Ekrem Memnun

Bu konuyu ilk gördüğümde raporladım fakat yönetim sorun görmeyip müdahale etmedi sanırım.

Ekrem Memnun için bir konu var ve oraya Ekrem Memnun ile yollar ayrılmalı yazılsa en azından samimi bulunur.Bu şekilde Ekrem Memnun istifa konusu açılması Ekrem Memnun ismine saygısızlıktır.Kendisi ile sezon sonuna kadar devam edilmelidir.

Eğer ki basketbolda bir yapılanma olacaksa ve her sezon yeniden kadro kurulmayacaksa iyi bir yabancı hoca ile devam edilebilir.Burada günah keçisinin Ekrem Memnun ilan edilmesi hatadır.

Bunu geçen sezon bittiğinde Ekrem hocamız keşke kadın basketbol takımımız başında olsa diyen birisi olarak söylüyorum

Fatih Terim defalarca Galatasaray'a gelmiş,başarısız olduğu dönemler olmuş,sorunların yaşandigi dönemler olmuş,son 3 sezondur kötü futbol oynatmış ve son Giresunspor maçından sonra hala bu takımda ışık görüyorum demiştir.Su an küme düşmeme mücadelesi veriyoruz ve tarihe geçebiliriz.

Burada bulunan tek saygısızlık 2017'den sonra kimseye sunulmayan bir sponsor desteğiyle kurulan takımın son 13 yılda Erkek Basketbolda koçluk yapmamış birisine emanet edilmesidir. Ekrem Memnun kendisi böyle bir görevi kabul etmemeliydi. Haziran ayında "Ben yapacağımı yaptım. Takımı ligde tuttum. Artık geri çekilip emekli oluyorum." deseydi ya da "Efe Güven'in yerine kadın basketbol takımına geçebilirim" deseydi bizdeki saygınlığını korurdu. Bunu yapmadı ve bilmediği sularda yüzmeye devam etti. Şu an kendisiyle birlikte bütün takım boğuluyor. Beşiktaş eksik maçını tamamlayınca 9. olacağız. Kimse play-off dışında kalabileceğimizi konuşmuyor nedense.

Saygısızlık konusunu daha da çok konuşuruz. Ertrurul Erdoğan 2018'den pandemiye kadar son 5 yılın en başarılı dönemini yaşattı bize. Çok kısıtlı bütçeyle, verilmeyen maaşların sonunda gelen antreman boykotlarıyla ve verilmeyen taraftar desteğiyle. 2018-2019 sezonunda sezon içinde tek transfer yapılmadı ki son 20 yıldır böyle bir şey yaşamamıştık. Ona rağmen o takım averaj farkıyla sezonu 4. bitirdi ve şampiyon Anadolu Efes'e 2 kere son topta kaybederek 3-0 elendi. O 20 aylık dönemde asıl saygısızca yorumları bu forumda ve sosyal medyada okuduk.

Sezon başında da yazdım bu takıma yabancı koç gerekliydi. Aleksandr Djordjevic uzun süre boştaydı. Jure Zdovc, Maurizio Buscaglia gibi tecrübeli koçlar boştaydı. Son 5 günde Ekrem Memnun'a koçluk dersi veren Nenad Markovic ve Dusan Alimpijevic'le bile bu takım ligde daha iyi noktada olurdu. Bunlar tercih edilmedi ve geldiğimiz noktada bu kadar büyük yatırım yapılmış takım 0 kupayla sezonu kapatacak ve belki de play-off'a bile kalamayacak.

Son düzenleme:
Olay Terim veya Memnun'un haklı ya da haksız eleştirilmesi değil. Size göre haklı gelen başkasına göre haksız gelebilir.

Olay üslup, anlaşılmayacak kadar zor bir şey değil. Forumda kimse Allah değil kendi eleştirisine gelince sınır tanımamayı kendisine hak bilsin, kendi değer verdiklerine aynı üslupla eleştiri gelirse de onu terbiyesizlikle suçlasın. Erdal'ın da Memnun ile ilgili eleştirilerinde hocanın yetersizliği ile ilgili bariz haklı olduğu yanlar var.

Erdal'ın açtığı başlık benim Gs değerleri için eleştiri tarzıma ters olsa da Terim başlığında sınır tanımadan iğneleme yapanlara, dalga geçenlere, hakaret edenlere minimal ölçekli ayna tuttuğu için o insanlar açısından epey adil oldu açıkçası

Benim için sorun yok ki. Hatta müdahaleye de karşıyım bence kalmalı başlık. Ben sadece bilmediğini bildiğim konuda hala aynı şeyleri yazıyor olmasıyla ilgili konuşuyorum. Üstelik 50 defa anlatmama rağmen.

