Bugün...

Cam ve ışık açıktı bir anda odaya siyah birşey girdi anne diye attım kendimi dışarı :)
Sonra baktım ki yarasa dönüp duruyorlar Işık etrafındabüyük olasılıkla bilgisayar sesine geldiklerini düşünüyorum sonra bir tane daha girdi içeri 2 tane yarasa ev içinde aşk yaptılar tek kelimeyle :)

Sonra havluyla düştük peşlerine oda içinde sonra bilgisayarın fişini çektik sonra havluyla bir tanesine vurunca ikisi de çıktı gitti :?

Korku üst düzeydeydi :),

Adımın Yarasa Avcısı Batman Burak Barut olarak değişmesi için nufusa gidecem.

Allahıma şükürler olsun ki bugün çok büyük bir beladan kurtuldum. bu olay yüzünden Galatasarayıma yeteri kadar vakit Ayıramıyordum. şimdi daha çok odaklanacam Galatasarayıma çok mutluyum.
Aman Allah bozmasın:) :) :)

Bugün de sabah havaya aldanıp mont alınan ama sonra havanın ısınması ve güneşin çıkmasıyla elde mont eziyet çekilen günlerden biri...

Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani ...

Bugün , uzun bir bekleyişin ardından sevdiklerime , havasına ve suyuna hatta hiç duraksamayan ''trafiğine'' ;) rağmen güzel İstanbul'a kavuşmamın sevincini yaşıyorum.

S.Nilay Kızılok' Alıntı:
Bugün dedem ile babaannemin mezarlıgına gittim sanırım son 5 yıldır hic aglamadıgım kadar aglamısımdır. :(
Allah yardımcınız olsun, mekanları cennet olsun.

Sagol Eser zaten son 4,5 yıldır yasdıklarımı anlatsam oturup aglarsın.
O kadar kotu yani. Nasıl hala ayakta duruyorsun dersin. Ama, hayat
iste insan acılara da bir sekilde katlanmak zorunda.