Bogdan Stancu

Re: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Semih Çiğdem' Alıntı:
[quote="Enes Kömürcü":1gs0owkm]28 numaralı formayı giyecek.
9 numara boşta neden vermediler acaba diye merak ettim.[/quote:1gs0owkm]
Sene başında Elano giydiği için 9 numara kullanılamıyor bu sene. Yekta'da 35'i alırdı fakat sene başında Musa giydiği için başka bir oyuncu giyemiyor.

[Sene başında Elano giydiği için 9 numara kullanılamıyor bu sene. Yekta'da 35'i alırdı fakat sene başında Musa giydiği için başka bir oyuncu giyemiyor.[/quote]
Allah Allah öyle bir kural mı var ilk defa duyuyorum :roll:

benmi yanlis hatirliyorum acaba bratu olsun petre tamas olsun bunlari alan fatih terim degilmiydi..haginin hocaligini tartisirim ama oyuncu secimini tartismam..ilie filipescu popescu ribery ve hatta bulent akin..hangisinden verim alinmadi..

Steau forumunda okuduğuma göre 13 yaşında babasız kalmış ve bu geldiği yere bir gecekondudan gelmiş...

İdolü ise Ronaldo Luís Nazário de Lima'imiş, Mutu'ya benzetilirmiş....

Sol kolunda eğer yanılmıyorsam sakatlıklara karşı ve şans için Hz. İsa dövmesi bulunuyor.

Forumdaki Ertem Şener gereksizliliğini doldurayım dedim. :)

Alison Sudol' Alıntı:
Steau forumunda okuduğuma göre 13 yaşında babasız kalmış ve bu geldiği yere bir gecekondudan gelmiş...

İdolü ise Ronaldo Luís Nazário de Lima'imiş, Mutu'ya benzetilirmiş....

Sol kolunda eğer yanılmıyorsam sakatlıklara karşı ve şans için Hz. İsa dövmesi bulunuyor.

Forumdaki Ertem Şener gereksizliliğini doldurayım dedim. :)

En sevdiği yemek neymiş Alison? :p

Aslında aklıma geldi de bulamadım açıkcası :) Culio ile kanka olunca o da kıymalı domates çorbası sever kesin eminim. :)

Şu adam kötü çıkarsa Doğan senle güzel kavga edecem ha :) adamı fene övdüm beklentim arttı durduk yere :)

Burak Barut' Alıntı:
Şu adam kötü çıkarsa Doğan senle güzel kavga edecem ha :) adamı fene övdüm beklentim arttı durduk yere :)

Usta senin seveceğin tarz bir oyuncu.Hee BAM üçlüsü oynuyor olsa sesimi çıkarmazdım çünkü kim gelse forvete yapacak bir şey yoktu ama bu yapılan takviyelerle beraber şu uyum aşamasını oynayarak aşarsak Stancu çok iş yapar bizde kardeşim.

Emre Yüksel' Alıntı:
@ Mazhar

Benim anlatamadığım şu; ben herhangi bir ülkeye kanalize olununca şüpheleniyorum.. Gelen oyuncuların yarısı da fos çıkınca daha da şüpheleniyorum.. Hagi'yi sevmiyorum ama bu söylediklerim sadece Hagi için değil Fatih Terim ve Lucescu için de geçerli.. Burada birilerinin (kim olduğunu bilmiyorum ) haksız kazanç sağladığından kendi adıma şüpheleniyorum evet.. Mutu, Fiorentina'dan ayrılıyor, aynı gün Becali, "Galatasarayla görüşüyoruz " diyor.. Nerede bir Rumen futbolcu varsa hepsi Galatasaraylı futbolcu adayı..Ayrıca "Hagi bizden biri " lafına da ben kendi adıma katılamıyorum.. Bizden birisi yok benim için.. Benim için Galatasaray var.. Futbolcular, oyuncular , hocalar, yöneticiler değişir,gider gelir.. Galatasaray kalır.. Hagi de eski futbolcularımızdan, tarihimizin en iyi futbolcularından.. Aynı zamanda tarihimizin en kötü teknik direktörlerinden.. Ben en baştan beri karşıyım.. Yıllardır karşıyım.. Hagi, Arda, Kewell , Işıl, Hakan Şükür .. Farketmez.. Hiç bir sporcumuza gereğinden fazla sevgi gösterilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ben formada isim yazmasına bile karşıyım.. Önce Galatasaray..

@ Doğan

Sağol kardeşim. Benle taban tabana zıtsın ama kalp kırılmasın diye de çok sıkıyorsun kendini yazarken.

Neyse ben sıkıldım.. Artık bu konuda yazmayacağım ama muhalifim kendi adıma.. Hagi'ye, Rumen lobisine, Becali etkisine muhalifim.. Galatasaray kimsenin oyuncağı değil..

Son söz; İnşallah bu adamlar faydalı olur, inşallah Galatasaray Hagi ile başarılı olur.. Ben yanılmaya razıyım.. Hiç mi yanılmadık sanki.. Galatasaray başarılı olsun da ben yanılmış olayım..
Stancu oynadığı 20-25 dakikada Rijkaard döneminde yapılan balon yıldız transferlerin 1 buçuk yılda yapmadığı etkiyi yaptı bende. Umarım yanılmam. Tahminim Baros bundan sonra 2. forvet olur bu takımda, tabi sakatlıktan cikarsa :)

Tipik santrafor değil 2.forvet gibi.Stil olarakta Villareal deki Rossi ye çok benziyor.Hızlı,çalımcı ve dikine oynuyor.

Deplasman maçlarının kralı olur.

Bir acayip koşuyor, birine benzetiyorum ama kim olduğunu çıkaramıyorum.

İlk gol stresini aşabilirse Baros'u da keser. Zaten tarz olarak da benzer oyuncular.

İyi iş yaptık bana göre de. Yabancı kadromuzu çok güzel oturttuk şuan. Seneye yerli iskeletine de iyi 2-3 takviyeyle çok iyi bir takım oluruz gibime geliyor.

Bu adam iş yapar gibime geliyor. Süratli, adam eksiltebiliyor. Pas trafiğine de alışınca araları iyi koşular yapabilir gibime geliyor.

İlk maçında baya umut dağıttı izleyenlere.. Umarım devamı gelir

dün gece çok beğendim Bogdan Stancu u
topsuz oyunuda iyi biliyor, fiziği iyi, yumaşak bilekli, süratli
2-3 maç sonra daha net ortaya çıkar ama bence iyi transfer
doğan kardeşim sende anlıyorsun futbolcudan :p

Eyvallah Mert ;)

Umarım dahada iyi olurda hepimiz seviniriz.Paramızın karşılığınıda alırız.O stadta iyi bir takımla oturup maç izlemenin keyfi inanılmaz gerçekten.

Evet dün Stancu kendisinden beklenen hareketleri yaptı. Yalnız heyecanlıydı. Bunu aştıkça daha da iyi olacaktır. Gene de direk nokta golcü değil Jo'nun farklı versiyonu kendisi. Baros ile beraber oynasalar tadından yenmez gibime geliyor