Cristiano Ronaldo Real Madrid'de !

Tugay Aktepe' Alıntı:
Figo'yu almış Madrid zamanında, kimi alamaz ki...

Abi saymaya başlayayım mı?

Puyol'u Dünya'yı önüne serse alamaz, Xavi'yi alamaz, Iniesta'yı alamaz, artık gerçek bir Barca'lı olmuş olan Messi'yi de alamaz...

Para herşey değildir...

Barcelona herkesi çok rahat bırakır. Geçmişte en iyiyken Rivaldo'yu bedava bırakmış, Ronaldinho'yu da yok pahasına satmış, Figo'yu da büyük parayla satmış bir takımdan bahsediyoruz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Barcelona herkesi çok rahat bırakır. Geçmişte en iyiyken Rivaldo'yu bedava bırakmış, Ronaldinho'yu da yok pahasına satmış, Figo'yu da büyük parayla satmış bir takımdan bahsediyoruz.

Kerem Abi'ye aynen katılıyorum.Zamanın Messi'si Figo'da da aynı şey yaşanmıştı.Para her kapıyı açar.METİN OKTAY hariç...

Ronaldo sen önce adam ol..İnsan ol..futbolculuğun senin olsun..

Birde açıklama yapmış sahada bana nefretle ve kinle bakan insanları gördükçe mutlu oluyorum diye..şimdi tam burda söylenmesi gereken birşey varda neyse..dostlar arasında yapılır ancak onun muhabbeti..
işte ruh sağlığı yerinde olmayan bir adam..

bi tarafta sürekli konuşan ben en iyisiyim ben dünyanın en iyi birinci ikinci ve üçüncü futbolcusuyum diyen diğer tarafta se susan sadece işini yapan şampiyonlar ligi finalindede konuşan adama karşı yine sahada cevap veren biri..

başka söze gerek yok..ben çok konuşanı değil susan adamı severim..

Kerem SEÇER' Alıntı:

Abi bahsettiğimiz adam Puyol, Xavi. Bu adamlar için para falan önemli değildir. Hele Puyol için hiç değildir. Puyol için Barcelona demek hayat demektir. O yüzden Puyol'u falan diğer oyuncularla karşılaştırmamak gerekir.

Ronaldo'yu sevmiyorum, açıklamalarıyla ne halt etmeye çalıştığını anlayamıyorum.
Büyük yıldız olmak önemli değil, adam olmak önemli...

Burak Barut' Alıntı:
Ronaldo'yu sevmiyorum, açıklamalarıyla ne halt etmeye çalıştığını anlayamıyorum.
Büyük yıldız olmak önemli değil, adam olmak önemli...

Yine aynı fikirdeyiz, aynı gün içerisinde...

Hayır olsun diyorum Burak. :)

Kerem SEÇER' Alıntı:

Yazdıkların dogru Kerem.Zaten Barça nın Real den farkıda bu.

Zamanının en iyi oyuncusu Ronaldinho,Deco bile takım içinde huzursuzluk çıkarıyor diye bir anda gönderilebiliyor,ama Barça dan gidende pek başarılı olamıyor.
Örnek Figo,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho gibi.

Fakat altyapıdan gelen oyuncular Barça da herzaman ayrı bir yere konuluyor.Bu yüzden Xavi,İniesta,Puyol gibi oyuncuları Real alamaz diyoruz.Zaten alamadıgı için onun adı Real, Barça da bu oyuncuları kendi bünyesinden cıkarabildigi için Barça oluyor.

Kaka gercekten müthiş bir transfer ama Ronaldo tamamen magazinsel bir transfer Real için.
Beckham ve Figo da oldugu gibi.

Perez Real i bir işletme olarak görüyor ve kimden ne kadar kar yaparız diye bakıyor günü kurtarmak adına şova yönelik oyuncular alıyor.Yani tam bir Realli mantıgıyla bakıyor hayata.
Barça ise şu kriz döneminde bile milyonlarca avroyu reddedip formasına reklam almayabiliyor.Kimine göre aptallık olarak görülebilir bu durum ama herseyin para oldugu şu dönemde bile bazı degerlerin korunması hoşuna gidiyor insanın.
İşte bizde bu yüzden seviyoruz Barça yı.Yoksa babamız Katalan göçmeni oldugu için değil.

Haklısın Şamil, bu transferler konuşulacak bayağı. Ancak transfer yaparak gündemde kalabiliyorlar son senelerde, tıpkı Fenerbahçe gibi. : )

Onur abi Real Madrid le Fener'i kıyaslamana bozulmadım değil :) . Şaka bi yana Madrid'in tarzı bu abi yıldız oyuncuları yıllardır transfer ederler ve fenerbahçeden farklı olarak aynı bölgeye 6 tane transfer yapmazlar ve gerçekten bu tarzları ile başarılı olmuşlardır şampiyonlar ligi şampiyonlukları vesaire LaLiga zaten kimse yetişecek gibi değil Madrid'e, barçanın tarzı farklı Madrid'in tarzı farklı abi.

Şamil, benimki biraz da geyik olsun düşüncesiyle yazılmış birkaç satır... : )

Yoksa Fenerbahçe´nin dünyada bir benzeri olabilir mi? Seni bilmem ama ben dünyada hiçbir kulübü bu kadar aşağılayamam. : )

Ronaldo Rea lmadrid'de hiç bisey yapamaz ama genede hayırlı uğurlu olsun.:d :p