Bugün...

Resmi site 12 Eylül 2000 tarihinde oynadığımız Galatasaray - Monaco maçının özetini koymuş.

Hagi´nin golünü izledim, O´nun mükemmel tekniğini özlediğimi anladım...

boston çok ezdi zaten iyiki izlememişsin...

bugün hiç birşey doğru gitmiyor ne ders çalışabiliyorum ne de sevgilimle aramdaki buzları eritebiliyorum :(

Çalışılması gereken 3 sınav var ama müziklerde kayboldum yine.Kafa başka yerde sürekli.Nerde benim güzel iradem...
Umarım düzelirim yeni saatle birlikte. :)

Onur UNCU' Alıntı:
Çalışılması gereken 3 sınav var ama müziklerde kayboldum yine.Kafa başka yerde sürekli.Nerde benim güzel iradem...
Umarım düzelirim yeni saatle birlikte. :)

İradeni bilmem de bu sıralar başka demlerde olduğu kesin.
Kendine gelmen için İstanbul'a mı gelmem gerekiyor yoksa seninle demlenmek mi gerekiyor, yoksa seni demlemek mi gerekiyor karar veremedim.
Müziklerden çekiğ çıkarırız seni gülüm ;)

burak ve onur yazılarınızdan çıkardığım şöle birşey var,sanki onur aşık ve kızın adı demle alakalı birşey,mesela çay :)

EsraGerçek' Alıntı:
burak ve onur yazılarınızdan çıkardığım şöle birşey var,sanki onur aşık ve kızın adı demle alakalı birşey,mesela çay :)

Çay diye isim duymadım da ben neden Esra Ablamı hiç msn'de online göremiyorum yoksa engel mi yedik yoksa beni kardeşlikten red mi ettin :(

sevgilimle sonunda buluştum ama öyle bir gaf yaptım ki söylesem forumdan atarsınız o kadar yani..aptal kafa işte lazım olduğunda durur bazen..
Bu arada kayınvalide ile ilk kez karşılaşmak kötüdür sonra alışıyosun :))