye alıyor. koç gömesim gelmiyor artık. Zaten toparladı kendisini boş anticiliğe gerek yok bence. kotuyken kötü dedik toparlayinca toparladı diyince dönek olmazsınız merak etmeyin.

Ben açıkçası Mitrovic pozitif etkiliyor fikrine katılmıyorum. Yani bi dönemden sonra rotasyonu daraltmak en basic seviye yapılacak hareket. Takımı toparlayan iki unsur var. Birisi Prepelic'in topu yönlendirip bost'u rahatlatması. İkincisi de Halilovic'in süresi kısıtlanması ve McCormack eklemesi. Mesela geçen Derthona maçının sonu. 39 dakika 50 saniye önde olduğun maçı kaybediyordun az daha.

Ya bir durumu överkende,eleştirirkende uygun dille dile getirmek çok mu zor.Yok o zamanında bunu demiş,o şunu demiş diye fırsat niye kovalıyorsunuz.Maç öncesi aynı şey oluyor,maç sırasında aynı şey oluyor,maç bitiyor gene aynı şey oluyor.

Eğer bir oyuncu alınacaksa bu uzun rotasyonuna olmalı diye düşünüyorum, öncelik 4,5 olmalı. Halilovic ve Walden ikisi birden gltmeli ama öncelik Halilovic olmalı hem hücumda hem savunmada neredeyse sürekli eksi yazıyor takıma. Walden yerine İsmet'i kazanmak bana çok daha mantıklı geliyor. Sanırım Samet'i çoktan kaybettik ama keşke onu da geri kazanabilsek.

4.5 numara alinmasi bence daha dogru olur.Sezon basindaki gibi degiliz.Bost ve Prepelic’in katilimiyla kisa yaraticiligimiz ve yari saha oyunu sorunumuz cozuldu.Ama Mitrovic belli ki Samet’i kullanmayacak.O yuzden Martin’in de sakatligini dusunerek bir 4.5 numara almak en dogrusu gibi.Pota altinda hem nicelik hem nitelik anlaminda eksigiz cunku.Gonul ister ki iki pozisyona da oyuncu alalim ama mumkun degil tabi.
Dee-Prepelic-Radebough-X-McCormack 5lisi heyecan verici. Bence 4 numara alınmalı.
Walden ve Halilovic, Şampiyonlar ligi için kadroda tutulabilir.
Ama Mitrovic ile çok ileri gideceğimizi düşünmüyorum. Tekrar belirtmiş olayım.

Bugrahan, Ismet, Samet kazanilsin oynatilsin diyoruz da arkadaslar.

Demekki bu oyuncular antremanlarda, sahada kocun isteklerine cevap veremiyolar.
Tavir ve haraketleri bazi süreler oyunda kaldiginda benide rahatsiz etti bu oyuncularin

Ben açıkçası Mitrovic pozitif etkiliyor fikrine katılmıyorum. Yani bi dönemden sonra rotasyonu daraltmak en basic seviye yapılacak hareket. Takımı toparlayan iki unsur var. Birisi Prepelic'in topu yönlendirip bost'u rahatlatması. İkincisi de Halilovic'in süresi kısıtlanması ve McCormack eklemesi. Mesela geçen Derthona maçının sonu. 39 dakika 50 saniye önde olduğun maçı kaybediyordun az daha.
maç sonları şubenin bu sene kronik özürlülüğü. aldığımız galibiyetler içinde ne top oynadık be diyeceğimiz maç sayısı çok az. Prepelic bile çare olmadı bu maç sonundaki rezilliklere. Ama bu takım daha 1 ay önce (hatta Kasım başı hepimiz umutsuzduk) sezonu kapatmıştı hem yönetim hem şube hem taraftar nezdinde. takımın böyle bir ortamda galibiyetler aldığını, koçun da ilk geldiği güne kıyasla hatalarından ders aldığını söylemek lazım bence. Ki yanlışlarında diretmeyip Türk takımlarının gerçeğine dönmesi de çok pozitif bir şey. kafasını toparlıyor diyip geçmek lazım. Haziran'da, içinde bulunduğumuz günleri şubenin sezonu kurtardığı dönem der anarız.

Şu son oyuncuları sene başında alsak çöp olarak gördüğümüz bir çok oyuncudan şu an faydalaniyorduk muhtemelen. Hareketli siyahı pivotun ve sahaya akıl koyan kisanin ne kadar önemli olduğunu görmüştür umarım yonetim.