BSL 3. Hafta | Aliağa Petkimspor 76-74 Galatasaray Ekmas

Belki klişe olacak belki mazide kalan bir söz ama her takım play maker'ı kadar konuşur...Biz oyun kurucumuz olmadan bu kadar oynuyoruz ki iyi bir oyun kurucu ile neler yapabiliriz hayal edemiyorum...Fenerbahce wilbekin, calathes olan bir ortama geleceğe yatırım diye zagars'ı alıp gelisebilecegi bir lige kiraliyorlar...neden? Çok mu zenginler...Herkes oyun kurucunun kıymetinin farkında...2-3-4 hatta 5 numara birsekilde para basılınca buluyor ama iyi bir oyun kurucu söz konusu olunca işler değişiyor...Acilen şu takıma oyun oynatabilecek saf bir oyun kurucuya ihtiyaç var...Valla kırkına merdiven dayayan quino coloma bile razıyım...oyun zekası artar en azından...

Maç bittiğinden beri kendime gelemedim desem... yıkımı büyük oldu bende. şu maçı kazanıp hafta içi paok'u da geçerek fener maçına namağlup gitmek vardı. zehir oldu maalesef.

Maç bittiğinden beri kendime gelemedim desem... yıkımı büyük oldu bende. şu maçı kazanıp hafta içi paok'u da geçerek fener maçına namağlup gitmek vardı. zehir oldu maalesef.

Olan zaten hep taraftara oluyor. Bu rezilliklerden sorumlu isimler parasını alıyor, açıyor şarabını keyfine bakıyor. Taraftar ise "ulan n'olcak şu takımın hali" diye kendi kendini paralıyor. Ben şu an ne oyuncuların, ne teknik ekibin ne de Zeytingöz'ün bu mağlubiyeti kafaya taktığını sanmıyorum.

Olan zaten hep taraftara oluyor. Bu rezilliklerden sorumlu isimler parasını alıyor, açıyor şarabını keyfine bakıyor. Taraftar ise "ulan n'olcak şu takımın hali" diye kendi kendini paralıyor. Ben şu an ne oyuncuların, ne teknik ekibin ne de Zeytingöz'ün bu mağlubiyeti kafaya taktığını sanmıyorum.
Takan adam istifayı basardı zaten abi. dediğin gibi olan bize oluyor.