Yahu herkesin düşünce özgürlüğü var kimse kimseyide sevmek zorunda değil.

Bir tarafta yıllarca sahip çıkılmış,desteklenmiş,saygı duyulmuş,kariyeri her zaman övülmüş ama gelinen noktada insanlara hayal satan bir hocamız vardı.

Diğer tarafta ise daha bu sezonki ilk maçtan dünkü maça kadar sürekli her maç değersizleştirilmeye çalışılan hoca var.Eleştirenlerin 1 kere destek olduğunu görmedim.1 kez hocamıza güveniyoruz dediğini görmedim.Bu saygısızlıktır işte.

Bir tarafta ligin açık ara en kariyerli hocasına denilmedik laf kalmıyor. Diğer taraftaysa 52 yaşına kadar çalıştığı branşta sadece 1 yıl baş antrenörlük yapmış hocanın istifasının istendiği başlık kapatılsın isteniyor

Bana göre de saygısızlık budur. Bu işler görecelidir. Nerden baktığına göre değişir. Dediğim kimse Allah değil, kendi eleştirisinde istediği üslubu hak görüp kendi sevdiği kişilereyse eleştiri yapıldığında başlık kapatılsın desin.

Bu başlığın battığı kişiler Terim'i eleştirirken ki üsluplarına da dikkat edeceklerdi samimi olmaları için. Beğenmedikleri, sevmedikleri veya eleştirdikleri için değil, kötü bir üslupla eleştirdikleri için. Erdal'dan çok daha ağır ifadelerle eleştirdikleri için

Haa diyorsanız ki ''biz zaten ağır bir üslupla eleştiriyorsak o adam o lafları hakketmiştir. Biz eleştirmeyin diyorsak da o adam ağır eleştiriyi hakketmemiştir.'' bir deklarasyon yayınlayın, hangi GS antrenörüne ne kadar ağır ya da hakarete yönelik eleştirilerde bulunulabilir. Biz de bilelim , sınırımızı aşmayalım

Son düzenleme:
Bu başlığın battığı kişiler :) üsluptan bahsedip kullanılan tanımlama gayet güzelmiş.Keşke gerçekten samimi olabilseniz :)

Karşısındaki insan ne demiş diye bakmadan,sürekli dar açıdan konulara bakan insanlarla tartışılmaz.

Eleştiri gerekli ve bu durumda çok normal. Hiçbir kulvarda başarıyı bırakın, kırıntısı yok ama kulübün gerçeklerini de göz ardı etmeden konuşmak gerek.Sezonlarin yarısı bitmiş yeni gelenin takımı tanıyıp daha işler yapabilmesi için doğru düzgün zaman bile yok.Bu sene mevcut hocalarla bitmeli.Futbol dışında riskli durumumuz yok.Bence voleybol erkek takımı hariç şampiyonluk beklenen branş da yoktu sene başlarken.Sonuc olarak büyük bir hayal kırıklığı da olmamalı.Rakiplerin yatırımlarına bakınca zaten mantıklı hedefler koymak gerek.Vakifin,Fenerin,Halkbankin, Efesin olduğu yerde onlar gibi bütçe koyamiyacagimiza göre altyapıya daha çok bütçe ayırıp özel oyuncular çıkarmalıyız. Zaten voleybol kadin,erkek,basketbol kadin takımları bur avuç seyirciye oynuyor.80 li yıllarda Burhan Felek de kadin erkek voleybol takımının maçlarına şimdiki seyircinin 10 katı gelirdi.Hele son erkek şampiyonluğu sanırım 86 yada 87 son maç salon tam doluydu.Taraftarin hiç 8lgi göstermediği takımlara yönetim ancak bu kadar ilgi gösteriyor. Zaten sponsor da bu yüzden zor bulunuyor.Kisaca sorun hoca sorunu gibi basit bir sorun değil .Uzerinde çok çalışmak gerek ama yönetimlerin kulübü yasatmak gibi daha acil işleri var.

Başlığın kapatılmasını isteyen kişiye ''başlığın batması'' tabirinin pek de anormal olduğunu düşünmüyorum. Samimiyetin ne olduğunu, Terim başlığındaki tavırları normal görüp çok daha hafifinin yazıldığı şu başlığın kapatılmasını isteyenlerde görüyoruz.

