Bugün...

Bugün sınava giren tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Umarım sınavlardan istediğiniz sonuçları elde edip güzel haberlerinizi bizimle paylaşırsınız.

keyfini cıkar OKS zedelere gecmis olsun,ÖSS icinde basarılar hersey gonlunuzce olsun arkadaslar Onur cok heveslenme hazırla kendini cok cabuk geciyorr 3 ay bak burda tecrube konusuyor ;)

bende sertifikayı almaya hak kazandım .. ben süperim zaten.. bide megaloman..:)sora finaller de süper gidio.. bide ödev notlarım okundu onlarda süperr :)

Evet sonunda kaldı 1 gün....
Tam 13 yıllık eğitim-öğretim hayatımın değerlendirileceği sınava gelmiş bulunuyorum. 1 sene anaokulu , 1 sene İng. Hazırlık , 8 yıllık ilköğretim ve 3 yıl süren Lise den sonra yarın ....
Tam 13 yıldır böyle birgün için hazırlanmış bulunmaktayım.
Umarım başarılı bir sonuçla , anlımın akıyla ÖSS den çıkarım
....
Benim için bu sene böyle geçti ama hiçbir yıl böyle olmayacak....
Sınava giren 1.6 milyon kişiye başarılar dilerim....
Allah herkesin gönlüne göre versin...
Ve tabiki HAK edenler kazansın !!!!

Saygın R.Lion' Alıntı:
Evet sonunda kaldı 1 gün....
Tam 13 yıllık eğitim-öğretim hayatımın değerlendirileceği sınava gelmiş bulunuyorum. 1 sene anaokulu , 1 sene İng. Hazırlık , 8 yıllık ilköğretim ve 3 yıl süren Lise den sonra yarın ....
Tam 13 yıldır böyle birgün için hazırlanmış bulunmaktayım.
Umarım başarılı bir sonuçla , anlımın akıyla ÖSS den çıkarım
....
Benim için bu sene böyle geçti ama hiçbir yıl böyle olmayacak....
Sınava giren 1.6 milyon kişiye başarılar dilerim....
Allah herkesin gönlüne göre versin...
Ve tabiki HAK edenler kazansın !!!!

İyiler MUTLAKA Kazanır !!!

klasik bi öğrenci günü karneleri aldık.yawaş yawaş eve doğru akmaya başladık.ama bugün en çok yaptığım şey 83,33 ten karneme 4werip takdir almamı engelleyen matematik hocamın kulaklarını çınlatmak oldu we olmayada uzun bi süre dewam edicek gibi gözüküo.sitedeki öğrenci arkadaşlarımada günlerin yawaş we güzel geçmesi dileğiyle ii tatiller.koca 3 ayın tadını ii çıkaralım.hocalar ondan sora canımıza okuyo zaten

ugurcan' Alıntı:
klasik bi öğrenci günü karneleri aldık.yawaş yawaş eve doğru akmaya başladık.ama bugün en çok yaptığım şey 83,33 ten karneme 4werip takdir almamı engelleyen matematik hocamın kulaklarını çınlatmak oldu we olmayada uzun bi süre dewam edicek gibi gözüküo.sitedeki öğrenci arkadaşlarımada günlerin yawaş we güzel geçmesi dileğiyle ii tatiller.koca 3 ayın tadını ii çıkaralım.hocalar ondan sora canımıza okuyo zaten
Uğurcan Küçükyalı'da hangi okula gidiyorsun sakın Rezzan Has olmasın ???

ugurcan' Alıntı:
yok orda diilim küçükyalıda hasan şadoğlu ilköğretimden mezun oldum.şimdi de erenköy intaş lisesindeyim.
Neyse bende komşu sayılırız.Bende Güzide Yılmaz'dan mezun olmuştum sonra Rezzan Has şimdide üniversite daha dün gibi güzel Küçükyalı Maltepe günlerim artık darısı sana ...

darısı benim we arkadaşların başına ama dünkü sınaw bendede stres yarattı açıkçası.sınawa girenlerin o asık suratı beni de korkutuo.hepimiz için hayırlısı olsun

ugurcan' Alıntı:
yok orda diilim küçükyalıda hasan şadoğlu ilköğretimden mezun oldum.şimdi de erenköy intaş lisesindeyim.
İntaş benim okulumdan mezun olanların da fazlasıyla tercih ettiği bir lise.Kozyatağı İlhami Ertem İlköğretim Okulu.

zorda kalmadıkça tercih etme bence.eskisi gibi serserilik filan yok aslında. okulun sadece ismi çıkmış ama bu sene yıkılma ihtimali war.erenköy kız lisesinde dewam edicekmişiz sanırım.süper liseler kalktıktan sora eğitiminde düşüş oldu.en iyi hocalarımızda yawaş yawaş ayrılıo.en önemlisi basket konusunda seni tatmin etmeyebilir.bahçemiz çok küçük,adam gibi bi tane potamız bile yok.sosyal etkinlik filan yok anlıcan.ama gelirsende en ii şekilde ağırlarız.

ugurcan' Alıntı:
koch' Alıntı:
ugurcan' Alıntı:
İntaş benim okulumdan mezun olanların da fazlasıyla tercih ettiği bir lise.Kozyatağı İlhami Ertem İlköğretim Okulu.

bizim okulda tanıdığın kimler war belki benimde tanışıklığım filan wardır
Bir aksilik olmazsa sınavı kazanacağım.Gelme ihtimali çok zayıf.Okulu baya tanıdığım için yazdım.
Bunları özelden konuşsak daha iyi olur.Bireysel muhabbetler adminler tarafından pek hoş karşılanmıyor. :)MSN'ini özel mesajdan yazarsan muhabbet ederiz.

yeter kardeşim sanki bedawa alısverıs yapıonuzda parasını gerı odemıyosunuz yahu almayın kardesım bonus flexi card falan ara ara gunde 300 kısıyle konusdulurmu ya ayıptır sabah 9 aksam 8 e kadar ara ara bu neya (internetten bonuskredi kartı basvurusunda bulunan kaynanası olmesın :kop )

Bahtsizbedewi' Alıntı:
yeter kardeşim sanki bedawa alısverıs yapıonuzda parasını gerı odemıyosunuz yahu almayın kardesım bonus flexi card falan ara ara gunde 300 kısıyle konusdulurmu ya ayıptır sabah 9 aksam 8 e kadar ara ara bu neya (internetten bonuskredi kartı basvurusunda bulunan kaynanası olmesın :kop )
bak kardeşim deniz bankında bonusu var ama ona sadece 12 ay taksit yapıolar.. ama garantinin bonusuna 36 aya kadar taksit yapıolar..babamda bütün kredi kartlaeı var ama bi word bide bonus yok garantinin .. burnumuzdan geldi yanii :( babamda başvurcak yakında ..

Her ne kadar ''GÜZEL'' şeyler yazmak istesemde << Geçmişini Bilmeyenin Geleceğide OLMAZ >> sözü aklıma geliyor !!!
Bugün 17 Ağustos 2006 Tam 7 (YEDİ) Yıl önce bugün ...
Kocaeli, Yalova, Adapazarı çevresi ile İstanbul Avcılar’ı etkileyen depremde 17 bin kişi hayatını kaybetti (Ama bu rakamlar sadece RESMİ olanları)!!!
94447.jpg

243347.jpg