Denver Nuggets

martinde de ne diz varmış. 4 dünya kupası gördüm böyle diz görmedim.

Serinin 2. maçındaki hakem rezaletini tüm dünya gördü.
Karl ın yokluğu inanılmaz hissediliyor.
Seri dışarıda alınacak 1 galibiyete bakar.Yani bu maçıda kaybedip seri 3-1 olsada umudumu yitirmeyeceğim.
Kimse merak etmesin bu takım final oynayacak!

nba'den ne kadar uzak kaldığım ve ne kadar anladığım ciddi şekilde belli oldu.
utah-denver serisinin 3-1 olmuş olmasına inanamıyorum..
aklıma coach dışında bir faktör gelmiyor..
bu takım, bu takımı nasıl eliyor, hiç anlamıyorum.

Emre Yuksel' Alıntı:

Abi, Denver da sizler gibi Utah'ı çok küçümsedi sanki...

Ama seri 4-1 biter dedin, tahminin tutacak galiba. :)

Emre Yuksel' Alıntı:
İlk maçta jr.smith'in 5 üçlüğü olmasa bu başlık şezlongtaydı şu an..
Bu arada var mı Deron'dan iyisi :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":eek:0eof139]nba'den ne kadar uzak kaldığım ve ne kadar anladığım ciddi şekilde belli oldu.

Abi, Denver da sizler gibi Utah'ı çok küçümsedi sanki...

Ama seri 4-1 biter dedin, tahminin tutacak galiba. :)[/quote:eek:0eof139]

mehmet okur olmadığı için utah geçiyor bence..
takımda, maç başına 10 üçlük deneyen bir uzun olmayınca kaybetmek zor : )

george karl'ın yokluğunun buna neden olduğunu düşünüyorum.
yoksa denver, bence her departmanda daha üstün bir takım.
guardsa guard, forvetse forvet, uzunsa uzun.
ama utah'ın teknik ekip çok ağır bastı herhalde..
maçları izleyemediğim için net bir yorum yapmam da yanlış olur..

not: boozer'ın ipiyle kuyuya inilmez. beş dakikada satar adamı. fazla umut bağlamamak lazım.

Carmelo geçenlerde gerekli yardımı alamadığından şikayet etmişti.Bu maçta o gerekli yardımı almış olacakki böyle bir sonuç çıktı ortaya.
Utah ta da serinin genelinde D-Will ve Boozer öne çıkıyordu ama Korver,Millsap gibi oyuncularda önemli katkıda bulunuyorlardı.Onlardada bu olmayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu onlar için.Zaten Memo ve Krilenko nun yokluğunda 7 kişilik rotasyonla oynuyorlar.İki oyuncunun eline bakınca işleri baya zorlaşıyor.
Bu arada Nene sakatlanıp oyunu yarıda bırakmış.Umarım ciddi birşeyi yoktur.Onun yokluğunda ciddi problem yaşarız 6. maçta

Süperstar denilen oyuncular içinde en sevdiğim isimdir Melo.

Finallere çıkmasını da çok isterim Denver formasıyla. Hele Lebron'la karşı karşıya oynarsa finalde tadından yenmez.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Süperstar denilen oyuncular içinde en sevdiğim isimdir Melo.

Finallere çıkmasını da çok isterim Denver formasıyla. Hele Lebron'la karşı karşıya oynarsa finalde tadından yenmez.

Melo o finalde olacak ama karşısında Lebron mu olur,Matt Barnes mı olur,Paul Pierce mı olur orasını bilemem...=)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":3vxzz8m4]Süperstar denilen oyuncular içinde en sevdiğim isimdir Melo.

Melo o finalde olacak ama karşısında Lebron mu olur,Matt Barnes mı olur,Paul Pierce mı olur orasını bilemem...=)[/quote:3vxzz8m4]

Melo o finali bırak ilk turu geçemedi daha...

Utah Jazz : 4 - 2 : Denver Nuggets

Tamam koçsuz oynadık,hakemler çoğunlukla aleyhimize düdükler çaldı(2. maç faciaydı resmen) ama Memo ve Krilenko suz ,7 kişilik rotasyon ile oynayan,Fesenko nun ilk 5 çıktığı,sadece D-Will ve Boozer ın eline bakan,dış sahada çok kötü bir takıma karşı saha avantajı ile seriye başlarken elenmemeliydik.
Seride Carmelo dışında kimse bekleneni veremedi.Bir kaç maç dışında ona ayak uydurabilen olmadı.Geçen sezon bench ten en çok katkı alan takımların başında geliyordu Denver.Ama bu seride bench katkısı neredeyse hiç alamadık.Özellikle C.Andersen ve J.R dan...
Neyse bu seneyi ilk turda elenerek kapadık.Seneye pota altı başta olmak üzere önemli hamleler bekliyorum takımdan...