Burak Yıldırım,burada hepimiz aynı takımlıyız,fikirlerimiz farklı olabilir ama kullandığın kelimeler hoş değil.

Sürekli yok onu şu şekilde eleştirdiniz,bu şekilde eleştirdiniz diyorsun.Hocayı hepimiz yıllarca destekledik,yıllarca saygı duyduk.Kariyerine her zaman saygı duyduk.Hayal satan hoca sert eleştirilir.Güzel eleştiri yaptığımız zamanlarda bizlere denmeyen kalmadı.Hortlak falan denildi.1 kere o kişilerede aynı şekilde çıkıştın mı ? Anca konuları çarpıtıyorsun.Kimsenin kariyere saygısızlık ettiği yok.

Eleştiri yapılsın,Ekrem hocanın istifasınıda isteyen ister,ama 20 yıllık forumda Ekrem Memnun İstifa şeklinde ayrıyetten konu açılması üzücü bir durumdur.Birazcık yorumları anlamaya çalışarak kendini ifade etsen keşke.

Herkes forumda birilerini istifaya davet ederek konular açsın o zaman.Zaten forumda her şey kategorize edilmiş.Eğer forumda ''Ekrem Memnun'' isimli konu açılmamış olsa anlarım.Her maç Ekrem Memnun eleştiriliyor kimsenin bir şey dediği yok.

Burak Yıldırım,burada hepimiz aynı takımlıyız,fikirlerimiz farklı olabilir ama kullandığın kelimeler hoş değil.

Sürekli yok onu şu şekilde eleştirdiniz,bu şekilde eleştirdiniz diyorsun.Hocayı hepimiz yıllarca destekledik,yıllarca saygı duyduk.Kariyerine her zaman saygı duyduk.Hayal satan hoca sert eleştirilir.Güzel eleştiri yaptığımız zamanlarda bizlere denmeyen kalmadı.Hortlak falan denildi.1 kere o kişilerede aynı şekilde çıkıştın mı ? Anca konuları çarpıtıyorsun.Kimsenin kariyere saygısızlık ettiği yok.

Eleştiri yapılsın,Ekrem hocanın istifasınıda isteyen ister,ama 20 yıllık forumda Ekrem Memnun İstifa şeklinde ayrıyetten konu açılması üzücü bir durumdur.Birazcık yorumları anlamaya çalışarak kendini ifade etsen keşke.

Herkes forumda birilerini istifaya davet ederek konular açsın o zaman.Zaten forumda her şey kategorize edilmiş.Eğer forumda ''Ekrem Memnun'' isimli konu açılmamış olsa anlarım.Her maç Ekrem Memnun eleştiriliyor kimsenin bir şey dediği yok.

Bu işler etki-tepki ile ilerler. Güzel eleştiri yapıldığında ben kimseye ''sen nasıl olur da eleştirirsin'' diye hortlak demedim, ya da hakarette bulunmadım. Kim böyle dediyse onunla probleminizi çözebilirsiniz.

Terim dediğinizi insan milyonlarca Gs'li için ikonik bir karakter. Evet sevmeyebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz. Ancak bunları bana göre hocaya saygısızlık yapmadan ifade etmelisiniz.

Terim başlığında neleeeerrr neleerrrr denildiğini sen de benim kadar biliyorsundur. Şimdi sana soruyorum. Şu başlığın açılması mı daha büyük hakaret yoksa Terim başlığında denilenler mi? Ya da birçok Gs'linin sevinçlerinin çoğuna imza atan Terim'e söylenenler mi üzücü yoksa şu başlığın açılması mı?

Yada Erdal konu başlığı açmayıp aynı eleştirileri hatta daha sert ifadelerle Memnun başlığına yazsa normal mi karşılayacaktın yazılanları? Sorun sadece ekstra başlık açılması mı?

Ben kendi fikrimi söyleyeyim E.Memnun da F. Terim de ciddi hatalar ve eleştiriye sebep olacak icraatlar yapmışlardır. Ancak ikisi de GS'ye verdikleriyle bu şekilde eleştiriyi hakketmemişlerdir.

Benim itirazım Terim başlığında olanları normalleştirip şöyle bir başlığın açılmasının anormal olarak nitelendirilmesine

Son düzenleme:
Benim için anormal bir durum yok. Hatta başlık kaladabilir çok mesele değil. Söylemek istediğim şey basit. Doğru olmayan şeyler üzerinden bu eleştiriyi yapmak mesele. Adam hala 2017’den beri en çok yatırım yapılan sene diyor mesela. Ben de öyle olmadığını söylüyorum. Değil yani.

