Dünya Basketbol Şampiyonası Gönüllülerini Arıyor!

• Konbuyu başlatan O?uzhan ???i
  • Başlangıç tarihi
O

O?uzhan ???i

Misafir
http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.ns ... m?OpenForm

Ülkemizde bugüne kadar düzenlenecek en büyük spor organizasyonu olan 2010 FIBA Dünya Şampiyonası?nda görev yapmak üzere, Organizasyon Komitesi, sporseverleri bu muhteşem organizasyonun bir parçası olmaya çağırıyor.

Aktif, kendine güvenen ve istekli basketbol severler aşağıda belirtilen görev tanımlarını ve adaylarda aranan özellikleri dikkatlice okuduktan sonra, bu sayfanın en alt kısmındaki ilgili alanları işaretleyerek 2010 FIBA Dünya Şampiyonası Resmi Gönüllü Formu?na ulaşabilirler. Bahsi geçen şartları kabul ettiğini belirttikten sonra Gönüllü Formu?nu yalnızca bir kez dolduran spor severler organizasyonda yer alma şansını yakalayacaklar.

Başarılı Organizasyonlar, Gönüllülerin Omuzlarında Yükselir!

Re: 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Gönüllülerini Arıyor!

Şu saat itibariyle 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Top Sorumlusu Adayıyım :)

c. Su Sorumluları
Tüm Şampiyona şehirlerinde görev yapacak olan su sorumluları antrenman ve maçlar sırasında takımlara verilecek su dağıtımından sorumlu olacaklardır. Her maç ve antrenmanın sonunda yedek bankını temizlemekle görevlendirileceklerdir. Bu kişiler 14?16 yaş gurubu arasından seçilecekler ve hizmetleri, şehirlerde organizasyon tamamlanınca sona erecektir

Y0k bitmeseydi ilelebet benchi silselerdi Su s0rumluları

11. DOPİNG HİZMETLERİ
Doping kontrolü için, seçilen sporcuların takibi ve doping numunesi alınmasında görev yapacaklardır Bu kişiler ayrıca numunelerin kayıtlarının tutulması ve sevk edilmesinden de sorumlu olacaklardır. Erkek olmaları gereklidir. Lisan bilmeleri tercih sebebidir. Müsabakaların oynanacağı şehirlerde görev yapacaklardır.

Anlamadım bişey .Tehlikeli bi görev mazallah H0wardla aynı tuvalete gireceksin ,işettereceksin !

eser atalay sen eski ballboy( top çocuk ) sun.. bu iş senin işin tam.. özellikle de doping kontrolü önemli.. ancak sana güvenebilir fiba.. caster semenya'yı da sana muayene ettirmişlerdi..

Gelecek yaz Türkiye'de olduğumdan ve Şampiyona'yı da takip edeceğimden dolayı başvurdum ben.Görev çıkarsa gider yaparız,çıkmazsa da tribündeki yerimizi alırız :)

Genel saha düzeni,istatistik,seyirci yönlendirme...

Bu arada bu Gazanfer Özcan takıntını merak etmeye başladım :)

Bende doldurdum formu saha içi organizasyonu için.Görev verilirse parkeyi de silerim basketbolcu abilerime su da dağıtırım :)

Arkadaşlar eski gönüllülerden biri olarak başvurun derim. İnanılmaz keyiflidir. Efes Pilsen Pre World Cup ın efsane olan ilkinde ve sonrasında sıkıcı olan ikincisinde görev alan biri olarak konuşuyorum.

Murat İNAL' Alıntı:
Arkadaşlar eski gönüllülerden biri olarak başvurun derim. İnanılmaz keyiflidir. Efes Pilsen Pre World Cup ın efsane olan ilkinde ve sonrasında sıkıcı olan ikincisinde görev alan biri olarak konuşuyorum.

ağırlama konusunda mı gönüllü olmuştunuz?

Yerimiz olan tribün konusunda :) Ama başka şeylerde de yardımcı olmuştum.

Zaman olarak ayarlayabileceğimi bilsem kesin başvuru yapardım ama mümkün değil. Organizasyonda görev almak keyifli olurdu.

Ben de başvurdum.Umarım olur.Çok keyifli zaman geçiririz orda :)

2005 UNIVERSIADE'da salon görevlisi olarak çalışmıştım, ben de uzun bir süre önce başvurdum fakat henüz ses çıkmadı.