En Sevdiğiniz Atari Oyunları

En sevdiğiniz atari oyunları hangileridir?

• Duck Hunt (Silahla ördek vurma)

Oy: 0 0.0%
  • Galaxian

• Kung Fu

• Mortal Kombat

• Soccer ve çeşitleri

• Street Fighter

• Kullanılan toplam oy
    29
En sevdiğiniz atari oyunları hangileridir?

Aklıma gelen oyunlar bu kadar... Çoğaltabilirsiniz.

Ben en çok Super Mario, Exite Bike, Kung Fu, Lode Runner, Popeye, Tank, futbol ve tenis gibi oyunları oynardım.

Tank'ı çok seviyordum ya. Mario'yu da ilk aldığım zamanlarda. Yine o dediğin motosiklet yarışı da favorilerimden. Hele büyük kasislerden sonra havada dalgalanmak yada yere çakılmak çok güzel oluyordu :)

Yine Golf oyunu vardı onu da çok severdim. Aklıma gelmiyor daha vardı ya.

Exite Bike da arkadan adama çarptığın zaman direk devrilirdin, çok holuma giderdi. Tank da severdim; ama benden çok annem oynardı.

Bir de baseball oyunu vardı bir tane, onu da oynardım biraz, tenisle birlikte.

Hepsini sevmekle beraber oyumu güzek anıları dolayısı ile tanka verdim.İki kişi aynı tarafta oynandığı için oldukça sarıyordu.Ekip ruhu ile mücadele ederdik:)

Ben bütün ateri oyunlarını oynamışımdır herhalde :) Çok severdim küçükken.Şimdi teknoloji gelişti tabi :)

Tank' a sanırım bütün anne ve babaların büyük ilgisi var :p Ben de Tank' ı çok severdim. Annem veya babam ile oturur oynardım :p Eren Abi' nin dediği gibi 2 kişi aynı tarafta olduğu için, çok güzeldi :p

Çocukluğumda atari oyunlarına pek ilgim yoktu, ara ara oynadığım tek oyun ise Tetris´di.

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
Tank' a sanırım bütün anne ve babaların büyük ilgisi var :p Ben de Tank' ı çok severdim. Annem veya babam ile oturur oynardım :p Eren Abi' nin dediği gibi 2 kişi aynı tarafta olduğu için, çok güzeldi :p
Dayıma yeter ki oyun de, Tank mank fark etmez ama yengemin oyun oynadığını duymak şaşırtıcı. : )

Mario favoridir herkeste.Taş Devrinin bir oyunu vardı,Mariodan sonra o gelir benim için.Motorsiklet oyununu da az biraz anımsadım.Başlık süper olmuş belirtmeden geçemem. :)
Goal 3'ün yazılmamaısna şaşırdım.Muza dönüşüp kaleciyi havaya uçuran top unutulur mu hiç? :) Keza mor formali Moğolların saçları. :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Çocukluğumda atari oyunlarına pek ilgim yoktu, ara ara oynadığım tek oyun ise Tetris´di.

[quote="Berkan Karadurmuş":u32u69x9]Tank' a sanırım bütün anne ve babaların büyük ilgisi var :p Ben de Tank' ı çok severdim. Annem veya babam ile oturur oynardım Eren Abi' nin dediği gibi 2 kişi aynı tarafta olduğu için, çok güzeldi :p
Dayıma yeter ki oyun de, Tank mank fark etmez ama yengemin oyun oynadığını duymak şaşırtıcı. : )[/quote:u32u69x9]

Doğru söyledin Onur Abi :) Babama bir oyunu öğretirsen hapı yuttun :) Bi daha sana sıra gelmez :p