BSL 26. Hafta | Galatasaray Nef - ONVO Büyükçekmece

Ennis 9 sayı gerideyiz çok mu komikte gülüyorsun ediyorsun ? Bu kadar mı önemsiz sizin için maçlar ? Merkezefendi maçında neden agresiftin birader ? İnsanın işine saygısı olur yazıklar olsun sizin gibi takımada koçada.

Takım yok ki ortada.Benim migrenim yok her hafta baş ağrısı çekiyorum sizin yüzünüzden.İyi ki şampiyonlar liginden zamanından elenmişizde haftada 1 kez katlanıyoruz size.

yok daha fazla dayanamadım kapattım maçı elim ayağım titriyor sinirden bu takımı izlerken gerek yok daha fazla izlemeye

Ulan birde bir şey biliyormuş gibi molaya gidiyor,moladan 0 üretkenlikle dönüp top kaybı yapıyorduk az daha,uzaklardan kötü bir şuta kaldık ondada.

Seni Allah bildiği gibi yapsın koç gibi.

Eğer izlemedigim bölümde Ristic sakatlanmadıysa o zaten facia bir konu.Mahir'dende kötü mü bu arkadaş ? Bu kadar ribaund sorunu çektigimiz bölümde neden oyunda değil ? En kötü pozisyon alır,savunma ribaundunu vereceksekte kolay vermeyiz,Sajus'la cebelleşir.

bizim aslinda küme dusmemiz lazım harbiden insanlarin bu şubenin durumu ne bu vaziyetin sorumlusu kim diyip yönetimden hesap sorması için böyle bir skandal yaşanması lazım. Pistiolis'e istifa bile çekmiyor salona gidenler o şekil bir teveccüh var yöneticilere ve koça. ben anlamadım hangi akla hizmet yönetiliyor bu şube, hangi akla hizmet bu kadar teveccüh gösteriyor taraftar? amacınız nedir

Ulan birde bir şey biliyormuş gibi molaya gidiyor,moladan 0 üretkenlikle dönüp top kaybı yapıyorduk az daha,uzaklardan kötü bir şuta kaldık ondada.

Seni Allah bildiği gibi yapsın koç gibi.

Eğer izlemedigim bölümde Ristic sakatlanmadıysa o zaten facia bir konu.Mahir'dende kötü mü bu arkadaş ? Bu kadar ribaund sorunu çektigimiz bölümde neden oyunda değil ? En kötü pozisyon alır,savunma ribaundunu vereceksekte kolay vermeyiz,Sajus'la cebelleşir.

yahu şu begenmedigimiz mahir, ligin en iyi pivotu diyip ekmek bandigimiz Telekom'lu Jones'ı madara etmişti kazandığımız maçta. 5'leyip çıkana kadar Jones'a maçı zehir etmişti. Rakip, Mahir çıktıktan sonra seriye bağlayıp yakalamıştı bizi. Son çeyregin tamamını iki tane 4 ile oynadık, kaç tane hücum ribaundu verdik sayamadim. uzunlar alan açsın kısalar atsın falan diye düşünüyor galiba, aldirdigi kısalar da şutuna güvenilmeyecek ennis, mcgee. elindeki parçalara göre oyun oynatmak yok, b planı yok. ittir kaktır kazanıyoruz kaç haftadır. yazıktır günahtır ya. ilk kez koça bu kadar sinir oldum cidden bir insan bu kadar mı bitirir kendisini insanların gözünde. arşa çıkmıştı kredi olarak, şuan gitse konvoya çıkacağız hepimiz.

yahu şu begenmedigimiz mahir, ligin en iyi pivotu diyip ekmek bandigimiz Telekom'lu Jones'ı madara etmişti kazandığımız maçta. 5'leyip çıkana kadar Jones'a maçı zehir etmişti. Rakip, Mahir çıktıktan sonra seriye bağlayıp yakalamıştı bizi. Son çeyregin tamamını iki tane 4 ile oynadık, kaç tane hücum ribaundu verdik sayamadim. uzunlar alan açsın kısalar atsın falan diye düşünüyor galiba, aldirdigi kısalar da şutuna güvenilmeyecek ennis, mcgee. elindeki parçalara göre oyun oynatmak yok, b planı yok. ittir kaktır kazanıyoruz kaç haftadır. yazıktır günahtır ya. ilk kez koça bu kadar sinir oldum cidden bir insan bu kadar mı bitirir kendisini insanların gözünde. arşa çıkmıştı kredi olarak, şuan gitse konvoya çıkacağız hepimiz.

Ben aldıkları süre baglamında söyledim.Yoksa Ristic'ide çok beğenmem.Rakip kısalar pota altımızı yol geçen hanına çevirdiler,tehdit olmadıkça çok rahat girdiler pota altına.Hücum ribaundlarıda cabası.

Aldıgımız savunma ribaundlarında değerini bilmeden hücuma çıkmaya kalktık.

Koçun oyuna müdahele anlamında yaptığı tek şey var.Russell gir evladım,Mcgee çık evladım.Mcgee çık,Russell sen gir.Ligde çözülmesi en kolay takım yaptı bizi,ligin en kötü koçlarından birisi.Bilerek yapıyorsa o dahada kötü.

Tofaş efes'i yeniyor
Antel telekom'u yeniyor biz içerde 90 yiyerek büyükçekmece'ye kaybediyoruz ve oyuncular gülüyor. Koç dahil bütün takımı gönderin bu kadar rezillik yeter artık. Sabrımızı deniyorlar artık başka bişey değil bu. fener'e yenilirken ergin ataman'a küfür edenler pistois için hiçbir şey yapmıyor.

acaba diyorum hocaya sezon sonu seninle yolları ayiracagiz falan dediler de hoca bu yüzden mi ciddiyetsiz yaklaşıyor, niyet okumak istemiyorum ama felaket yönetiyor maçları, feci şekilde ciddiyetsizlik var kendisinde. bilmiyorum umarım toparlar ne diyim.

Geçen hafta dedim geriye 5 maç kaldı 4 tanesini kazansak PO’dayız ya bari böyle kötü bir sezonu PO ile bitirelim diyoruz.

Ama bugün de yenildik. son 4 maçta 1 G-3 Y ile 10-11.Sırada bitiririz ligi.

2 defa kadro kurdugumuz sezonda, bu sene başka olacak dedigimiz bir sezon daha hayal kırıklıgı oldu. Keza 2016 eurocup sezonundan beri kaç sezonumuz heba oldu sayamadım.

Bu mütevazı kadroyu Onvo Büyükçekmece kuruyorsa bizi rahat yeniyorsa
Sen Kadro kurmada bayaga rezaletsin Ey Turgay zeytingoz , ve Pistoilis ...
İstifa edin lütfen rica ediyorum lütfen ...
Basketbol'dan sorumlu yönetici grubu lütfen istifa edin rica ediyorum ...