Beko All-Star 2010

Merve Durgut' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":3rpwnqwg]sözde manga konseriyle başbaşa bıraktı spiker bizi. Artık tcell reklamı izlemek istemiyorum .

o kadar hava attı bide :) müthiş bir organizasyonla canlı konserle başbaşa bırakıyoruz falan diye :p[/quote:3rpwnqwg]
Bildiğin Şahan Gökbahar konseri izledik. Şimdi yorumcular da zamanın nasıl geçtiğini tartışıyorlar. Onlar tabi izlemedi Fiba World Cup aromalı tcell reklamlarını. :)

bence yetersiz bir organizasyon olmuş.sinan güler smaç yarışmasını kazanmayı haketmedi.bowman güzel smaçlar yaptı ama hakkı yendi.üçlük yarışmasında jasaitis hiç ciddiye almadı.alsaydı kazanırdı.engin kazanırken biraz ballıydı.birde all star maçında sanırım yabancı takımın antrenörü burak bıyıktaydı.bizim oyuncular hiç oynayamadı.jasaitis 10-12 dk civarı oynadı.rancikte öyle.chatman 30-35 dk sahadaydı.ama iyi işler yaptı.ayrıca josh shippin smaç yarışmasına katılması gerekirdi.son olarak türklerin kazanmasına sevindim.ama maç eski maçlar gibi zevkli olmadı.

Erdal Avcı' Alıntı:
Nasıl oldu anlamıyorum ama Engin Atsür finale çıkmamasına rağmen 19 atarak kazandı.
James Baron 5-5 başladı.Ama sonrasında 20-6 atabildi.Ve 18'de kalarak kaybetti.

Geçen sene de üç oyuncu kalmıştı final turuna. Heryerde bu konuşuluyor Engin sonradan girdi falan diye ama geçen yıl da iki oyuncu aynı puanda kalınca seri atışlarda üçüncü isim belirlenip, üç oyuncu ile final turu yapılmıştı.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
All Star Yorumum > Yönetim Gör Furkan Aldemir'i,Önümüzdeki Sezon Giydir Sarı Kırmızılı Formayı.

Furkan'ı All Star maçındaki performansı ile istemek değilde sezon içindeki performansı ile izlemek daha doğru olur.

TÜRK YILDIZLAR KARMASI: 124 - YABANCI YILDIZLAR KARMASI: 115

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":3k4y5nv3]All Star Yorumum > Yönetim Gör Furkan Aldemir'i,Önümüzdeki Sezon Giydir Sarı Kırmızılı Formayı.

Furkan'ı All Star maçındaki performansı ile istemek değilde sezon içindeki performansı ile izlemek daha doğru olur.[/quote:3k4y5nv3]
Bir Kere Bu adam'ın sezon içindeki performansı fena değil demek ki all star'da yer aldı.Ben onun sezon içindeki performansınıda takip ediyorum,Furkan aldemir ismini ilk kez bugün duymadım.

Organizasyon istediği kadar mükemmel olsun olay, katılan oyuncuların yeteneğinde bitiyor.

Milli takımda hiçbir katkı vermeyen Engin Atsür 3 sayı şampiyonu olabiliyorsa saçmalıktan başka birşey değildir bu.

Smaç yarışmasında Sinan Güler finale çıkmayı hak etti ama şampiyonluğu haketmedi, bu organizasyonda çok ırkçı davrandılar,tıp ki nba'de r.fernandez'in hakkını yedikleri gibi. Bu zihniyeti kınıyorum.

Marcus Haislip,Slaughter, Robert Hite olacaktı ki ooooo o zaman allstar adına yakışır bir yarışma olurdu.

hayal kırıklığım; Tarance Kinsey yarışmaya katılmadı

sevindiğim nokta; Orhun Ene yine adına yakışır işler yaptı...

Görüntü güzeldi herşeye rağmen.

Umarım ilerde adil bir juri ve yetenekli oyuncuların yer aldığı bir allstar izleriz.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Organizasyon istediği kadar mükemmel olsun olay, katılan oyuncuların yeteneğinde bitiyor.

Milli takımda hiçbir katkı vermeyen Engin Atsür 3 sayı şampiyonu olabiliyorsa saçmalıktan başka birşey değildir bu.

..

Kriter milli takımda ya da kendi takımında katkı vermesi değil ama. Bir dakika içerisinde ne kadar şut soktuğuna bakıyoruz. Son iki yılın şampiyonu Ömer Ünver de ikinci lige gitmek üzere, Olin'e.

Enginin 3 sayıyı kazanmasına çok şaşırdım.Simas oldukça kötü performans gösterdi.
Türk karması uzun bir süredir yenemiyordu bildiğim kadarıyla yabancıları.Güzel oldu böylesi.

Mert Demirtepe' Alıntı:
Enginin 3 sayıyı kazanmasına çok şaşırdım.Simas oldukça kötü performans gösterdi.
Türk karması uzun bir süredir yenemiyordu bildiğim kadarıyla yabancıları.Güzel oldu böylesi.

All-Star tarihinde ilk kez kazandı Türk karması..