Bu işler etki-tepki ile ilerler. Güzel eleştiri yapıldığında ben kimseye ''sen nasıl olur da eleştirirsin'' diye hortlak demedim, ya da hakarette bulunmadım. Kim böyle dediyse onunla probleminizi çözebilirsiniz.

Terim dediğinizi insan milyonlarca Gs'li için ikonik bir karakter. Evet sevmeyebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz. Ancak bunları bana göre hocaya saygısızlık yapmadan ifade etmelisiniz.

Terim başlığında neleeeerrr neleerrrr denildiğini sen de benim kadar biliyorsundur. Şimdi sana soruyorum. Şu başlığın açılması mı daha büyük hakaret yoksa Terim başlığında denilenler mi? Ya da birçok Gs'linin sevinçlerinin çoğuna imza atan Terim'e söylenenler mi üzücü yoksa şu başlığın açılması mı?

Yada Erdal konu başlığı açmayıp aynı eleştirileri hatta daha sert ifadelerle Memnun başlığına yazsa normal mi karşılayacaktın yazılanları? Sorun sadece ekstra başlık açılması mı?

Ben kendi fikrimi söyleyeyim E.Memnun da F. Terim de ciddi hatalar ve eleştiriye sebep olacak icraatlar yapmışlardır. Ancak ikisi de GS'ye verdikleriyle bu şekilde eleştiriyi hakketmemişlerdir.

Benim itirazım Terim başlığında olanları normalleştirip şöyle bir başlığın açılmasının anormal olarak nitelendirilmesine

Fatih hocayı eleştirirken argo-küfür ve hakaret olmaksızın eleştirinin dozunu kaçırdıysam ben kendi adıma forumda rahatsızlık duyanlara kusura bakmasın diyorum.
Fakat eleştirilerin birçok haklı sebebi vardı.Yıllardır oynanan kötü futbol,ligden erken kopup sonradan rakibin puan kayıplarıyla ligde şampiyonluk içine girme,yapılan yanlış transferler,yanlışlarda ısrar etme,yetersiz yardımcı hocalarla çalışma,maç sonu yapılan açıklamalar gibi birçok sebep.

Fatih hoca birçok kişi gibi benim içinde Galatasaray efsanesidir.Müthiş bir kariyere sahiptir.Kariyerine kimse laf edemez.Bunu eleştiri yaparkende dile getirdim defalarca.

Ekrem hoca eleştirilirken sonuç üzerine eleştiriliyor.Biz denk takımlara karşı fazladan 3 galibiyet almış olsak bu eleştiriler olmayacaktı belkide.Yönetim erken bir zamanda takıma takviye yapmış olsa bu eleştiriler olmazdı belkide.Yani maç sonunda yaptığı herhangi bir açıklama veya oyun hariç başka nedenden ötürü eleştirilmiyor.
Hiçbir zaman sezon başından beri Ekrem hocaya destek olmayan insanlar,kaybedilen her maç sonrası Ekrem Memnun'u çok ağır eleştiriyor zaten.Üstüne istifa şeklinde konu açılması bana hocayı değersizleştirmek olarak geliyor.Yoksa istifaya davet etsin,eleştirsin umrumda değil.Mantık dahilinde yapılsa daha iyi olur.Mesela önümüzdeki sezon yine düşük bütçeyle yola çıkıp yeni bir kadro kuracaksak hangi hocayı getirebilirsin ? Hangi hocayla başarı yakalayabilirsin ?

Mesela şu olsa kimse kızmaz.Burak Elmas İstifa konusu açılsa veya Zeynepgül Ene istifa gibi.Bizim için değerleri belli olan isimlerdir.