Bu konu bu kadar aşağılarda kalmayı haketmiyor.=)

Johan Petro Nets ile 3 yıllığına 10 Md dan anlaşmış.Petro için fazla bir para.

Kleiza Toronto ile 4 senelik ön sözleşme imzalamış.Nba hakları Dever da olduğu için Denver bu kontratı 1 haftaya kadar karşılarsa Linas yeniden Nuggets forması giyecek.Çok iyi bir bench gücü ama nasıl ayrıldığıda malum.Yinede Denver ın kontrat ı karşılayacağını düşünüyorum. .

Carmelo Denver ın 3 senelik 65 MD kontrat yenileme teklifine henüz cevap vermedi.Çok iyi bir para, bence kendisi içinde en iyisi teklifi kabul etmesi.Kararsız olduğuna göre 2011 de bir durum değerlendirmesi yapıp karar vermek istiyor olabilir.

Petro'ya 10 lira ne demektir ya. Ben Avrupa'da oynayan bir oyuncu olsam isyan ederdim haksızlık var diye. Şu an pivot arıyoruz ve Petro'yu bizim Galatasarayımız'a alsak her bir ağızdan ırın mırın ederiz. Bir tarafta Najera'nın kol kontratı diğer tarafta Petro'nunki. 2 çekirdekçi 6 lira. Gerçi pardon bu paraya çekirdek değil badem ve kaju yakışır.
Kleiza bence süper bir bench gücü... Toronto'da kendini harcayacağına gelsin Denver'a topunu oynasın 8)

Carmelo Anthony Düğün Yaptı!

NBA'in yıldız isimlerinden Carmelo Anthony cumartesi günü eşi La La Vazquez ile New York'ta büyük bir düğün yaptı. Melo'nun sevgililer günü hediyesi kapsamında yaptığı bu düğüne 50 Cent, Kim Kardashian, Reggie Bush, Khloe Kardashian, Lamar Odom, Kobe ve Vanessa Bryant, Ciara, Michael Jordan gibi
birçok ünlü isim katıldı. Konuklar arasında bulunan LeBron James sevgilisi Savannah Brinson ile düğüne giderken LeBron'a kızgın New York taraftarları tarafından yuhalanarak düğüne damga vuran isim oldu.

capt2e5adb39df1a4bfa867.jpg

capt31db59fa65d94811a2a.jpg

Denver son 1 haftanın en hareketli takımı..
melo'nun takası ciddi şekilde gündemde..
ayrıca kontrat sezonlarına giren kenyon martin ve j.r smith 'in takasta kullanılacağını okuyoruz..
zaten eski gm bu takımın saatini 2011 e göre kurmuş bu kesin..
melonun oyuncu opsiyonunu kullanıp serbest kalma hakkı var..
j.r smith ve martin'in sözleşmeleri bitiyor..
Bilindiği üzere en güzel takas malzemesi son sözleşme yılını yaşayan adamlar.. cap 'i boşaltmak isteyen takımlar adam bir işe yaramasa da bir sene çekeriz diyerekten alıyorlar.. ( bkz. dalembertin sacramentoya gidişi).
Ayrıca yanlış görmediysem Billups seneye takım kararı ile de FA olabiliyor..
Ek olarak Nene Hilario da oyuncu opsiyonu ile 2011 de serbest kalabiliyor
Çılgınca bir kararla bu 5 oyuncu 2011 den sonra Nuggetsta olmayabilir..
Al Harrington ve Chris Andersen kalıyor ellerinde..
Benim anladığım, GM in de değişmesi ile Denver'da dev bir rebuilding başlayacak..
Melo da yeni takımda olmak istemediği için gidecek..
Sezon başlamadan, Denver takaslara başlar..

Ve Nuggets ta Carmelo yu takas etme kararı aldı.Nuggets Melo için takas görüşmelerine resmen başlayacakmış.Yönetim de kendisi için doğru olanı yaptı.Baktılar bu adam ikna olmayacak bari sadece salary karşılığında değilde karşılığındada birşeyler alalım mantığıyla hareket ettiler.Nets ve Clippers ciddi şekilde ilgileniyormuş.Ama sanmıyorum Nuggets ın ve Melo nun bunu kabul edeceğini.
Eşi de New York ta forma giymesinden mutluluk durım tarzı bir açıklama yapmış.Doğup büyüdüğü yerde New York.Knicks e gider bence.Bütün işaretler bunu gösteriyor.Bir ihtimal Chicago da olabilir.