Boston Celtics - Los Angeles Lakers

Kim Şampiyon olur ?

• A ) Boston

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    32
Re: Boston Celtics - Los Angeles Lakers - Rüya Final

Dıştan bakıldığında ve kadrolar karşılaştırılınca elbette herkes Boston der.Fakat oyunları izleyecek olursanız şahsen ben Lakers derim.Çünkü Boston'dan daha göze hoş bir oyun sergiliyorlar.Boston'da nerdeyse her maç 1 yıldız çıkıyor ve öyle oynayıp Boston o maçı alıyor.Fakat Lakers'da sadece Kobe'nin oynadığı günler geride kaldı.Yanındaki yardımcı oyuncularda arttığı için çok güzel bir takım oyunu sergiliyorlar.İçerilere yapılan penetreler sonucunda çıkan sayılar ve o top çevirmeler Lakers'ın güzel oyununun baş tacı.Bence Lakers zorda olsa bu senede kupayı alcaktır.

haha Levent Öktener farkı. Bir anda ara kapandı. Ama ben bildiğim yoldan şaşmam. Oyumu şimdi kullanıyorum.

BOSTON CELTICS!

klise sozlerle baslamak gerekirse eger, bir klasik oldugu uzere benim de play-off lar basladiginda kapanis icin en uygun gordugum iki takimdi, lal ve celtics, ki sirf magic ve bird u nba.com da karsi karsiya getirmesi bile ozel bir seriye tanik olacagimizin en vurucu isareti.

play-off lar oncesi degerlendirmem de pivot pozisyonundan muhakkak katki almasi gerektigini soylemistim boston un, onerim de glen davis ti ama, perkins ozellikle pistons serisinde kendini asti, keza rondo da, oldukca basarili sezon ici performansindan sonra, beklenilenin aksine vites kucultmedi play-offlarda. big three zaten ortada, transit benche gecersek, ciksin oyunun akisini degistirsin diyebilecegimiz tek isim sam cassell, onun da sinirli sure alacagini dusunmekteyim. posey ve pj brown un ekstra isler yapmasi lazim.

lakers cephesinde ise, kisisel olarak begenmememe ragmen, fisher rondo uzerinde psikolojik baskiyi kuracaktir, nba de olmasa bile uluslararasi arenada bu seviyede bir cok maca cikan gasol, perkins karsisinda cok agir basiyor. bir onceki serinin kilit ismi olacagini dusundugum radmanovic yine dengelerde belirleyici olacaktir. lamar odom gorev adami olmakla yildiz oyuncu olmak arasinda bir yerde, kidemini kendi belirleyecek. benche gelince vujacic, turiaf, safkan walton ve sakatliktan donen ariza katkida bulunacaktir, ancak zannimca bu noktadan sonra basariyi disaridan gelecek sinirli katkilar degil, buyuklerin savasi belirleyecektir, ve kendisine neden boyle hitap ettigimi bilmedigim, kobe 'the' bryant..

son cumlenin isiginda benim seriye bakisim bu aslinda, bu seri '24' ve '5' in mucadelesi, kg nin sansi neredeyse ayni kalitede pierce ve allen in olmasi yaninda, belirleyici unsur ise, kobe nin 3e karsi 1 verecegi cevap..

favorim mi, kobe 'the' bryant..

BOSTON bence şampiyon olur. kobe den de nefret ederim .

Kim kazanır bilmiyorum ama insallah Levent Abi'nin tuttuğu takım kaybeder :)

kobe yüzüğü götürür herkese su içirir rahat olun...karşıda big three olabilir ama karşısında yaşayan efsane var

Çok beğendiğim oyuncu Farmar finalde neler yapacak çok merak ediyorum umarım bir patlama yapar...

Clevland,San Antonio,Houston.. Bu takımların fanları Boston'ı destekliyor sanırım :roll:

maç bu gece saat 04. 30 da ntv den naklen yayınlanacak arkadaşlar. lakers fena dağıtacak boston u:)

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2yvetpjs]Clevland,San Antonio,Houston.. Bu takımların fanları Boston'ı destekliyor sanırım :roll:
O nerden çıktı kardeşim nerde duydun ya da gördün?[/quote:2yvetpjs]

Öyle hissediyorum Burak.. :)

Ya da hissettiriliyor dersem daha iyi olur :p

iç iç nereye kadar be kardeşimm hadi başlasın artık şu finall beklenti içindeyiz:D:D

nba_g_pierce3_412.jpg

Ararım sorarım ıssız gecelerde kobe nerde :oops:

Temiz 1 .