BSL 23. Hafta | Fenerbahçe Beko - Galatasaray Nef

Göksenin'in kaçırdığı şuttan sonra kahkaha atıp keyiflenenleri ekrana getiren şerefsiz yayıncı kuruluşu... Size mahal verenlerin de Allah belasını versin

Bu Forumdan 10 kisi toplanalim daha çok savaşırız.

Herkes kabullenmis paralar ödenmemis yine sanirim herkesin mac s.... bile degil

Russell da trae young gibi anasını satayım iyi şutörmüş gibi sürekli stepback deniyor, boş şutu at önce. Sadık-Caloiaro ikilisi tutmadı işte fark iyice açıldı Ristic niye almıyorsun oyuna sayı atmadan mı kazanacağız bu maçı.

Takımın ezeli rakibi karşısında düştüğü durumu Dursun Özbek, Erden Timur izlesin, kına yaksın. Ellerinde bir futbol var, onu da kaybederlerse kapatsınlar dükkanı zaten. Bu şikeci mallar da F4 falan yapamaz anca bizim yeteneksiz takıma karşı oynarlar.

abi ben anlamıyorum tek lige odaklandık zaten. yani rakip desen yorgun, hadi savunma yapmıyorsun bari şut sok. 6/26 falan mı ne galiba şut performansımız. yazıktır günahtır.

Takımın ezeli rakibi karşısında düştüğü durumu Dursun Özbek, Erden Timur izlesin, kına yaksın. Ellerinde bir futbol var, onu da kaybederlerse kapatsınlar dükkanı zaten. Bu şikeci mallar da F4 falan yapamaz anca bizim yeteneksiz takıma karşı oynarlar.
Yönetime şurda iki laf edince hemen adımız nankore çıkıyor. Yönetim başarısız oldu beyler, 100. yılda tüm branşlarda şampiyonluk sözü verip sözünü tutmayanlar, şuan Fenerbahçe karşısında ilk yarıyı 22 sayı farkla geride kapatmamızın baş sorumlusudur.

Yönetime şurda iki laf edince hemen adımız nankore çıkıyor. Yönetim başarısız oldu beyler, 100. yılda tüm branşlarda şampiyonluk sözü verip sözünü tutmayanlar, şuan Fenerbahçe karşısında ilk yarıyı 22 sayı farkla geride kapatmamızın baş sorumlusudur.
Ne şampiyonluğu yahu düşme hattından yeni kurtuldık.

Bizde diyorduk derbi maçı belki daha yüzdeli şut atarız, rakipte formsuz belki yeneriz diyorduk ama oyuncuların hiçbirisi de umrunda değil maç. Derbi maçında o kadar boş atışları kaçırırsan sen 20 sayı fark yemeyide hakediyorsun.

Ne şampiyonluğu yahu düşme hattından yeni kurtuldık.
şube üvey evlat muamelesi gördü, takımın gm'inin adı komisyoncuya çıktı, koç için hiç konuşmaya gerek yok tam bir hayal kırıklığı. ortaya konulan 2.5 bütçenin hepsi çar çur edildi, yazın alınan yabancıların çoğu ayrılıp sezon ortası bir daha kadro kuruldu. küme düşmekten psikolojik olarak yeni kurtulduk. şimdi Dursun Özbek ve Erden Timur yonetimine küfür etsek, belalar okusak haksız miyiz arkadaslar? bu şubeyi çoğu zaman futbol şubesinin bile önünde tutan birisi olarak ben bu şubenin mevcut durumunu hazmedemiyorum.

Neyse, bide telekom'a kaybederiz. kalan maçların hepsini kazanırız ittir kaktır bir şekil, fikstür rahat. Play Off'da Telekom yada Fener gelir çeyrek finalde bitiririz sezonu. Ne diyelim, geçen yıl efes'i elinden kaçıran takımın bu sezon düştüğü vaziyet inanılmaz zoruma gidiyor. emeği geçen herkesin hesap vermesi dileğiyle.

abi ben anlamıyorum tek lige odaklandık zaten. yani rakip desen yorgun, hadi savunma yapmıyorsun bari şut sok. 6/26 falan mı ne galiba şut performansımız. yazıktır günahtır.
Gerçekten karşıyaka ya da telekomu çekelim en kötü de az biraz çekişmeli maçlar izleriz belki, gerçekten hiç heyecan vermiyor takımımız ama yarı final yaparsak başarısız sayılmayız bütçemiz orantısında sorun bütçeyi de çok kötü kullanmamız

Ali Koç'a moral gecesi gibi bir şey oldu. Takım kazansa da kaybetse de zerre heyecan vermiyor. Önümüzdeki sezon umarım tamamı değişir. Sadık kalırsa kalsın, bir de belki Göksenin...