Beşiktaş: 72 - Galatasaray: 90

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, derbi mücadelesinde rakibi Beşiktaş'ı 90-72 mağlup etmeyi başardı.

Karşılaşmanın ilk dakikasından son dakikasına kadar üstün bir oyun ortaya koyan Engelsiz Aslanlar, ilk periyotta yakaladıkları farkı maçın sonuna kadar koruyarak sahadan galip ayrıldı. İlk periyotta 14 sayılık bir fark yakalayan ve devreye de 43-28 önde giren Galatasaray, üçüncü periyotta rakibinin farkı azaltmasına engel olamasa da son periyotta maça tekrar ağırlığını koyarak karşılaşmadan 90-72 galip ayrıldı.

Karşılaşmanın yıldızı ve en skorer oyuncusu ise Galatasaray'dan Matt Scott oldu. Scott karşılaşmada 30 sayı bulurken, takımımızdan Şuayip ve Ferit 20'şer, Peter Tucek ise 8 sayı ile oynadı.

1. Periyot: 10-24
2. Periyot: 28-43
3. Periyot: 55-63
4. Periyot: 72-90

Engelsiz Aslanlar bildiğimiz havada devam ediyor. Sedat Hoca´ya ve ekibine teşekkürler.

Umarım Akatlar´daki ezeli rakibimizin taraftarı, Kıtalararası Şampiyonu´nun hak ettiği alkışı esirgememiştir.

Ya bir organizasyon yapalım engelsiz aslanlarımızın bir dahaki maçına bu konu ultrAslan forumundada gündeme getirilsin ve önümüzdeki maçta salonu dolduralım hemkeyifli bir gün geçirelim hem de engelsiz aslanlarımıza bir özür olsun onlar yanlız bıraktığımız için!

Maçtaydım.Takımımız maçı istediği gibi yönlendirdi, zaman zaman averaj vererek oyunun kopmamasını sağladı ve rahat bir galibiyet aldı.

Beşiktaş taraftarıda yine büyüklüğünü göstermekten geri kalmadı. (!)

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Maçtaydım.Takımımız maçı istediği gibi yönlendirdi, zaman zaman averaj vererek oyunun kopmamasını sağladı ve rahat bir galibiyet aldı.

Neler oldu anlatabilir misin ?
Adamların her yerinden şeref fışkırıyor.
Bu akşamda yenseydik artık ne olacaklardı çok merak ediyorum.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mustafa Marangoz":1lfbu9ua]Maçtaydım.Takımımız maçı istediği gibi yönlendirdi, zaman zaman averaj vererek oyunun kopmamasını sağladı ve rahat bir galibiyet aldı.

Neler oldu anlatabilir misin ?
Adamların her yerinden şeref fışkırıyor.
Bu akşamda yenseydik artık ne olacaklardı çok merak ediyorum.[/quote:1lfbu9ua]

Herzamanki kuyruk acısı psikolojisiyle küfür etmeler, salonun dışında beklemeler vsvs...

Öglen maçtaydık çok keyifliydi engelsiz aslanlar.

Saat çok geç oldu sabah yazarım belki izlenimlerimi. Tek söyliyceğim çok şey hakediyolar diğerlerini gördükçe..