Bir kesimin kızması mesele değil abi neticede nesnel bir şeyi tartışmıyoruz. Yani senin yazdığını sorunlu bulanlar, yazdığının sorunlu olmasını değil, sevdikleri bir kişiye laf geldiği için böyle konuşuluyor. Yoksa kimse kimseye küfür etmiyor. Geldiğimiz neticede herkesin emeği var. Ben kimin emeği varsa, onları toplu şekilde eleştiriyorum. Sevmediklerine laf geldiğinde sorun yok, ama sevdiklerine gelirse sorun oluyor. Tepkinin büyüklüğü de genellikle kişinin sevilme derecesine göre değişiyor. Oytun Bey'i eleştirdik diye küfür bile yemişliğimiz var o da farklı bir mesele :)

Hocaya istifa denebilir normal, hoca yarın gitse oturup üzülmem, bana deseler ki senin lafınla gidecek ya da kalacak ben gitsin derim. Ama diğer durumda "hoca gitsin de kendini kurtarsın" deniyor. Tüm yapıyı bizzat kendi eliyle kuran, 34 yaşında adamı almak için ortalığı ayağa kaldıran bir adam her şeyi yaptıktan sonra kendisini kurtarmak için gidecekse garip. Neticede bu binanın temeline balyozla dalıp sonra "aa bu bina niye yıkıldı" demek gibi. Neyse konumuz FT değil, başlığında konuşulması daha iyi.

Benim ısrarla üstünde durduğumuz ve terbiyesizlik dediğim şey. Öyle olmadığını bildiği bir şeyi, sürekli öyleymiş gibi merkeze koyup anlatması. Yani anlatıyorum, rakamlarla anlatıyorum adam gelip yine buraya aynı şeyi yazıyorsa, bu adamın derdi hocayı eleştirmek falan değil. Yani ortada rakamlar var, yalan söylemenin bana getireceği bir kazanç da yok neticede.

Bir kesimin kızması mesele değil abi neticede nesnel bir şeyi tartışmıyoruz. Yani senin yazdığını sorunlu bulanlar, yazdığının sorunlu olmasını değil, sevdikleri bir kişiye laf geldiği için böyle konuşuluyor. Yoksa kimse kimseye küfür etmiyor. Geldiğimiz neticede herkesin emeği var. Ben kimin emeği varsa, onları toplu şekilde eleştiriyorum. Sevmediklerine laf geldiğinde sorun yok, ama sevdiklerine gelirse sorun oluyor. Tepkinin büyüklüğü de genellikle kişinin sevilme derecesine göre değişiyor. Oytun Bey'i eleştirdik diye küfür bile yemişliğimiz var o da farklı bir mesele :)

Hocaya istifa denebilir normal, hoca yarın gitse oturup üzülmem, bana deseler ki senin lafınla gidecek ya da kalacak ben gitsin derim. Ama diğer durumda "hoca gitsin de kendini kurtarsın" deniyor. Tüm yapıyı bizzat kendi eliyle kuran, 34 yaşında adamı almak için ortalığı ayağa kaldıran bir adam her şeyi yaptıktan sonra kendisini kurtarmak için gidecekse garip. Neticede bu binanın temeline balyozla dalıp sonra "aa bu bina niye yıkıldı" demek gibi. Neyse konumuz FT değil, başlığında konuşulması daha iyi.

Benim ısrarla üstünde durduğumuz ve terbiyesizlik dediğim şey. Öyle olmadığını bildiği bir şeyi, sürekli öyleymiş gibi merkeze koyup anlatması. Yani anlatıyorum, rakamlarla anlatıyorum adam gelip yine buraya aynı şeyi yazıyorsa, bu adamın derdi hocayı eleştirmek falan değil. Yani ortada rakamlar var, yalan söylemenin bana getireceği bir kazanç da yok neticede.

Oytun Özer istifa konusuna değinecektim,konu farklı yere gitmesin istedim.Mesela Oytun Özer istifa konusu normal bir konu bana göre.Forumda kimse içinde çok ciddi bir değeri olduğunu düşünmüyorum Oytun beyin.

Ekrem Memnunla atıyorum uzun süredir devam edilmiş olsa ve başarısızlık mevcut olsa istifa istenmesini anlayacağım.Bunu sezona hocayla başlamayalım diyen birisi olarak diyorum.Sezon sonu duruma bakarsın.Hocayla şu an yollar ayrılsa sezon sonunda neyin garantisi var bizler için anlamıyorum.

Dediğin gibi konuyu açan arkadaşın derdi hocayı eleştirmek değil.Bir başkası açmış olsaydı adamın belkide bakış açısı budur,anlık üzüntüyle açmıştır,bir mantık yürütmüştür vs derim.Empati kurmaya çalışırım.Kızdığım şey hocanın eleştirilmesi,istifaya çağrılması değil,farklı şey peşinde olunması.

