Erkekler T.T.K | Ziraat Bankası - GALATASARAY

Bu Celitans'u alalım yhau müthiş bir skorer gerçekten ;)

Vallahi helal olsun,müthiş bir başarı...
Bu sene biraz ciddi olsa,ma.ları hafife almasak 2 kupayla kapatırız ligi...

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Burak Barut":3r7cbs9w]Takımın sayılardan sonra sevinirken yüzlerinden hırs gerçekten izlenmeye değerdi.

Gol atmış gibi seviniyordu bizimkiler :)
Hele Volkan'ın uzatmada koyduğu bloktan sonra bir sevinci vardı ki gerçekten görülmeye değer. ;)[/quote:3r7cbs9w]

Volkan'ı hiç hatırlatma. Bu konu ile ilgili ayrıntılar Kurtuluş'da.

Suat Aydın' Alıntı:

Öyle erkenden havalara girmeyelim. Daha çok eksiğimiz var.

Suat Aydın' Alıntı:

Celitans gerçekten çok iyi bir isim. Dün pek iyi gününde değildi aslında. Ligin ilk haftasında Ziraat'e 3-1 yenildiğimiz maçta tam anlamıyla canımıza okumuştu, hem smaçlarıyla hem servisleriyle. Dün bir özelliğini daha öğrenmiş oldum, iki kez adeta libero gibi top çıkardı. Hani ölüsünün bile bu kadar iş yaptığı bir Celitans, bir de taraftar desteğiyle neden olmasın...
Ligi 2 kupayla kapatmak çok zor. Işık Hoca şu ana kadar takımı iyi oynatıyor. Takımda yardımlaşma çok iyi. Ancak ısrarla yabancılarımızın zayıf halkamız olduğunu düşünüyorum. Bu da daha ilerisi için biraz umutsuzluğa itiyor beni.

Bu Takım iyi takım, bu takım yürekli takım, bu takım herkezi yenebilecek bir takım yenilince işte ne olacak kimseyi yenemeyiz. Yarın x'e de yeniliriz. Modundan artık çıkmak lazım Gökçe Başaran.(2009-10 Sezonu İBB ile oynanan maçtan sonra yazdıklarının bir kısmı)
Bu takımı seviyorum. Yensede yenilsede izlerken yüzümde bir mutlulık ifadesi beliriyor. Mücadelelerine hayran kalıyorum. Kemal'in hırslı hareketleri hoşuma gidiyor. Ali Bozgeyik(2009-10 Arkas lig maçından sonra yazdıkları)
İki arkadaşımız takımımızı çok iyi ifade etmişler.