Ben de yaptıklarıyla Ekrem hocayı seven ve savunanlardandım, aylardır yorumlarımı da görüyorsunuz zaten. Çok kısa sürede bize kötü geçen sezonu unutturup inanılmaz bir takım yarattı ve ligde de Avrupa'da da sayı kralı yaptı takımı. Ama biz bu grafiğin üzerine 1 parça ekleyemeyeceksek, dengimiz takımlara sürekli kaybetmeye devam edeceksek; tabii ki de yolların ayrılması mantıklı bir çözümdür. Nasıl ki Terim'in gitmesi mantıklı, aslolan Galatasaray ise; burada da Ekrem Memnun canımızdır ama aslolan Galatasaray ismidir. Benim şahsi görüşüm; sezonu mutlaka tamamlamalı. Belki playofflarda inanılmaz bir ivme yakalar ve bir başarı elde eder, hiç belli olmaz. Djordjevic'in ne anası kaldı ne bacısı. Ama adama şu anda ilah gibi tapıyorlar.
İlk başlardaki haksız ve dayanaksız eleştirilerine kızsam da , şu noktada adam istediği başlığı başlığı açar, istifa da ister. Neden silmek zorunda ? Küfür mü etmiş, hakaret mi etmiş ?
Ha bütçe olayında yine haksız. Son yılların en büyük bütçesi 2M ise vay halimize. Bunun üzerinden Ekrem Memnun'u vuramazsın. Ancak Mustafa Cengiz dönemi daha yüksekti diye hatırlıyorum son 3 yıldaki bütçelerimiz.
Ha kötü bir takım kurulsa yine eyvallah da; kurulan takım ligde herkesi yenebilecek, kariyerli ve iyi isimlerden oluşan bir kadro. Tabii ki de daha iyi işler yapılabilir, yapılabilmeli bu kadroyla. İnsan zaten en çok buna üzülüyor.

Peki o zaman forumda hepimiz kafamıza göre takılalım,sonrada saygı diyelim.

https://gsbasket.org/forum/konu/ekrem-memnun.8650/page-44

Ekrem Memnun için açılmış böyle bir konu var zaten.

Herkes o zaman kafasına göre ayrı ayrı başlıklar açarak Burak Elmas'ı,Işıtan Gün'ü,Bikem Kanığı,Efe Güven'i-Zeynepgül Ene'yi istifaya davet etsin.

Adamın Galatasaray sevgisini yok saysın,ligin en kalitesiz koçu ilan etsin,kaybedilen her maçtan sonra hocaya demediğini bırakmasın,üstüne istifa konusu açsın.Bizde düşünce özgürlüğü diyip saygı duyalım diyelim.

Son yıllarda zaten biz basketbolda mükemmel işler yapıyoruz ya,geçen sezon ortası gelmiş bir koça sezon sonuna kadar tahammülümüz olmasın.

Başlık konusuna bir şey diyemem, silinir ya da silinmez fark etmez. Ancak gitmesini isteyen insanlar haksızlar da diyemeyiz. Zira şu ana kadar net dokunuşlar göremiyoruz bir türlü. Ve zannediyorum hepimizin ortak derdi de bu. Benim görüşüm bu sezonu tamamlaması. Dediğim gibi henüz vakit var ve bunlar için erken. Belki bu alanda öğrene öğrene gidecek ve kariyer basamaklarını öyle tırmanacak. Bizim erkek basketbol takımımızla bunu yapmasını isterim ve sabretmek de güzel olur. Ancak şu ana kadar henüz bir koç müdahalesi göremiyoruz ne yazık ki. Her şey sevgi ile de olmuyor maalesef, keşke olsa... Galatasaray'ın harcayacak 1 yılı daha yok, her branşta.

Ekrem Hoca’yi severim.Gs Kadin Basketbolu’nda yaptiklarini kimse unutmamali unutturamaz da zaten o ayri konu.Tekrar kadin basketbol takimimizin basina gecmesini de cok isterim.Cunku orasi icin en iyisi o bunu kanitladi.Efsanedir.
Ancak Ekrem Hoca erkek basketbolu icin yetersiz bir koctur.Sezon basindan beri yazdigim icin icim rahat bu konuda.Baslik konusunda bir sey diyemem sonucta bu forumda kimlere neler dendi de bir yaptirim uygulanmadi.
İstifa mi eder veya gonderilir mi bilmem ama bu Ekrem Hoca’nin Gs camiasi icin degerinden bir sey eksiltmez.Bu sezon kalip basarisiz olsa da yine eksiltmez.
Umarim bir an once bu konuda bir hareketlilik yasanir.